Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

man dar buvo pakilusi temperatura,pastoviai laikesi kazkur 37.2; bet uz tai ne karto nepykino ax.gif , taciau ta nemaloni temperatura kankino tris pirmus menesius
Atsakyti
aciukas jums uz palaikyma 4u.gif
siandien man dar karta paziurejo su ehoskopu taip kad vel patvirtino ta pati jog gimdoje nera ir itaria jog man gali buti jog pasisalino jau anksciau nes niekur kitur nemato, bet testas dar ilgai gali rodyti teigiama rezultata.tai va. ryt is ryto man padarys isvalyma ir netrukus paleis.
siandien tokia moteris man suteike tiek vilties, ja pagulde i musu palata ir ji pasakojo, kad jos kazkokiai pazystamai buvo tokia pat situacija, kad astseit ne vietoje pastojimas, bet kazkaip per stebukla per kelias dienas tas kiausinelis atkeliavo iki gimdos ir viskas buvo gerai. tai jinai man sako, "pamatysi tau rytoj bus taip pat", bet zinau jog bus ne taip. vis del to tikiuos kad antras bandymas bus sekmingas. zinokit apie nieka kitka nebegalvoju biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Siandien mergytes labai jauciu kad mano gimda kazkokai nekokia. Lyg akmuo pilve. doh.gif Klaikiai jauciuos. Varysiu i silta vonyte pagulet gal atsileis tas skausmas ir sunkumas.
Kaip jus manot kad ten vyksta. Siaip tai dabar kaip tik turetu but implantacijos dienos.
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 10 29, 18:58)
Siandien mergytes labai jauciu kad mano gimda kazkokai nekokia. Lyg akmuo pilve.  doh.gif Klaikiai jauciuos. Varysiu i silta vonyte pagulet gal atsileis tas skausmas ir sunkumas.
Kaip jus manot kad ten vyksta. Siaip tai dabar kaip tik turetu but implantacijos dienos.


Tik kazin ar nepablogins tau vonia, geriau jau buti atsargesnei 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif norėjau ir aš jūsų pasiteirauti, kada prasideda pirmieji nėštumo požymiai, simptomai? kurioj dienoj ar savaitėj? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 10 28, 19:15)
Labas vakaras 4u.gif  kadangi tema dar tuštoka, tai nusprendžiau pasireikšti blush2.gif  ar galit man kuri pasakyti, kuo
pms skiriasi nuo pirmųjų nėštumo požymių? man vėluoja 4 dienas, skauda papukus kaip visada, daug valgau, nuotaikos ir pamaudimai kaip per pms, o testas vaiduokliuką parodė  bigsmile.gif  nežinau, džiaugtis ar ne, nes taip ilgai laukėm, kad negaliu patikėt doh.gif nors jausmas, kad mmm greit pasirodys unsure.gif

Man irgi buvo taip, kaip pries mmm, ir krutine pabrinkusi ir jautri, ir pilvo apacia skaudejo,... Bet man mmm velavo jau pora dienu tai iskart supratau , kad pastojau, nes anksciau jokiu velavimu nebudavo clap.gif
Atsakyti
[quote=Katu,2007 10 28, 21:59]
Na, visos mes to laukiam, o kai pilvukas uzauga, laukiam, kada jo nebeliks biggrin.gif
Esme ne del katino - ta pacia bakterija galima pasigaut ir lieciant zeme (ravint, nedaplaunant darzoviu, valgant zalia mesa) - susirask daugiau apie taksoplazmoze, gal bus aiskiau smile.gif
As pilvuku dziaugiuos jau 32 savaites, gimdyt ruosius pries Kaledas arba per jas smile.gif
Del medaus - jei nealergizuoja Taves pacios, manau, gali kirst jo kiek nori. Jei prades neaiskiai bert, atsisakyk jo 4u.gif



