Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(raskke @ 2007 10 29, 21:53)
sveikos 4u.gif norėjau ir aš jūsų pasiteirauti, kada prasideda pirmieji nėštumo požymiai, simptomai? kurioj dienoj ar savaitėj? 4u.gif  blush2.gif

man pvz, kokią trečią savaitę pakilo apetitas, papukus labai skaudėjo, o kiti požymiai daug vėliau pasireiškė, kažkur 2-ą mėnesį
Atsakyti
labas merginos.
siandien man visai nebeaisku niekas. vakar kaip rasiau kad darys man isvalyma, nes galvojo, jog gali buti persileidimas, bet is tu liekanu daktare nusprende, kad jokio persileidimo nebuvo ir vaisius dar kazkur yra, bet nezinia kur. gali buti kad jis nesivysto. nu bet kosmaras, net nebezinau ka bedaryti, jei jau daktarai nezino kur jis taip man tuo labiau baime didesne, kad tik nuo tokiu nesamoniu nelikciau nevaisinga ar kokios komplikacijos neprasidetu. nebezinau net ka galvoti. mane dar stebes. gal jums kazkas panasaus yra buve?nu as net nezinau ka galvoti unsure.gif
Atsakyti
Mergytes, turiu labai kvaila klausyma - kaip jus ta gimda jauciat ir kaip zinoti ar ten gimda tempia ar ka kita? As tiesiog neisivaizduoju kur ta mano gimda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2007 10 30, 12:43)
Aciukas Katu uz toki rupesteli smile.gif Zinok patiko labai vieni vaistukai, Resorban kremas, tepamas ant krutines ir nugaros, kaip palengvina kosuli ne tas zodis smile.gif Tai tikiuos kuo greiciau pasveikt smile.gif  4u.gif Jo skysciu tai geriu labai daug, man jau net atsibodo, tualeta dazneu matau nei savo vyra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Siaip labai nepykina, bet jau antra diena kaip rytais vemiu toleu negu matau  doh.gif biggrin.gif biggrin.gif:D


Ner uz ka 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pati pamenu, kai taip jauciausi smile.gif Ale sonokai tai buvo...
O vemiamcios as net pavydziu, nes manes nepykino, nevemiau ir apskritai kaip tankas ejau, tai kad nescia, pajutau 7 menesy, kai i dekreta isleido biggrin.gif


QUOTE(Olivija26 @ 2007 10 30, 18:09)
Mergytes, turiu labai kvaila klausyma - kaip jus ta gimda jauciat ir kaip zinoti ar ten gimda tempia ar ka kita? As tiesiog neisivaizduoju kur ta mano gimda blush2.gif


O kiek laiko nestumas? As siaip irgi anksciau nejausdavau, bet i gala nestumo tikrai pajutau, kur yra gimdos kietejimas, kur siaip pilvo skausmas... Gal dar pajusi arba Tau nekieteja - tuo reiktu labai dziuagtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2007 10 30, 17:49)
labas merginos.
siandien man visai nebeaisku niekas. vakar kaip rasiau kad darys man isvalyma, nes galvojo, jog gali buti persileidimas, bet is tu liekanu daktare nusprende, kad jokio persileidimo nebuvo ir vaisius dar kazkur yra, bet nezinia kur. gali buti kad jis nesivysto. nu bet kosmaras, net nebezinau  ka bedaryti, jei jau daktarai nezino kur jis taip  man tuo labiau baime didesne, kad tik nuo tokiu nesamoniu nelikciau nevaisinga ar kokios komplikacijos neprasidetu. nebezinau net ka galvoti. mane dar stebes. gal jums kazkas panasaus yra buve?nu as net nezinau ka galvoti unsure.gif


Kažko nesupratau... unsure.gif Iš kokių liekanų jie nustatė, kad vaisius dar yra? Mistika kažkokia... Kaip ir ne adata, pasimest neturėtų. Kelias kiaušinėlio irgi lyg tais aiškus unsure.gif Esu skaičius kažkurioje nestuke.gif knygoje, kad būna, kad kartais labai mažo nėštumo gali nesimatyti per echoskopą, bet taigi yra kiti būdai nustatyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrute @ 2007 10 30, 19:45)
Kažko nesupratau... unsure.gif  Iš kokių liekanų jie nustatė, kad vaisius dar yra? Mistika kažkokia... Kaip ir ne adata, pasimest neturėtų. Kelias kiaušinėlio irgi lyg tais aiškus  unsure.gif  Esu skaičius kažkurioje  nestuke.gif knygoje, kad būna, kad kartais labai mažo nėštumo gali nesimatyti per echoskopą, bet taigi yra kiti būdai nustatyti  unsure.gif


Aga, as sitoj istorijoj irgi nieko nesupratau...
Man idomu, kokioj cia ligoninje tokius paistalus paisto?
Nu je inemato per echo, tai rastu is slapimo, kraujo ar pan
Atsakyti
Velnias kaip noris but nesciai blush2.gif Visos tik aplink nesteja as tai stoviu vietoj. Gal si ciklas bus sekmingas.
Dabar tik jauciu kad man salta prie 20 laipsniu ir siaip gimda kazkokia kieta. Na bus matyt po keleta dienu sysiosiu ant testuko.
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 10 30, 19:09)
Velnias kaip  noris but nesciai  blush2.gif Visos tik aplink nesteja as tai stoviu vietoj. Gal si ciklas bus sekmingas.
Dabar tik jauciu kad man salta prie 20 laipsniu ir siaip gimda kazkokia kieta. Na bus matyt po keleta dienu sysiosiu ant testuko.


