Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Medynėlis

QUOTE(Viktute @ 2005 11 10, 23:57)
tai jei tau patiko, tai kam klausyti ka kiti blogo sako?  blink.gif



Mes jau nebeinam i darzeli, nes taip jau atsitiko, kad mama isejo i pensija, tai dabar ir priziuri savo anuka thumbup.gif O ta aukletoja Irena tai tikrai ne tokia jau matyt ir gera schmoll.gif nes vaikas paejes i darzeli 3 dienas tik pamates ta aukletoja pradedavo rekti ne savu balsu doh.gif blink.gif
Atsakyti
o pries kiek laiko reikia vaika uzrasyti i darzeli? g.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu, kurios moka 50 proc. uz darzeli, t.y. tos, kurios augina vienos?
Kiek zinau (is Vilniaus m. savivaldybes svietimo skyriaus darbuotojos), tai kiekvieno darzelio vedejos kompetencijoje yra spresti duoti tuos 50 proc. ar ne.
Kaip su "Medyneliu"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2006 01 11, 23:48)
Ar yra mamyciu, kurios moka 50 proc. uz darzeli, t.y. tos, kurios augina vienos?
Kiek zinau (is Vilniaus m. savivaldybes svietimo skyriaus darbuotojos), tai kiekvieno darzelio vedejos kompetencijoje yra spresti duoti tuos 50 proc. ar ne.
Kaip su "Medyneliu"?  4u.gif


Viktute, ne vedėjos tai sprendžia - tokia tvarka. Tau priklauso mirksiukas.gif
(na, nebent tu oficialiai nesi vieniša mama).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondine: 12 sausio 2006 - 00:58
Mano vaikai turi teva, tik mes su juo nei gyvenam kartu, nei kadanors buvome susituoke, tad net nezinau kokia as skaitausi mama - vienisa, ar viena auginanti, o gal neviena g.gif Todel man ir pasake savivaldybes svietimo skyriuje, kad tai ar man moket pilna suma ar ne, spres darzelio vedeja, nes mano vaikai turi teva ir as jau kaip ir "nelabai" viena juos auginu. Nors mano pazistamos, kurios yra issiskyrusios/nebuvo susituokusios, kituose darzeliuose moka 50 proc. vat dabar ir galvok g.gif
Atsakyti
Sveikos. Tai pries kiek laiko reikia i medyneli uzrasyti??? Kaip ten vedeja???Dar klausimas, jei vesiu abu mazius vienam 3 metai o kitam 1.6 m., ar papuls jie i viena grupe??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILIMA: 18 sausio 2006 - 14:17
Vedeja ten visai nieko, jauna, maloni moteris. As sia savaite pati uzrasiau vaikus i sita darzeli. Ir ten grupes sudaromos 1.5-3 metu ir nuo 3-ju, tad vargu, kad tavo vaikai pateks i ta pacia grupe.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2006 01 18, 18:55)
Vedeja ten visai nieko, jauna, maloni moteris. As sia savaite pati uzrasiau vaikus i sita darzeli. Ir ten grupes sudaromos 1.5-3 metu ir nuo 3-ju, tad vargu, kad tavo vaikai pateks i ta pacia grupe.

Ar ilgai reikia laukti kol priims??
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2006 01 18, 21:59)
Ar ilgai reikia laukti kol priims??


as uzsirasiau i eile, nes vaikus noriu vesti nuo rugsejo menesio, tad be problemu mane irase, tik prase paskambinti, jei nuspresiu nevesti.
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 01 16, 18:32)

Į "Strazdelį" nes iš/į Pilaitę važinėjant žymiai patogiau,stotelė netoli ir jei riktų man visuomeniniu transportu važiuoti,tai netoli eit mirksiukas.gif O ir atsiliepimai geri apie tą darželį,dar galvoju ax.gif

QUOTE(VILIMA @ 2006 01 18, 14:17)
Sveikos. Tai pries kiek laiko reikia i medyneli uzrasyti??? Kaip ten vedeja???Dar klausimas, jei vesiu abu mazius vienam 3 metai o kitam 1.6 m., ar papuls jie i viena grupe??

Vedėja tik 1 mėn.dirba,jauna palyginus,dar negriežta biggrin.gif Geriau anksčiau užrašyt,daugiau šansų pakliūt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2006 01 19, 15:30)
Į "Strazdelį" nes iš/į Pilaitę važinėjant žymiai patogiau,stotelė netoli ir jei riktų man visuomeniniu transportu važiuoti,tai netoli eit mirksiukas.gif O ir atsiliepimai geri apie tą darželį,dar galvoju  ax.gif
Vedėja tik 1 mėn.dirba,jauna palyginus,dar negriežta biggrin.gif Geriau anksčiau užrašyt,daugiau šansų pakliūt mirksiukas.gif



o tai ka ten pasikeite vedeja? g.gif Nes lyg ir nelabai jauna buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 01 19, 18:39)
o tai ka ten pasikeite vedeja?  g.gif Nes lyg ir nelabai jauna buvo  blush2.gif

Gruodžio pabaigoj pasikeitė mirksiukas.gif Visai maloni mirksiukas.gif
Atsakyti