Įkraunama...
Įkraunama...

Marketingistės plepa čia!

QUOTE(picolo @ 2008 11 13, 17:21)

tik tik pradėjau skaityti, tai kažką rimtai komentuoti negaliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 11 13, 16:25)
tik tik pradėjau skaityti, tai kažką rimtai komentuoti negaliu blush2.gif


monrute, labai lauksiu atsiliepimu 4u.gif

visus senus "reklamos ir marketino idejos" issitraukiau ir vel studijuoju vis gi geras zurnalas buvo, gaila, kad nera analogo g.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2008 11 13, 00:38)
o as niekaip jos neiveikiu kaip sustojau ties 200 tai  blush2.gif kazkaip nesikabina man ji visai, nors kitos labai patiko doh.gif

kokie jusu atsiliepimai apie "nestandartine rinkodara"?

turiu jau kaži kiek laiko. Neprsiruošiu perskaityti ir net atsiversti doh.gif Gal į dekretą kai išeisiu perskaitysiu...
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 11 13, 19:41)
turiu jau kaži kiek laiko. Neprsiruošiu perskaityti ir net atsiversti  doh.gif Gal į dekretą kai išeisiu perskaitysiu...

sveikos,

oi aš ir taip galvojau....
ale va, knyga rankose, kai vaikas jau virš metų.....
Papildyta:
QUOTE(picolo @ 2008 11 13, 18:40)
monrute, labai lauksiu atsiliepimu  4u.gif

visus senus "reklamos ir marketino idejos" issitraukiau ir vel studijuoju vis gi geras zurnalas buvo, gaila, kad nera analogo g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko tas žurnaliukas "reklamos ir marketingo idėjos". Įdomu, kodėl nustojo leisti... g.gif

Nu aš tai visgi buvau nuvykus į tą kanų festivalį. Nuomonė-patenkinamai. Šaip daug minčių sukėlė...Nusivyliau šiek tiek žymiųjų brandų reklamomsi, kaip Coca-cola, NIke ir kt. Gal jau tiesiog nieko naujo nebesugalvoja ir tiek. Ir šiaip nelygiavertės reklamos buvo. Vienos buvo vauuu, o kitos tokios eilinės. Dar su drauge, irgi marketingiste, atkreipėm dėmesį, kad dominavo vyrams skirtų priemonių reklamos. Ir reklamose vaidindavo daugumoje vyrai, o šiaip juk pagal teoriją labiausiai dėmesį TV reklamose pritraukia moterys, vaikai ir gyvūnai. Beje aukso medalis priklauso gyvūnui, tad visgi teorija pasitvirtino smile.gif Kad įdomiau būtų, jei nematėt pažiūrėkit čia http://www.youtube.c...h?v=TnzFRV1LwIo Žiūrėti būtinai su garsu!!!

Šiaip galėčiau dar daugiau įspūdžių papasakoti, bet turbūt nebuvus neįdomu būt skaityti...
Va viena iš sudalyvavusių moteriškų reklamų. http://www.youtube.c...h?v=9eFOXX29cFo
O pagal žiūrovų nuotaikas, beje salė buvo pilnutėlė, tai lietuviams reik trumpos reklamos su juokingu cinkeliu...Nors plojama buvo ir socialinėms reklamoms...
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 11 14, 11:32)
Dar su drauge, irgi marketingiste, atkreipėm dėmesį, kad dominavo vyrams skirtų priemonių reklamos. Ir reklamose vaidindavo daugumoje vyrai, o šiaip juk pagal teoriją labiausiai dėmesį TV reklamose pritraukia moterys, vaikai ir gyvūnai.


Čia truputį ne į temą, bet dabar kaip tik ruošiam naują produktą ir su dizaineriu sutarėm, kad reikia atsižvelgti į naujas tendencijas - pasaulis gėjiškėja.... Nieko įžeidžiančio link gėjų pusės, bet pažiūrėkit, kaip viskas keičiasi: mašinos apvalėja, vyrų išvaizda švelnėja, kremai vyrams reklamuojasi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(picolo @ 2008 11 13, 17:40)
visus senus "reklamos ir marketino idejos" issitraukiau ir vel studijuoju vis gi geras zurnalas buvo, gaila, kad nera analogo g.gif


Reikia ir man atkapstyti šitą senieną, savo straipsnius susirasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2008 11 14, 12:32)
Man irgi labai patiko tas žurnaliukas "reklamos ir marketingo idėjos". Įdomu, kodėl nustojo leisti...  g.gif

Nu aš tai visgi buvau nuvykus į tą kanų festivalį. Nuomonė-patenkinamai. Šaip daug minčių sukėlė...Nusivyliau šiek tiek žymiųjų brandų reklamomsi, kaip Coca-cola, NIke ir kt. Gal jau tiesiog nieko naujo nebesugalvoja ir tiek. Ir šiaip nelygiavertės reklamos buvo. Vienos buvo vauuu, o kitos tokios eilinės. Dar su drauge, irgi marketingiste, atkreipėm dėmesį, kad dominavo vyrams skirtų priemonių reklamos. Ir reklamose vaidindavo daugumoje vyrai, o šiaip juk pagal teoriją labiausiai dėmesį TV reklamose pritraukia moterys, vaikai ir gyvūnai. Beje aukso medalis priklauso gyvūnui, tad visgi teorija pasitvirtino smile.gif Kad įdomiau būtų, jei nematėt pažiūrėkit čia http://www.youtube.c...h?v=TnzFRV1LwIo  Žiūrėti būtinai su garsu!!!