Labukas visoms wink.gif


OOOO tai jau greit ir pabaiga ateina nestuke.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif , kaip fainai smile.gif Na va o as siandien buvau pas daktarele, kadangi bronchitas o del nestuke.gif negali nieko daug vaistu prirasyt tai teks gydytis visokiom arbatelem smile.gif klausiau del medaus, taip pat sake kad galiu jo naudot kiek norisi, tai va labai dziaugiuosi, nes kosuly geriausiai man numalsina karstas pienas su medum smile.gif Taip pat nusipirkau folio rugsti, tai siandien jau pradejau gert, bet jei ne jus buciau net nezinojus, aciu uz visus patarimus wink.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif O beja pas gine taip pat pasiule dar neiti, sake gereu kita savaite bandyt eit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aaktinija @ 2007 10 29, 17:36)
aciukas jums uz palaikyma 4u.gif
siandien man dar karta paziurejo su ehoskopu taip kad vel patvirtino ta pati jog gimdoje nera ir itaria jog man gali buti jog pasisalino jau anksciau nes niekur kitur nemato, bet testas dar ilgai gali rodyti teigiama rezultata.tai va. ryt is ryto man padarys isvalyma ir netrukus paleis.
siandien tokia moteris man suteike tiek vilties, ja pagulde i musu palata ir ji pasakojo, kad jos kazkokiai pazystamai buvo tokia pat situacija, kad astseit ne vietoje pastojimas, bet kazkaip per stebukla per kelias dienas tas kiausinelis atkeliavo iki gimdos ir viskas buvo gerai. tai jinai man sako, "pamatysi tau rytoj bus taip pat", bet zinau jog bus ne taip. vis del to tikiuos kad antras bandymas bus sekmingas. zinokit apie nieka kitka nebegalvoju biggrin.gif  ax.gif




Zinoma kad bus kitas kartas sekmingas, net neabejok wink.gif 4u.gif svarbu tikek tuom ir negalvok apie bloga smile.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raskke @ 2007 10 29, 22:53)
sveikos 4u.gif norėjau ir aš jūsų pasiteirauti, kada prasideda pirmieji nėštumo požymiai, simptomai? kurioj dienoj ar savaitėj? 4u.gif  blush2.gif


Kaip kurie. Man pavyzdžiui lakstymas į tualetą prasidėjo iš karto. Apetitas irgi padidėjo iš karto. O krūtinės jautrumas atsirado vėliau. Bet kokiu atveju kiekvienai jie skirtingi ir atsiranda nevienodai.
O pats jau ryškiausias nėštumo požymis, tai kai į kelnes nebetelpi ir pilvukas atsiranda lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukrute: 29 spalio 2007 - 22:19
sypsenelex, laikykis, neisisirk 4u.gif jei gali, isisgyk kakavos sviesto (as ji perku firminese Rutos saldainiu parduotuvese), tai ji dedu i karsta piena su medum, man net skanu smile.gif
Dar gerk daug skysciu butinai. Ir as dar pasidarau kose makalose is imbiero, medaus ir citrinos (viska sutrinu vienodais kiekiais su blenderiu-smulkintuvu)
O siaip dziaukis pirmosiomis nestumo akimirkomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif dar nepykina? smile.gif
Atsakyti

Aciukas Katu uz toki rupesteli smile.gif Zinok patiko labai vieni vaistukai, Resorban kremas, tepamas ant krutines ir nugaros, kaip palengvina kosuli ne tas zodis smile.gif Tai tikiuos kuo greiciau pasveikt smile.gif 4u.gif Jo skysciu tai geriu labai daug, man jau net atsibodo, tualeta dazneu matau nei savo vyra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Siaip labai nepykina, bet jau antra diena kaip rytais vemiu toleu negu matau doh.gif biggrin.gif biggrin.gif:D
Atsakyti
Man tai visas maistas pradejo pykinti, galvojau kad apsinuodijau o cia nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Astoma @ 2007 10 30, 13:03)
Man tai visas maistas pradejo pykinti, galvojau kad apsinuodijau o cia nestuke.gif



Tai sveikinu tapus nestuke.gif 4u.gif 4u.gif Labai dziugu smile.gif
Atsakyti