Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

mergytes 4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 21:08)
sveikutes visos smile.gif
klausykit ka reiskia kai ginekologe pasako: panasu kad laukiates, pasirodykite po 4 dienu. ar tai reiskia kad laukiuosi ar ji dar nezino tiksliai?


Labai dažnai daktarai pakankamai nenoriai patvirtina tokius ankstyvus nėštumus. Kaip aš suprantu, taip yra dėl keleto priežasčių - pirmiausia, tai reikia įsitikinti, kad nėštumas įsitvirtins ten, kur jam priklauso, paskui kaip jis vystosi.
Pirmasis trimestras pats sunkiausias, daug visko nutikti gali, netgi pats būsimasis kūdikėlis yra vadinamas gemalu ir tik vėliau, kai susiformuoja placenta (apie 12 sav.) - vaisiumi.

Linkiu visoms besilaukiančioms ir vaiduokliaujančioms ramių ir lengvų nėštumų wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 20:26)
tai kad priesketurias dienas dariau, rode dvi  juosteles, viena neryskia o kita ryskia. po to vel dariausi tai nieko nerode, pto vel dariausi tai parode tik kazkokibalta seseli..... g.gif  odaktare sako kad lyg ir panasu i nestuma smile.gif liepe ateiti sios savaites pabaigoje. bijau patiketi jog esu  nestuke.gif  4u.gif nes taip laukta taip laukta, bijau kad pasakys jog ne dar, tik apsiriko.


Pritariu Cukrutei - labai ankstyva nestuma daktaria tvirtina nenoriai. Todel geriausia pas juos eiti apie 8 savaite, tai yra kai 4 savaites veluoja mmm 4u.gif O netvirtina del daugelio priezasciu - per kelias dienas gali gemalas issivalyt savaime, jie dar absoliuciai nemato nestumo - man dare echo per pilva ir nemate 3 kartus, bet ant kedes pasodinus jaute, kad gimda paminkstejusi, todel itare nestuma... Dar gali nestumas vystytis ne gimdoje, del ko irgi jo nepatvirtins... Na, cia tik gasdinimai, o siaip viskas daugeliui baigiasi gerai ir po keliu savaiciu patvirtins ta nestuma ax.gif

QUOTE(Estrea @ 2007 11 06, 21:17)
Vieninteliai malonus siuo metu dalykai, tai padidejusios krutys  blush2.gif  ir kazkokia keista ramybe...  blink.gif  biggrin.gif  Gal nauji pms pozymiai  g.gif , zodziu, laukiam ir ziuresim.

Visoms linkiu pilveliu patvirtinimo.  mirksiukas.gif  4u.gif  Grazaus vakaro.  4u.gif


Zinok, cia buvo vieninteliai mano viso nestumo pozymiai - jautrios krutys (po I trimestro jos pasodare nejautrios) ir keista ramybe del visko... Dabar atsirado dar vienas pozymis - didelis pilvas trukdo uzsimaut kojines ir batus ir netelpa i palta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 11 06, 20:17)
Vieninteliai malonus siuo metu dalykai, tai padidejusios krutys  blush2.gif  ir kazkokia keista ramybe...  blink.gif  biggrin.gif  Gal nauji pms pozymiai  g.gif , zodziu, laukiam ir ziuresim.

Visoms linkiu pilveliu patvirtinimo.  mirksiukas.gif  4u.gif  Grazaus vakaro.  4u.gif



jo...as irgi jauciu kaip kasdien mano krutine kazkokia kitokia, niekada prie mmm nebudavo ji tokia - didoka, nors iki testuko darymo dar 11 dienliu, bet kakodel viduje jauciu, kad testukas bus teigiamas...kaip ir jus jauciu kazkokia nepaaiskinama ramybe, ko anksciau nebudavo... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2007 11 07, 11:11)
jo...as irgi jauciu kaip kasdien mano krutine kazkokia kitokia, niekada prie mmm nebudavo ji tokia - didoka, nors iki testuko darymo dar 11 dienliu, bet kakodel viduje jauciu, kad testukas bus teigiamas...kaip ir jus jauciu kazkokia nepaaiskinama ramybe, ko anksciau nebudavo... ax.gif  blush2.gif

as tau to nuosirdziai linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolele @ 2007 11 07, 10:23)
as tau to nuosirdziai linkiu mirksiukas.gif

dekui dekui oro_buckis.gif o tau linkiu ramaus laukimo nestuke.gif ir lengvo gimdymo! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2007 11 07, 12:18)
dekui dekui oro_buckis.gif  o tau linkiu ramaus laukimo nestuke.gif  ir lengvo gimdymo! mirksiukas.gif

