Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

Tai rimtai ant slieko nelipi? biggrin.gif
Dar padeda grindu plovimas keliais su skuduru arba skalbimas rankomis ir pan. Jeigu norisi susireiksminima nuimt. Ir del to, kad tai simboliniai veiksmai, ir del to, kad vanduo dalyvauja.

Atsakyti
Kaip suprast "nelipu ant slieko"? blush2.gif Tiesiogine prasme ar nelaipioju ant jų? unsure.gif
Ačiū už patarimus, grindų valymas šiaip visai fainas dalykas, reikės vakare grindis prašluostyt kaip tik ir atsiprašyti Dievo už puikybę ir išdidumą, nenoriu, kad pagalvotų, jog juo nepasitikiu.
Atsakyti
Tiesiogine biggrin.gif Cia mano vizija, kaip eini gatve po lietaus ir apeini sliekus ant saligatvio, kad ne vieno nenuzudyt biggrin.gif
Grindu plovimas yra atsisveikinimas, taigi, tuo budu gali atsisveikinti su juodom mintim.
Atsakyti
Ne, nelaipioju, nes jei užlipčiau jis sutruktų pusiau, atrodytų labai baisiai ir skaudžiai unsure.gif
Prisiminiau, kad kažkada skaičiau, jog langų valymas prilygsta meditacijai, turi kažkokį raminantį poveikį žmogui, žiūriu su grindimis irgi panašiai, apsivalymas, matyt, ir pačiame žmoguje įvyksta.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Taip. Na, man tai langu valymas yra ekstrymas, nes labai bijau aukscio plius ten virsuj kartais buna voru, i meditacija nesigauna panasiai, bet grindys saugu uztat. As irgi siandien darysiu valyma rimta toki namie.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 25, 12:18)
Amariliai lotuliukas.gif  thumbup.gif aš durnelė tai čia tik pasiputoju, apverkiu save, apkeikiu kitą ir tiek, bet vat būčiau tavo vietoje, mokėčiau prakeiksmą pasiųsti iš tikro, tai jaučiu neatsilaikyčiau... unsure.gif  bet paskui jaučiu bliaučiau iš nevilties, kad taip padariau, bet vis tiek noriu prakeiksmo gun_bandana.gif

Nieko nesiusk, jokiu prakeiksmu, nes tau desimteriopai pareis.
Papildyta:
QUOTE(Soled @ 2014 06 25, 13:24)
Ne, nelaipioju, nes jei užlipčiau jis sutruktų pusiau, atrodytų labai baisiai ir skaudžiai unsure.gif


Zmogus, nesusipykes su logika, supranta, kad normalus zmones nelaipioja ant slieku, nebuciuoja voru ir nevalgo dieliu biggrin.gif
Atsakyti
su sveika nuovoka nesusipykes zmogus, neinterpretuoja svetimu pokalbiu kazkaip visai kitaip juos perskaites, priesingai biggrin.gif

tuoj as ta cigone blokuosiu, nes jauciu, kaip kaskart jin cia atnesa kazka itin bjauraus ir neadekvataus. retai blokuoju ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 27 birželio 2014 - 00:45
QUOTE(Amariliai @ 2014 06 27, 00:44)
su sveika nuovoka nesusipykes zmogus, neinterpretuoja svetimu pokalbiu kazkaip visai kitaip juos perskaites, priesingai biggrin.gif

tuoj as ta cigone blokuosiu, nes jauciu, kaip kaskart jin cia atnesa kazka itin bjauraus ir neadekvataus. retai blokuoju ka.

Paskaicius jusu parasa susidaro ispudis, kad jus cia inest bandot kazka slykstaus. Ramybes jums. Daugiau pasakyti neturiu ka, palieku jums spresti kaip apie zmones galvoti -slyksciai ar taip, kaip jus noretumete, kad apie jus galvotu.
Atsakyti
nu as Jus blokavau, bet smalsumas mane iveike ir paziurejau kas cia dabar parasyta sitoj zinutej. Jus izeide F. Ranevskajos lengvas juokelis? Jis yra apie susireiksminima ir kaip sakiau, ta taikau visom gyvenimo situacijom, sau ir kitiem, nes cia toks universalus kaktusas anoj vietoj, visiem pasitaikantis. O kas tas yra "susireiksminimas" - eikit pasikalbeti su Gluosniu is dvasiniu ligu priezasciu temos, va sitas zmogus moka paaiskint tokius terminus bet kam, kad suprastu ir tas, kam duota, ir kam neduota.

o as dabar ommm... pamedituoju ir prisimenu man drauges duota patarima nesikalbet su d..... nu tipo ten labai rimtais zmonemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 02 liepos 2014 - 01:42
QUOTE(Amariliai @ 2014 07 02, 01:40)
nu as Jus blokavau, bet smalsumas mane iveike ir paziurejau kas cia dabar parasyta sitoj zinutej. Jus izeide F. Ranevskajos lengvas juokelis? Jis yra apie susireiksminima ir kaip sakiau, ta taikau visom gyvenimo situacijom, sau ir kitiem, nes cia toks universalus kaktusas anoj vietoj, visiem pasitaikantis. O kas tas yra "susireiksminimas" - eikit pasikalbeti su Gluosniu is dvasiniu ligu priezasciu temos, va sitas zmogus moka paaiskint tokius terminus bet kam, kad suprastu ir tas, kam duota, ir kam neduota.

o as dabar ommm... pamedituoju ir prisimenu man drauges duota patarima nesikalbet su d..... nu tipo ten labai rimtais zmonemis.

Uz tokius issireiskimus jus galima paskusti supermamu administracijai, nes jus oponentus isvadinat durniais. Tai baisus neissiauklejimas. Supraskit, kad zmones yra skirtingi ir nuomones ju apie viska skirtingos yra taip pat. Kiek mano nuomone subjektyvi, tiek ir jusiske yra tik subjektyvi. O is karto blokuoti gali tik bailus zmogus, kuris nesugeba apginti savo nuomones debatu pagalba. Perskaiciau kelis jusu postus ir issigandau - apie zmones esate labai blogos nuomones. Kodel?
Atsakyti
o gal as direktores turejau minty, a?
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 07 02, 12:09)
o gal as direktores turejau minty, a?

Jusu patarimu nuejau pas Gluosni. Kaip suprantu, ji jums yra autoritetas. Paziuresime ka ji atsakys.
Atsakyti