Įkraunama...
Įkraunama...

lauktas ir sulauktas

Taip gražiai papasakojai 4u.gif Ant galo ir aš susigraudinau, ypač gražūs žodžiai apie jūsų laiką, būkit laimingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justynka @ 2007 11 09, 16:29)
ne,aisku laime neapsakoma ir man ir teveliui wub.gif tik tikriausiai rasiau daugiau is savo puses ax.gif musu tetukas nuo pat gimimo aikciojo ir vis kartojo,kad turim idealu kudikeli,kad myli mus be proto ir yra pats laimingiausias wub.gif o dabar negaliu atsiziureti,kai jis su musu maziuku miega,zaidzia ir sneka wub.gif

va, sito man ir truko mirksiukas.gif . as labai dziaugiuosi, kad turi nuostabu vyra! aukit laimingi! gathering.gif
Atsakyti
sveikinu, grazi istorija.
oi, negaliu kaip susigraudinau, asaros bega, kaip pupos pers kruostus.
saunuoliai!! Sveikateles!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Justynka @ 2007 10 25, 01:26)
Ašaros rieda,ir žinau,kad esu mama...Pagaliau...Pagaliau turiu ta šviesos spindulėlį,kuris yra dalis manęs,dalis tėcio,ir visada bus su mumis...Mylėjau,myliu ir mylėsiu tave,mano sūnau...Apkabinsiu,kai bus sunku,bausiu,kai to nusipelnysi,ir žinau,kad stengsiuos padaryti tave geru žmogum,kad galėčiau didžiuotis.Tu esi pati didžiausia dovana,kuria man dave gyvenimas...
iš ties,galiu pasakyti,kad gimdymo ir tos akimirkos,kai pagimdai,nenupasakosi jokiais žodžiais,tai reikia patirti...ir tik tada galėsi didžiuotis,kad esi mama,kad turi gražiausia,ką gali dovanoti gyvenimas smile.gif


sunku ka ir bepridurti kaip graziai, siltai, jaudinanciai parasyta wub.gif Tegul sie Tavo pacios parasyti zodziai buna linkejimais visam Jusu gyvenimui 4u.gif
Ir aisku, sveikinimai second.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2007 11 15, 14:22)
sunku ka ir bepridurti kaip graziai, siltai, jaudinanciai parasyta wub.gif Tegul sie Tavo pacios parasyti zodziai buna linkejimais visam Jusu gyvenimui  4u.gif
Ir aisku, sveikinimai  second.gif  thumbup.gif

aciukas 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif nuostabi,silta istorija thumbup.gif
Atsakyti
ak Justynka, net sirdute apsalo, taip nupasakojai siltai wub.gif smagiu dieneliu, ramiu nakteliu jums wub.gif
Atsakyti
Saunuole...turbut pirma istorija is rugsejinukiu? smile.gif Labai grazu, sekmes auginant Tijuka 4u.gif
Atsakyti
Be galo grazi istorija thumbup.gif
Atsakyti
ir verkiau ir juokiaus skaitydama tavo istorija... wub.gif
Auginkit savo suneli 4u.gif graziai ir laimingai
Atsakyti
Skaitant tavo istorija tokie šilti jausmai užplūdo krūtinę, gerklėje užstrigo ašarų kamuoliukas, širdyje pasijuto tokie pažįstami jausmai... wub.gif Nuostabi istorija. wub.gif Aukite sveikučiai ir didučiai. wub.gif
Atsakyti