Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(Indifference @ 2008 03 10, 20:20)

As irgi turesiu patentuoti tuos musu pavadinimus, gal pasidalinam informacija kas ir kaip vyksta? smile.gif


Kadangi patentų biuras labai jau nekonsultuoja paraiškų pildymo/padavimo klausimais doh.gif mes kreipėmės į patentų patikėtinius (advokatas) ir viską už mumis sutvarkė/supildė/padavė tas paraiškas mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Reklamiste @ 2008 03 11, 13:42)
Taigi anksčiau buvo prie temos "darbas", o dabar prie "bendraminčiai".... nepastebėjai? Anksčiau buvom kolegės, dabar tik bendramintės likom lotuliukas.gif


rimtai, kodėl čia mumis perkėlė į bendraminčius g.gif
Atsakyti
palikti temą čia ar grąžint į darbą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 03 19, 00:44)
palikti temą čia ar grąžint į darbą?  4u.gif

Aš manyčiau į darbą smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip tylu ir ramu g.gif
Gal pats darbymetis prasidėjo g.gif

Norėjau paklausti gal kas susidūrėte su reklaminių iškabų, reklaminių skydų gamyba blush2.gif gal turit kokią įmonę parekomenduot mirksiukas.gif

ir dar toks dalykėlis, jeigu norime publikuoti nuotraukas darytas privačių asmenų namuose, reikia jų sutikimo ir kaip tai įforminama g.gif 4u.gif gal kam teko susidurti rolleyes.gif nes fotografuoti jie mums leido, bet mes neplanavome dėti tų foto į žurnalus, brošiūras rolleyes.gif

būčiau dėkinga už bet kokius patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lune @ 2008 03 26, 15:19)
Kaip tylu ir ramu g.gif
Gal pats darbymetis prasidėjo g.gif

Norėjau paklausti gal kas susidūrėte su reklaminių iškabų, reklaminių skydų gamyba blush2.gif  gal turit kokią įmonę parekomenduot mirksiukas.gif

ir dar toks dalykėlis, jeigu norime publikuoti nuotraukas darytas privačių asmenų namuose, reikia jų sutikimo ir kaip tai įforminama g.gif  4u.gif  gal kam teko susidurti rolleyes.gif  nes fotografuoti jie mums leido, bet mes neplanavome dėti tų foto į žurnalus, brošiūras rolleyes.gif

būčiau dėkinga už bet kokius patarimus 4u.gif


Pigiai ir greitai, tai Vilniuj Nadruve padaro. Del kokybes g.gif na, yra prie ko prikibti biggrin.gif bet kai reik skubiai, man jie tinka..

Galvoju del foto, tai reiktu gaut sutikima.. Nors.. Kai fotografavot? Ka kalbejot? Kur saket, kad bus naudojamos. Na, cia ivairus niuansai..

Siandien narsiau po visagali internete, radau visai nieko prezentacija, gal ir jum bus idomu? smile.gif
Prezentacija
Atsakyti
QUOTE(zebriukas @ 2008 03 26, 21:00)

Galvoju del foto, tai reiktu gaut sutikima.. Nors.. Kai fotografavot? Ka kalbejot? Kur saket, kad bus naudojamos. Na, cia ivairus niuansai..



Mes kai fotografavome nesakėme, kad kažkur publikuosime g.gif sakėm reikia turėti pvz kad pažiūrėtumėme kaip mūsų produktas atrodo realiai.
Kažkokį reikėtų sutikimą, kad neiškiltų vėliau jokių pretenzijų unsure.gif
bet kaip ir ką parašyti nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lune @ 2008 03 27, 15:41)
Mes kai fotografavome nesakėme, kad kažkur publikuosime g.gif  sakėm reikia turėti pvz kad pažiūrėtumėme kaip mūsų produktas atrodo realiai.
Kažkokį reikėtų sutikimą, kad neiškiltų vėliau jokių pretenzijų unsure.gif
bet kaip ir ką parašyti nežinau schmoll.gif


Sutartis gali būti visai paprasta, svarbu, kad būtų aišku, kad tie žmonės sutinka dėl nuotraukų publikavimo. Geriausia yra apsibrėžti konkrečiai priemones ir laikotarpį, bet galima ir bendrai. Sutartis tarp įmonės ir fizinio asmens, panašiai kaip autorinė. Sutartyje nebūtinai turi figūruoti pinigai.
Atsakyti
Ei, aūūūū, kodėl tema tokia numirus???
Atsakyti
Čia pas mus taip visada. 4u.gif aukštyn-žemyn.

Gal kuri turi teorinės medžiagos apie reklamos efektyvumo vertinimą?
Atsakyti
Nagi, kylam į viršų smile.gif
Kaip Jums, marketingistės, sekasi? Mane darbe nieko naujo smile.gif Vasarai, kai galėsiu dirbti visą dieną, norėtųsi geresnio darbo, ypač pinigine prasme rolleyes.gif Bet, kai pagalvoju, kad tik dviem mėnesiams, tai iš karto žinau, kad joks darbdavys mane tokiam laikotarpiui nepriiims verysad.gif
Atsakyti
Man tai jaučiasi, kad vasara artėja - darbų mažiau ax.gif O tuoj reikės pradėti rudeniui ruoštis.... kai pas mus gamyba, tai viskas iš anksto labai turi prasidėti. Birželio mėnesį jau reikia pradėti galvoti apie kalėdinius rinkinius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 04 13, 18:00)
Man tai jaučiasi, kad vasara artėja - darbų mažiau ax.gif O tuoj reikės pradėti rudeniui ruoštis.... kai pas mus gamyba, tai viskas iš anksto labai turi prasidėti. Birželio mėnesį jau reikia pradėti galvoti apie kalėdinius rinkinius doh.gif

Oho anksti. pas mus taip anksti neprasideda, nors darbuko jau kiek mažėja lyginant su žiema. Vasara man ir toks keistas laikotarpis: darbo mažai, į paskaitas nereikia tai net nelabai aišku ko imtis... O dabar tai tik spėk suktis..
Atsakyti