Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Medynėlis

Taigi as jau is MEDYNELIO - NA IR - vedeja super ir madinga ir maloni, zodziu faina pakolkas.... I ziogeliu grupe nera sansu mano maziui papuldyti, nes perpildyta grupe, tai uzrase abu nuo balandzio menesio i ta pacia - zuikuciu grupe.
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2006 01 25, 22:12)
Taigi as jau is MEDYNELIO - NA IR  - vedeja super ir madinga ir maloni, zodziu faina pakolkas.... I ziogeliu grupe nera sansu mano maziui papuldyti, nes perpildyta grupe, tai uzrase abu nuo balandzio menesio i ta pacia - zuikuciu grupe.



O zuikuciu grupej ta baisioji Irena blink.gif Nors gal ir pasikeite jau, nezinau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 01 26, 10:52)
O zuikuciu grupej ta baisioji Irena  blink.gif Nors gal ir pasikeite jau, nezinau  g.gif  biggrin.gif

Jo - ta pati IRENA. Bent is pradziu labai sypsojos, paziuresim ar po to tik neverks nuo maniskiu chuliganu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2006 01 26, 10:21)
Jo - ta pati IRENA. Bent is pradziu labai sypsojos, paziuresim ar po to tik neverks nuo maniskiu chuliganu... lotuliukas.gif


Jo man jinai irgi labai gera is pradziu pasirode, bet kaip as supratau, kad jinai tik prie tevu akiu labai gera. doh.gif biggrin.gif Bet jei tavo vaikai ne jautruoliai tai tada gal viskas gerai bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 26 sausio 2006 - 10:28
Mes prieš dvi savaites taip pat užsirašėm į "medynėlio" lopšelinę grupę. Mūsų pusseserytė lanko šį darželį nuo 1,5 metų, ir jos su mama labai patenkintos. Beje, jos lankė "zuikučių" grupę, pas Irena. Pusseserytė gana sunkaus ir savito charakterio, bet su auklėtoja labai gerai sutardavo, ir į darželį visada noriai šuoliuodavo. Kiek žinau, meniniai užsiėmimai, ypač keramika, gana aukšto lygio, o va dėl anglų kalbos to nepasakyčiau. Ir dar, pusseserrytė iki šiol vis dar padaro sysiu į kelnytes (jai 5 metai), tai jokių problemų, nei skundų, nei nepastenkinimų, jos mama, nei pats vaikas nesulaukė. Visada auklėtojos padeda susitvarkyti, kad šlapia nebūtų ir kiti vaikai nepastebėtų. O va dėl valgymo, tai tik vienas nusiskundimas smile.gif : mergaitė mėgstanti pavalgyti, tai šeimininkutės visada pasistengia jai pusantros porcijos įdėti, kad alkana neliktų smile.gif .
Tai tokie mano pastebėjimai iš šalies. Dažnai ten tenka apsilankyti ir šventėse buvau ne kartą: įspūdis geras.
Pradėsim lankyti - žiūrėsim smile.gif .
Jei dar kas pradėsit lankyti lopšelį nuo rugsėjo, manau susipažinsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 02 11, 16:31)
Gyvenu9 name,man per langą matosi,tai įdomu sužinot apie šį darželį g.gif


Na man ten visai patiko kai buvau nuejus (ir darzelis kieme lotuliukas.gif ) Tik nepatiko ta aukletoja is zuikuciu grupes schmoll.gif Nes prie akiu labai graziai sypsosi, o kai pasilieka tik vaikai, tai velnia zino kas ten dedas. Kai mano vaikas visa laika praverke su ja budamas (apie 3 valandas), tai pati pasake, kad ant kitu mergaiciu reke, tai kaip sakant gal maniskis ir issigado blink.gif Tai kur tau neissigas, jei dar jautrus vaikas. doh.gif verysad.gif

Tai va daugiau ir nejom i ta darzeli. schmoll.gif Taciau butinai eisim ir tik i sita darzeli, tik i kita grupe thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynės, aš iš 13 namo, jūsų namą matau per savo langus smile.gif . Girdėjau gandus, nežinau geri ar blogi, bet "zuikučių" grupės auklėtoją Ireną (pas kurią niekas nenori) žada išprašyti iš darbo. Beje, ji pati taip sakė, kad nežino ar kitais metais dar dirbs šiame darže. Matyt jau ne vieną skundą gavo g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(elyte @ 2006 02 14, 18:03)
Sveikos kaimynės, aš iš 13 namo, jūsų namą matau per savo langus smile.gif . Girdėjau gandus, nežinau geri ar blogi, bet "zuikučių" grupės auklėtoją Ireną (pas kurią niekas nenori) žada išprašyti iš darbo. Beje, ji pati taip sakė, kad nežino ar kitais metais dar dirbs šiame darže. Matyt jau ne vieną skundą gavo g.gif ...

Kaip gerai butu. Bet reikia sulaukti dar kitu metu, maniskiai prades eiti balandi, tai dar papuls ant jos schmoll.gif
Atsakyti
Idomu kas Medynelyje naujo? Gal jau IRENA isvare?? blink.gif
Atsakyti
Dar ne, maciau vakar. Mano vaikas pas ja lanke lopselio vienerius metus. Ka as zinau. SIaip mes su ja gerai sutarem. Ir su mano vaiku daug maz gerai elgesi. Mano ne is ramiuju vaikas. Dabar peledziukuose. Labiausiai dziaugiasi, kai dirba pavaduojanti aukletoja, Rita smile.gif Kai atejo nauja direktore, labai pasijuto pakitimai - ir renginiai visokie atsirado, vaikai eina grupemis vieni pas kitus i svecius. Dabar dar Kaziuko muge zaidzia - maziukai keiciasi grupemis su dideliais, pas vienus mokosi zaidimu (liaudisku, senoviniu), pas kitus juostas pinti, studijoj moli minke, kazka dare. Idomiau (bent jau mano vaikui). Virtuve prigriebta, liepta suderinti maista, nes budavo visokiu nesusipratimu: pvz., vakarienei - pieniska sriuba su juoda duona ir kivis (rugstus kaip velnias). schmoll.gif Gali buti kad nori kai kuriu aukletoju atsisakyti, o surinkti geresne komanda.
Atsakyti
Tai šaunu thumbup.gif mano vaikutis kitais metais eis į patobulintą darželį thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip faina, kad gereja kokybe... Jei o man teks su ta Irena bendrauti, nu idomu kaip maniskiai su ja sutars???
Atsakyti