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Pasiskaicius kituose tinklapiuose,prisigalvojau visokiausiu nesamoniu,save isgazdinau ir suneraminau. Paskaiciusi jusu pastebejimus,supratau kad nera taip jau blogai kaip rasoma kitur. Pirmadieni gydytojas patvirtino kad laukuosi 5 savaite. thumbup.gif Nors tiek ne daug laiko,bet atrodo kad viskas kitaip. Neramu tik del to,jog maudzia pilvo apacia. Gal kazkuriai buvo taip? Ar praejo tas skausmas? ax.gif
Atsakyti
Mausdavo ir man pilvo apačią. Neverta dėl to jaudintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kalva @ 2007 11 07, 12:36)
Sveikutes. Pasiskaicius kituose tinklapiuose,prisigalvojau visokiausiu nesamoniu,save isgazdinau ir suneraminau. Paskaiciusi jusu pastebejimus,supratau kad nera taip jau blogai kaip rasoma kitur. Pirmadieni gydytojas patvirtino kad laukuosi 5 savaite.  thumbup.gif  Nors tiek ne daug laiko,bet atrodo kad viskas kitaip. Neramu tik del to,jog maudzia pilvo apacia. Gal kazkuriai buvo taip? Ar praejo tas skausmas?  ax.gif


zinok, tikrai normalu - praeis. Nenormalu bus jei tai bus ne maudimas, o skausmas, jei pasidorys kraujo...
O siaip as apskrita ijautriem zmonem nepatarciau list i forumus, nes jie kazkodel linke visu bedas susikraut sau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 11 07, 01:09)
Zinok, cia buvo vieninteliai mano viso nestumo pozymiai - jautrios krutys (po I trimestro jos pasodare nejautrios) ir keista ramybe del visko... Dabar atsirado dar vienas pozymis - didelis pilvas trukdo uzsimaut kojines ir batus ir netelpa i palta  lotuliukas.gif



biggrin.gif , sekmes jums, dar didesnio pilviuko grozio ir lengvo gimdymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 11 07, 02:09)
Dabar atsirado dar vienas pozymis - didelis pilvas trukdo uzsimaut kojines ir batus ir netelpa i palta  lotuliukas.gif


Pažįstamas jausmas lotuliukas.gif

QUOTE(kalva @ 2007 11 07, 13:36)
Sveikutes. Pasiskaicius kituose tinklapiuose,prisigalvojau visokiausiu nesamoniu,save isgazdinau ir suneraminau. Paskaiciusi jusu pastebejimus,supratau kad nera taip jau blogai kaip rasoma kitur. Pirmadieni gydytojas patvirtino kad laukuosi 5 savaite.  thumbup.gif  Nors tiek ne daug laiko,bet atrodo kad viskas kitaip. Neramu tik del to,jog maudzia pilvo apacia. Gal kazkuriai buvo taip? Ar praejo tas skausmas?  ax.gif


Gimda plečiasi, darosi daugiau vietos būsimąjam mažyliui augti, todėl ir jaučiasi toks maudimas. Man irgi buvo lygiai taip pat. Net iš pradžių nelabai supratau - ar laukiuosi, ar mmm tuoj bus smile.gif
O dėl taikymo sau - labai pritariu Katu. Aš irgi iš pradžių visomis ligomis su visomis komplikacijomis bandžiau persirgti ir sau prisitaikyti, dabar mečiau ir nusiraminau. Susirask patikimą gydytoją, klausyk jos ir pasitikėk, saugok save nuo nereikalingų stresų, o visa kita susidėlios į savo vietas 4u.gif
Atsakyti