Šiaip galėčiau dar daugiau įspūdžių papasakoti, bet turbūt nebuvus neįdomu būt skaityti...
Va viena iš sudalyvavusių moteriškų reklamų. http://www.youtube.c...h?v=9eFOXX29cFo
O pagal žiūrovų nuotaikas, beje salė buvo pilnutėlė, tai lietuviams reik trumpos reklamos su juokingu cinkeliu...Nors plojama buvo ir socialinėms reklamoms...

man visai įdomu būti paskaityti mintis tavo, kad ir nebuvau ten... o žurnalo daugiau nebeleidžia, kažkur skaičiau, kad subankrutavo. leisti žurnalą yra labai brangus dalykas. prenumerata ir pardavimai neatperka net savikainos. o kiek pamenu ten reklamos nebuvo, o jei buvo tai labai mažai. žurnalas turi atsipirkti iš reklamos, o pardavimai ir prenumerata - pelnas. tad nenuostabu, kad to žurnalo ir nebeliko, nors tikrai labai gaila...
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 14, 13:32)
Čia truputį ne į temą, bet dabar kaip tik ruošiam naują produktą ir su dizaineriu sutarėm, kad reikia atsižvelgti į naujas tendencijas - pasaulis gėjiškėja.... Nieko įžeidžiančio link gėjų pusės, bet pažiūrėkit, kaip viskas keičiasi: mašinos apvalėja, vyrų išvaizda švelnėja, kremai vyrams reklamuojasi blush2.gif
Papildyta:
Reikia ir man atkapstyti šitą senieną, savo straipsnius susirasčiau smile.gif



Reklamiste, tu visiškai teisi. Štai kiek žinau Procter & Gamble kažkuris brandas (kuris nebepamenu šiam momentui) pristatė kosmetikos liniją vyrams, bet tipo ne gėjams, o šiuolaikiniams vyrams besirūpinintiems savo išvaizda, o tarp prekių:akių pieštukas, žiemos kremas su rudinamuoju efektu, vazelinai ir pan. Tačiau labai įdomu pats tokios kosmetikos išreklamavimas. Anglijoje labai populiarūs yra realybės šou, ir į viena populiariausių atėjo vaikinukas kuris naudojo tokią kosmetiką(truputi alia gotas, alia šiaip stiliovas), ir kaškaip "netikėtai" po realybės šou pabaigos jis tapo visos tos kosmetikos kampanijos veidu...Va čia tai marketingas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 14, 12:32)
Čia truputį ne į temą, bet dabar kaip tik ruošiam naują produktą ir su dizaineriu sutarėm, kad reikia atsižvelgti į naujas tendencijas - pasaulis gėjiškėja.... Nieko įžeidžiančio link gėjų pusės, bet pažiūrėkit, kaip viskas keičiasi: mašinos apvalėja, vyrų išvaizda švelnėja, kremai vyrams reklamuojasi blush2.gif
Papildyta:
Reikia ir man atkapstyti šitą senieną, savo straipsnius susirasčiau smile.gif

reklamiste, niu gi issiduokite wink.gif labai idomu jusu straipsnius surasti juose wub.gif

beje, KristinaP12, aciu uz info apie kanu liutus, ko gero meeta reiketu daryti norint padiskutuoti ir isklausyti nuomones bei ispudzius smile.gif
Atsakyti
labas vakarėlis,

klausykit, skelbimuose atsirado tokia įdomi pareigybė: MARKETINGO IR RINKODAROS VADOVO
na, kad ieško tokio žmogaus , o marketingas ir rinkodara juk tas pats...
o jums tai neatrodo juokingai skambanti pareigybė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monrutė: 17 lapkričio 2008 - 18:52
QUOTE(Monrutė @ 2008 11 17, 18:51)
klausykit, skelbimuose atsirado tokia įdomi pareigybė: MARKETINGO IR RINKODAROS VADOVO
na, kad ieško tokio žmogaus , o marketingas ir rinkodara juk tas pats...
o jums tai neatrodo juokingai skambanti pareigybė?


Aš net su kai kuriais rimtais marketingistais (mano akimis žiūrint) vos ne iki kraujo susiginčijau, kad tai vienas ir tas pats, o jie man akis kabina ir sako - tai ne tas pats doh.gif Žmonės tikrai išsilavinę, bet įtikėję, kad tai du skirtingi terminai: vienas susijęs su rinkos poreikiais, produktų kūrimu, tyrimais, o kitas - visa kas liko.... Vienai merginai daviau pastabą, kad jos pareigos dubliuotos: marketingo ir rinkodaros vadybininkė, tai labai LAAABAI įsižeidė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 11 14, 12:32)
Čia truputį ne į temą, bet dabar kaip tik ruošiam naują produktą ir su dizaineriu sutarėm, kad reikia atsižvelgti į naujas tendencijas - pasaulis gėjiškėja.... Nieko įžeidžiančio link gėjų pusės, bet pažiūrėkit, kaip viskas keičiasi: mašinos apvalėja, vyrų išvaizda švelnėja, kremai vyrams reklamuojasi blush2.gif
Papildyta:
Reikia ir man atkapstyti šitą senieną, savo straipsnius susirasčiau smile.gif

Visiška tiesa, gal prieš porą metų teko skaityti prognozes, kad rinkos (odos priežiūros priemonės bei kosmetika) stipriai augs vyrų rinkų bei kiek mažiau kūdikių sąskaita.
Na, lauksim Bioko vyriškos linijos biggrin.gif , ar teisingai minčių kryptį supratau...
Populiacijos oda vis jautrėja ir reikalingos priemonės (moterys savimi rūpinasi senai, o vyrai pradeda tik įsibėgėti) bigsmile.gif
Atsakyti