Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius

QUOTE(#Mia# @ 2007 10 31, 07:40)
O sitie kalendoriai be sokolado? Man labai reikia, kad butu zaisliukai, kur galeciau nupirkti (vyresne alergiska, tai niekas kitas netinka  doh.gif )?

Bent maniskiuose tai papuosalu darymas vienur lego klikendsai kitur is karoliuku
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2007 10 31, 17:57)
Bent maniskiuose tai papuosalu darymas vienur lego klikendsai kitur is karoliuku

blush2.gif isduok kur isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 10 31, 16:43)
blush2.gif  isduok kur isigyti  4u.gif

As pirkau toysrus berlyne , mamytes as ju neparduodu as juos tik pirkau lotuliukas.gif cia akd az baigtusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2007 10 27, 21:14)
Mes su vokais pernai žaidėm. Nusiperki tiek kiek dienų yra vokų ir parašai dienos užduotį. Pvz Džiaugsmingai sutvarkyt savo kambarį. Saldumynai dovanos man neimponuoja. Adventas man asocijuojasi su Kalėdų laukimu,susikaupimu.Mes šiemet pirksim advento keturias  žvakes  Dovanytes gaus per Kalėdas. Yra sunkiau , bet labai gera išlaukti. Juk ne viską gyvenime gali gaut iš karto. O išlaukimas dar fainesnis jai gali pvz sutaupyti ir kitą gali padaryt laimingesniu. Kuris to nesitiki.


Va va, man butent tas ir idomu. Kokias uzduoteles sugalvot 3metuku vaikui, kad butu prasmingas advento laukimas?
Atsakyti
Man irgi vokų idėja thumbup.gif tik mano kleckas dar mažesnis, bet vis tiek darysiu. Gal įdėsiu nupiešti ką, ar dainelę kokią padainuoti g.gif Tik reik medžiagas susipirkt rolleyes.gif Bus ritualas kas dieną pažiūrėti kas vokelyje ir pažaisti kartu bigsmile.gif
Atsakyti
Kai sūnus buvo mažesnis, aš dariau dovanelių kalendorių: nupirkau įvairių smulkmenėlių: pieštukų, lipdukų, trintukų ir t.t., kiekvieną daiktą suvyniojau, kad nesimatytų turinys, nupiešiau numerį ir pririšau prie storos papuoštos blizgučiais virvės. Vaikas patenkintas buvo iki ausų biggrin.gif
O dėl užduočių tai reiktų pagalvot, įdomi mintis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera idėja su vokeliais. Ten galima palinkėjimą ar kokį sladainiuką ar mažą smulkmenėlę įdėt. Bandysiu kažką tokio sugalvot. Gaila, kad pas mus LT vien tik tradiciniai advento kalendoriai su pigaus šokolado plytele rolleyes.gif va kad būtų tokių, kaip kažkuri mamytė parodė, bet kad pirkta Vokietijoje rolleyes.gif
Atsakyti
Kai vaikai buvo maži, išsiuvinėjau kalėdinį traukinuką. Toks kaip pakabinamas kilimėlis.Kasmet mes jį apkabindavome įvairiais saldainiais - prie kiekvieno skaičiaus po du saldainius (vienas - vienam vaikui, kitas - kitam). Vaikams labai patikdavo nusikabinti kasdien po saldainį. Aišku kartais likdavo kabėti tik popierėliai biggrin.gif O dabar vaikai užaugo, bet turbūt padarysiu jiems siurprizą, nes jau seniai bekabinome adventinį kalendorių. Bus kaip namų puošmena, o ir vaikams primins vaikystę.
Atsakyti
kam nera laiko gamintis pasiziurekite padevetuose parduotuvese buna tokiu kalendoriu gana daug ir tikrai idomiu,o kainos simbolines ax.gif
Atsakyti
gal kuri pasigamins toki kalendoriu http://images.google...ttp...l=lt&sa=G
(lenkiskai)
arba toki:
http://images.google...ttp...l=lt&sa=G

Papildyta:
sita pirma kalendoriuka labai lengva gaminti(galima pritaikyti velykoms 4u.gif ) o i tuos vokelius ideti ne saldainiu bet shjp kokiu uzduoteliu smulkmenu, nium zodziu manau sugalvosit ka ten deti mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia kalendorius vyresniems vaikučiams. Gali ir patys pasidaryti bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mūsų šeimynai labai patinka advento kalendoriai. Nors mūsų panos jau užaugo, mes vis dar su malonumu žaidžiame šį žaidimą. Kasmet stengiuosi sugalvoti kažką naujo. Tik šiemet kažkaip galva tuščia. Nors jau rankdarbių skyrelyje vieną ideją pasigavau.
Esu dariusi kalendorių iš dėžučių. Pridariau dėžučių, apklijavau blizgančiu popieriuku, uždėjau skaičius, kaspinėlius ir priklijavau ant lentos. Dėžutes dariau didesnes, nei tilptų saldainis. Nes būdavo įdėta įvairių gėrybių. Taip kas rytą ir atidarinėdavom.
Kitą metą darėm kabinamą ant sienos su kišenėlėmis. Ir kiekvieną dieną ten jos rasdavo užduotį, kurią atlikusios, pagal užrašytas nuorodas turėdavo susirasti prizą.
Pernau pasiuvau maišelių, pridėjau gėrybių ir sudėjau į krepšelį. Skaičių nerašiau, tiesiog traukė kaip burtus.
Atsakyti