Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius

QUOTE(Sraigyte @ 2007 11 16, 14:03)
thumbup.gif ačiū  4u.gif laaabai super  thumbup.gif parsisiunčiau schemas, jaučiu darysiu  rolleyes.gif va čia tos nuotraukėlės  thumbup.gif


Dabar belieka sugalvoti ką dėti į tuos krepšeliu/dėžutes, kad ne vien saldainiai ten būtų ? Gal kas turi minčių?
Vakar su dukrele sutarėm, kad kalendorių gaminsimės kartu, ir į kiekvieną "dienelę" aš jai įdėsiu ne tik staigmenėlę, bet ir užduotėlę, kurią ji turės atlikti (aišku tai jau darysiu aš viena). Tik va ką sugalvoti g.gif ?

O, Sraigyte jau parašė keletą puikių minčių... Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 07 spalio 2009 - 14:53
Gruodžio 15 d. Piešim Kalėdų eglutę.

Gruodžio 16 d. eglutės viršūnės gaminimas
user posted image

Gruodžio 17 d. gaminsim meduoliukus-žaisliukus bigsmile.gif
user posted image
user posted image
čia siūlo iš veltinio, manau tiks ir splavotas kartonas ax.gif

Gruodžio 18 d. bandysim dėlioti naują Kalėdinę dėlionę (puikiai tiks sukarpytas atvirukas) mirksiukas.gif

Gruodžio 19 d. Gaminsim sniego senių girliandą sniego senio schema
user posted image

Atsakyti
Gruodžio 20 d. Gaminsime žvaigždes iš spalvoto ir blizgaus popieriaus.

Gruodžio 21 d. Gaminsiu kvepiančius apelsinus. Prismaigstysiu gvazdikėlių ir perrišiu juostele.

Gruodžio 22 d. Spalvinsim
user posted image
arba darysiu papuošaliukus apipurkšdama graikinius riešutus auksiniais dažais ax.gif

Gruodžio 23 d. Dar vienas papuošaliukas schema čia

Gruodžio 24 d. Karpysim "armonikėlės" principu girliandą ir kepsim sausainius Kalėdoms bigsmile.gif

Dar daugiau užduotėlių, ypač vyresniems vaikučiams rasite čia thumbup.gif

Šias užduotėles parinkau atsižvelgdama į savo klecko amžių ir begalinį jos norą man "padėti" visame kame biggrin.gif žinoma, daug ką darysiu aš, bet jau matau, kaip ji sėdės šalia ir "dalyvaus" procese biggrin.gif saldainiukų nedėsiu-tai banaloka, nes manau, jog svarbiausia vaikui-kartu praleistas laikas bigsmile.gif Taigi, turėsiu darbo visam gruodžiui bigsmile.gif

Atsakyti
kaip graziai jus ruošiatės kalėdom wub.gif beklaidžiodama po internetą radau nuorodėlę, kurioje yra advento kalendoriaus piešinukai;)
http://www.fashion-e...ils_designs.htm

žemiau pavažiuosit ir bus wink.gif gal kam pravers;)
Atsakyti
Mačiau Norfoje Kaune Erbis parduotuvėje jau padarytų Advento kalendorių. Medžiaginis su kišenėlėmis kainuoja 15 lt, o medinis, su stalčiukais lyg apie 25 lt. Tik labai jau mažos tos kišenėlės ir stalčiukai. Koks vienas saldainis ir tilptų.
Manau, dar vokiečių parduotuvėje Thomas Philips galima paieškoti jau padarytų Advento kalendorių.
Atsakyti
QUOTE(Prata Vetra @ 2007 11 17, 13:31)
Mačiau Norfoje Kaune Erbis parduotuvėje jau padarytų Advento kalendorių. Medžiaginis su kišenėlėmis kainuoja 15 lt, o medinis, su stalčiukais lyg apie 25 lt. Tik labai jau mažos tos kišenėlės ir stalčiukai. Koks vienas saldainis ir tilptų.
Manau, dar vokiečių parduotuvėje Thomas Philips galima paieškoti jau padarytų Advento kalendorių.

Manau kad dar turėtų būt senukuose. Šiaip tai ir paprastoj maximoj praeitais metais kalendorių ne vieną mačiau, bet nejaukūs visi, matosi labai kad ne rankom padaryti ax.gif
Atsakyti
O ką galvojate jei vaikas (14m) padarytų advento kalendorių savo tėvams? 4u.gif
Ką reiktų dėti į vidų? As galvoju, kad pvz gerų darbu (pvz. kambarių sutvarkymo, vakarienės paruošimo...) kuponus ar pan. Padėkite sugalvoti ką dar būtų galima įdėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne_11 @ 2007 11 20, 20:10)
O ką galvojate jei vaikas (14m) padarytų advento kalendorių savo tėvams?  4u.gif
Ką reiktų dėti į vidų? As galvoju, kad pvz gerų darbu (pvz. kambarių sutvarkymo, vakarienės paruošimo...) kuponus ar pan. Padėkite sugalvoti ką dar būtų galima įdėti  blush2.gif