Oi kaip linkiu sekmes... ir tu stebuklingu dvieju juosteliu..


II... Ir nekitaip. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 10 30, 21:09)
Velnias kaip  noris but nesciai  blush2.gif Visos tik aplink nesteja as tai stoviu vietoj. Gal si ciklas bus sekmingas.
Dabar tik jauciu kad man salta prie 20 laipsniu ir siaip gimda kazkokia kieta. Na bus matyt po keleta dienu sysiosiu ant testuko.


Laikykis, mergyt 4u.gif
Pamenu, kai mes norejom pastot, tai aplink irgi tik nestukes temaciau, bet prabego metai, ipusejo kiti, kaip ne, taip ne... Nu kazkaip apsipratau, kad bus kaip lemta... Ir kai testas parode dvi juosteles, buvo nulis emociju biggrin.gif Mazdaug ta diena su vyru vaziavom pas homeopate - gristant is jos pasakiau, kad itariu, jog laukiuosi, sakau, sustokim vaistinej. Nusipirkom du testukus. Grizusi pasidariau (apie pietus), parode antra blyskia juostele. Pakvieciau vyra, sakau, laukiames. Tas mazdaug apsidziauge kokia 20 sekundziu, patrypciojo ir nuejom pietaut, o po to islekem i darba biggrin.gif Zodziu, jokio sprogimo sirdutej, jokiu fejerverku, kazkaip keista ta naturali reakcija gavosi, o svajonese visada galvojau, jau kai suzinosiu -netversiu savam kaily blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites:D is kart noriu nuosirdziai palinket jum visom belaukiancioms pilvukus uzsiauginti:nestuke mirksiukas.gif o sulaukusioms lengvo laukimo 4u.gif o vat man iskilo toks klausimelis, seip tiesa pasakius labai abejociau del savo itarimu,todel noriu pasitarti nes jus juk viska zinot 4u.gif tai va jau geras menuo kai nebegeriu kt(meciau nes vargino salutinis poveikis o ne del to kad planuojam nestuke.gif ). musu saugojimasis jei taip galima pavadinti nutrauktas aktas doh.gif blush2.gif kartais prezervatyvai tongue.gif tai va ir jau pries pora dienu turejau susirgti bet nieko, krutine truputi maudzia, speneliai nerealiai jautrus(ko nera niekad buve pries sirgima), pilvuka pamaudzia taip lyg jau tuoj pradesiu sirgt, esu labai irzli ir keiciasi nuotaikos,tiesiog zodis ne taip viskas pasiuntu kaip ragana, o kita minute jau linksma,nenustygstu vietoj,taciau jokiu pykinimu ar sleikstulio nera, apetitas lyg ir kaip anksciau:hm dar sianakt sapnavau kad buvau nescia doh.gif tai visai susisuko galvele lotuliukas.gif ...nes seip jau 2.gif noretume ir nerealiai lauktume :wub:tik truputi dar ne laikas ax.gif ka jus manot?ar verta darytis testa?
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 10 31, 09:51)
Laikykis, mergyt  4u.gif
Pamenu, kai mes norejom pastot, tai aplink irgi tik nestukes temaciau, bet prabego metai, ipusejo kiti, kaip ne, taip ne...

Suprantu. As tai nezinau sunku nebutu reakcijos. Man PKS kartu su juo ir hormonu disbalansas tai ir pastojus islieka pavojus netekt maziuko. Kai lauki ilgai atrodo ir tas mazylis bus labiau mylimas nei tos kurios laukia 10 dienu. Tykiu kad ateis laikas ir isaus tas rytas kai pamatysiu dvi raudonas juosteles. O tada tikriausiai verksiu nes kitaip ir negales but. Liko 4 dienos ir nusprendis bus pasakytas
Atsakyti
QUOTE(pipirėlis @ 2007 10 31, 09:57)
sveikos mergaites:D is kart noriu nuosirdziai palinket jum visom belaukiancioms pilvukus uzsiauginti:nestuke  mirksiukas.gif o sulaukusioms lengvo laukimo 4u.gif o vat man iskilo toks klausimelis, seip tiesa pasakius labai abejociau del savo itarimu,todel noriu pasitarti nes jus juk viska zinot 4u.gif  tai va jau geras menuo kai nebegeriu kt(meciau nes vargino salutinis poveikis o ne del to kad planuojam nestuke.gif ). musu saugojimasis jei taip galima pavadinti nutrauktas aktas  doh.gif blush2.gif kartais prezervatyvai tongue.gif tai va ir jau pries pora dienu turejau susirgti bet nieko, krutine truputi maudzia, speneliai nerealiai jautrus(ko nera niekad buve pries sirgima), pilvuka pamaudzia taip lyg jau tuoj pradesiu sirgt, esu labai irzli ir keiciasi nuotaikos,tiesiog zodis ne taip viskas pasiuntu kaip ragana, o kita minute jau linksma,nenustygstu vietoj,taciau jokiu pykinimu ar sleikstulio nera, apetitas lyg ir kaip anksciau:hm dar sianakt sapnavau kad buvau nescia doh.gif  tai visai susisuko galvele lotuliukas.gif ...nes seip jau  2.gif noretume ir nerealiai lauktume :wub:tik truputi dar ne laikas ax.gif  ka jus manot?ar verta darytis testa?

Manau kad pasidaryk drinks_cheers.gif Pati nurimsi ir viskas bus aisku mirksiukas.gif Linkiu II bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opalė: 31 spalio 2007 - 10:28