Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

na tai butent ta ir reiskia,kad tiu nestuke.gif mirksiukas.gif tiesiog,gal dar mazas nestumas,todel bijo tave suklaidinti mirksiukas.gif pasidaryk testuka
Atsakyti
tai kad priesketurias dienas dariau, rode dvi juosteles, viena neryskia o kita ryskia. po to vel dariausi tai nieko nerode, pto vel dariausi tai parode tik kazkokibalta seseli..... g.gif odaktare sako kad lyg ir panasu i nestuma smile.gif liepe ateiti sios savaites pabaigoje. bijau patiketi jog esu nestuke.gif 4u.gif nes taip laukta taip laukta, bijau kad pasakys jog ne dar, tik apsiriko.
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 20:26)
tai kad priesketurias dienas dariau, rode dvi  juosteles, viena neryskia o kita ryskia. po to vel dariausi tai nieko nerode, pto vel dariausi tai parode tik kazkokibalta seseli..... g.gif  odaktare sako kad lyg ir panasu i nestuma smile.gif liepe ateiti sios savaites pabaigoje. bijau patiketi jog esu  nestuke.gif  4u.gif nes taip laukta taip laukta, bijau kad pasakys jog ne dar, tik apsiriko.



Linkiu jog butu TIESA. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 20:26)
tai kad priesketurias dienas dariau, rode dvi  juosteles, viena neryskia o kita ryskia. po to vel dariausi tai nieko nerode, pto vel dariausi tai parode tik kazkokibalta seseli..... g.gif  odaktare sako kad lyg ir panasu i nestuma smile.gif liepe ateiti sios savaites pabaigoje. bijau patiketi jog esu  nestuke.gif  4u.gif nes taip laukta taip laukta, bijau kad pasakys jog ne dar, tik apsiriko.

zinai,tik tiu nesijaudink mirksiukas.gif as tai manau,kad laukiesi
o kaip tavo savijauta?ar nieko neiprasto nejauti?
Atsakyti
naaaa....pilvo apacia skaudena jau gana senokai, krutine kazkokia ne ti kad jautri bet tokia padidejusi, krenta is liemenuko smile.gif va. o daugiau uzeina valgymo priepuoliai toki,kai kuriem kvapam jautri esu, ir siaip labai jau per greitai pavargstu....nors kruvis toks pats kaip visada budavo. ax.gif
na dar pucia pilva, ir labai daznai atsirugti reikia, ir vos neatpilu, ko nebudavo anksciau.ai dar i tulika lakstau kaip isprotejusi, ir kenteti neina ilgai. pastebejau kad ir nakti tenka keltis,nors niekada nereikejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millagra: 06 lapkričio 2007 - 19:39
klausykit, idomu, gali del nestumo dingti apetitas? unsure.gif Visas sias dienas (kai nesirodo mmm), visiskai nenoriu valgyti, perprievarta koki jogurta suvalgau. Kazkas keisto.
Papildyta:
Millagra, mano nuomone tai tu laukiesi, ko ir linkiu dar karta. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
na,zinai tu isvardinai nemazai nestumo pozymiu ax.gif panasus dalykai ir mane kankino nestumo pradzioje,nesupratau kas man darosi doh.gif as tai net bijojau pagalvot,jog galiu but nestuke.gif
tad nurimk,apsisarvuok kantrybe ir palauk kelias dieneles mirksiukas.gif manu,kad zinios bus tikrai dziuginancios mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Estrea @ 2007 11 06, 20:42)
klausykit, idomu, gali del nestumo dingti apetitas?  unsure.gif  Visas sias dienas (kai nesirodo mmm), visiskai nenoriu valgyti, perprievarta koki jogurta suvalgau. Kazkas keisto.
Papildyta:
Millagra, mano nuomone tai tu laukiesi, ko ir linkiu dar karta.  smile.gif  4u.gif

na buna ir taip,kad dingsta apetitas unsure.gif juk vyksta pokyciai tavo kune mirksiukas.gif
man iki 3menesiu tai svoris krito,valgyt visiskai nesinorejo verysad.gif valgydavau per prievarta,del leliuko
Atsakyti
QUOTE(meduolele @ 2007 11 06, 20:52)
na buna ir taip,kad  dingsta apetitas unsure.gif juk vyksta pokyciai tavo kune mirksiukas.gif
man iki 3menesiu tai svoris krito,valgyt visiskai nesinorejo verysad.gif valgydavau per prievarta,del leliuko


Man tas apetito dingimas toks keistas, o jei ka suvalgau, tai rugstys kyla, nezinau, gal ci ir ne prie ko, gal ir nesilaukiu unsure.gif , palauksiu savaitgalio, jei nieko, tuomet begsiu testo. rolleyes.gif
Atsakyti
na siandien kaip tik girdejau kad normalu kai nestumo metu kyla rugstis,eda remuo.man nebudavo tokio dalyko, nezinojau isviso kas tai yra per daiktas smile.gif bet dabar suzinojau, nes pradejo paskutiniu taipneskanu darytis:) tai va. ir nevalgymas nestumometu yra normalu.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 21:04)
na siandien kaip tik girdejau kad normalu kai nestumo metu kyla rugstis,eda remuo.man nebudavo tokio dalyko, nezinojau isviso kas tai yra per daiktas smile.gif bet dabar suzinojau, nes pradejo paskutiniu  taipneskanu darytis:) tai va. ir nevalgymas nestumometu yra normalu.smile.gif

na,dabar yra toks ypatingas laikas nestuke.gif ,kai merginos ir moterys gali pajusti nauju pojuciu mirksiukas.gif zinoma,dazniausiai ne maloniu
Atsakyti
QUOTE(meduolele @ 2007 11 06, 21:10)
na,dabar yra toks ypatingas laikas nestuke.gif ,kai merginos ir moterys gali pajusti nauju pojuciu mirksiukas.gif zinoma,dazniausiai ne maloniu



Vieninteliai malonus siuo metu dalykai, tai padidejusios krutys blush2.gif ir kazkokia keista ramybe... blink.gif biggrin.gif Gal nauji pms pozymiai g.gif , zodziu, laukiam ir ziuresim.

Visoms linkiu pilveliu patvirtinimo. mirksiukas.gif 4u.gif Grazaus vakaro. 4u.gif
Atsakyti
pritariu,kadangi viskas keiciasi,tai gali keistis ir simptomai smile.gif
Atsakyti