Aš tai, vaikas 13 metų, darausi pati sau biggrin.gif Siuvu iš medžiagėlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 20, 22:39)
Aš tai, vaikas 13 metų, darausi pati sau  biggrin.gif Siuvu iš medžiagėlės  ax.gif

O tai sau dovanėles dedi?
Mama man irgi daro, bet aš norėčiau jai suteikti tokį malonumą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne_11 @ 2007 11 20, 21:31)
O tai sau dovanėles dedi?
Mama man irgi daro, bet aš norėčiau jai suteikti tokį malonumą  blush2.gif

saldumynų ir užduočių, bet ne pati sudedu, o duodu kam nors kitam, kad nežinočiau kas kur smile.gif. O "paslaugų kuponai" visai nebloga idėja. Galėtų kasdien būt popierėlis su užrašu, pvz.: šiandien pažadu išplaut indus ar Bus sutvarkyta svetainė. Kitą dieną gali šiaip kokį dovaniuką, ar senų jų nuotraukų rask, įdėk, smagu bus prisimint. mirksiukas.gif Svarbiausia, kad nors tai bus smulkmena, bet būtų maloni ir jauki smulkmena, ir kad tavo tėvai su gerais įspūdžiais prisimintų tą dieną wink.gif
O ką jiems dovanosi Kalėdų proga? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(VbS @ 2007 11 20, 21:30)
Mano vaikiukui bus pirmosios Kalėdos, noriu ir aš padaryti advento kalendorių. Turiu ir minčių kaip jis turi atrodyti, bet nelabai yra minčių ką būtų galima įdėti į tą kalendorių kiekvienai dienai?  g.gif Gal kas darėt tokį kalendorių metinukui vaikui?  biggrin.gif

jei augini jį namuose, t.y neini į darbą, galėtum kokias išvykas sugalvot (įdėt į kalendorių užrašus, tarkim, šiandien eisim į teatrą arba į kokius kamuoliukus (kaip euroopa smile.gif ) arba pasivaikščiosit kur nors gražiam parke. Nupirksit naują žaislą. Papuošit eglę. Viską darysit kartu. Kaip viena forumietė neblogai pasiūlė tiesiog tai kartu ruoštis Kalėdoms. mirksiukas.gif kepkit sausainiukus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 20 lapkričio 2007 - 21:42
QUOTE(VbS @ 2007 11 20, 22:38)
Kai dar buvau netekėjusi ir gyvenau pas tėvus, tai turėjom tradiciją advento metu kiekvienam šeimos nariui padaryti kokį nors gerą darbą ar po nedidelį siurpriziuką. Todėl norisi panašias tradicijas ir savo šeimoj susikurti.  ax.gif
Auginu namie ir kasdien einam į parką. Į teatrą mums dar anksti, į žaidimų kambarius irgi dar nepriima mūsų. O ir taip kelis kartus per savaitę lankom užsimėmimus mažiukų mokyklėlėje.  ax.gif
Galvoju, gal sausainiukus dėti, nes saldainių neduodam dar. Arba kokius žaisliukus pirkti, bet smulkių negalim, o didesni kainuoja nepigiai. Pasiruošimo idėjos Kalėdoms labai geros, bet kad mes dar per maži tam.  blush2.gif Reikės dar pamąstyti ta tema. O vyrui tai dėsiu po saldainį ir kokį mielą laiškelį  wub.gif


Ką tik kilo idėja, o jei surasti kokių gražių Kalėdinių pasakų ir kasdien paskaityt po vieną? ax.gif O kalendorių galima būtų įdėt meduoliuką ar sausainį su pririštu lapeliu - pasakos pavadinimu. Pati turiu pusbrolį, beveik panašaus amžiaus, tik truputį mažesnį (jam dar nėra metų), tai ir galvoju, kas jam būtų įdomu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ugne_11 @ 2007 11 20, 21:50)
"O ką jiems dovanosi Kalėdų proga?"

To dar nežinau. Mamai zadu kosmetikos priemoniu. Su tėčiu ir broliu daug sunkiau.
Siaip norėčiau ką nors pati pagaminti, bet idėjų trūksta. Gal ką pasiūlytum?

Aš kadangi lankau keramiką, tai visokius keramikinius dirbinius, praeitais metais tai servizas buvo (2 lėkštutės, 2 puodukai, ir toks ąsotėlis), tada dar ką nors nunert, megzt, siuvinėt, siūt... Vėlgi dėl kosmetikos labai individualus dalykas. Jei tiksliai žinai ką ji naudoja, tai gerai, nes šiaip manu tą ir reiktų pirkti ax.gif arba kokių muilų šampūnų rinkinį... Kažką tokio. Matai, nelabai ką galiu patart, nes pati dovanų neperku, tik jas gaminu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 21 lapkričio 2007 - 07:00
sveikos.gal kuri zinot kur klaipedoje nusipirkt advento kalendoriu bet medziagini,o ne sokoladini blush2.gif taip jo noriu.... wub.gif
Atsakyti