Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

aha, labai labai smile.gif seip mes neplanavom dar vaikucio artimiausius metus, nes reik mokslus pabaigt ir namus isirengt, bet as tikrai labai norejau (vis dar noriu) ir svajojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 22:30)
aha, labai labai smile.gif seip mes neplanavom dar vaikucio artimiausius metus, nes reik mokslus pabaigt ir namus isirengt, bet as tikrai labai norejau (vis dar noriu) ir svajojau  blush2.gif

Sveika, na zinok mes ir neplanavom,bent jau iki tol kol pavasari baigiamuju neapsiginsiu, bet kad jau yra 4u.gif tai dar geriau. Dar tik menuo,bet netveriu is dziaugsmo. Jei pasitvirtins ir tau kad nestuke.gif manau kad susitvarkysi su viskuom. smile.gif
Atsakyti
Nuraminkite mane, jei galit...
Man apie 6 savaites. Iki 5 savaitės buvo tokie požymiai: krūtys skaudėjo, truputį pykino, pilvas buvo lyg išsipūtęs, rytai negalėjau valgyti, atrodė, lyg ir taip prisivalgius...
O dabar 6 savaitė, krūtys skausmingos, daugiau jokių požymių, jokio pykinimo - nieko. Ar tai normalu? jaučiuosi, kad nieko ir nėra.... ar čia aš jau prisigalvojau sau?
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2007 11 08, 16:24)
Nuraminkite mane, jei galit...
Man apie 6 savaites. Iki 5 savaitės buvo tokie požymiai: krūtys skaudėjo, truputį pykino, pilvas buvo lyg išsipūtęs, rytai negalėjau valgyti, atrodė, lyg ir taip  prisivalgius...
O dabar 6 savaitė, krūtys skausmingos, daugiau jokių požymių, jokio pykinimo - nieko. Ar tai normalu? jaučiuosi, kad nieko ir nėra.... ar čia aš jau prisigalvojau sau?

Labas,na as dar nedaejau biggrin.gif iki 6 savaites, bet gal cia taip turi buti. Manau kad prisigalvoji,as pergyvenu del maudimo pilvo apacioje,nors taip turi buti,tu pergyveni kad nebepykina,nors kai kuriu visai nepykina nestumo metu. Jei tu tikrai laukiesi,vadinasi laukiesi. Nusiramink. thumbup.gif Tikiuos nenusisnekejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2007 11 08, 17:24)
Nuraminkite mane, jei galit...
Man apie 6 savaites. Iki 5 savaitės buvo tokie požymiai: krūtys skaudėjo, truputį pykino, pilvas buvo lyg išsipūtęs, rytai negalėjau valgyti, atrodė, lyg ir taip  prisivalgius...
O dabar 6 savaitė, krūtys skausmingos, daugiau jokių požymių, jokio pykinimo - nieko. Ar tai normalu? jaučiuosi, kad nieko ir nėra.... ar čia aš jau prisigalvojau sau?

manau kad tau viskas gerai,galbut esi is tu kuriu nestumo simptomai nevargina labai smarkiai smile.gif nesinervuok, o jei neramukonsultuokis su savo daktare. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2007 11 08, 16:24)
Nuraminkite mane, jei galit...
Man apie 6 savaites. Iki 5 savaitės buvo tokie požymiai: krūtys skaudėjo, truputį pykino, pilvas buvo lyg išsipūtęs, rytai negalėjau valgyti, atrodė, lyg ir taip  prisivalgius...
O dabar 6 savaitė, krūtys skausmingos, daugiau jokių požymių, jokio pykinimo - nieko. Ar tai normalu? jaučiuosi, kad nieko ir nėra.... ar čia aš jau prisigalvojau sau?




Zinok man tas pats yra, pirmom savaitem jauciua, o dabar nieko, netgi krutys tiek nebeskauda, gal vos vos jautresne s:)
Atsakyti
Man jau ramiau mirksiukas.gif
Dabar turbūt toks nėštumo periodas, kai giliniesi į savo pojūčius, kai kankina nerimas, nes dar labai mažai laiko praėjo... turbūt ne tik man taip būna g.gif
Bet yra labai žymus požymis: pradėjau nekesti ananasų sulčių, bet kokio alkoholio ir rūkalų kvapo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 22:13)
Merginos, o man toks klausimas iskilo. kada jus pas daktare ejot? iskart kai pamatet II bruksniukus? ar dar palauket?


as siulyciau palaukt maziausiai iki 6 savaites. Jei tempsi, dar geriau 8 eit pas gydytoja. Nes buna skaudziu nusivylimu... Zinau atvbeji, kai nestuma patvirtino 4 savaite, o 6 jo jau nebuvo like sad.gif

QUOTE(Nightwish19 @ 2007 11 08, 16:24)
Nuraminkite mane, jei galit...
Man apie 6 savaites. Iki 5 savaitės buvo tokie požymiai: krūtys skaudėjo, truputį pykino, pilvas buvo lyg išsipūtęs, rytai negalėjau valgyti, atrodė, lyg ir taip  prisivalgius...
O dabar 6 savaitė, krūtys skausmingos, daugiau jokių požymių, jokio pykinimo - nieko. Ar tai normalu? jaučiuosi, kad nieko ir nėra.... ar čia aš jau prisigalvojau sau?


Labai normalu - manes apskritai nepykino, nieko neskaudejo, iskyrus krutis iki kokios 9 sav. ir toliau jokiu pozymiu - dziaukis, ir tikekis, kad Tu ta laimingoji, kurios apskritai nebepykins... 4u.gif
Atsakyti
oi mergaites, mano svajone jauciu vel tolsta......siandien vel buvau pakartotinai pasidaryti evhoskopija, daktare vel nieko konkretaus nepasake. atseit panasu i tai kad galiu buti nestuke, bet tiksliai nieko. vel pasirodyti posavaites. labai labai tikiuosi kad 12-14 dienomis menesininesulauksiu, ir lengviau atsipusiu.nes tikrai jau nervai nelaiko. sedziu kaip ant adatu, o nieko konkretaus nezinau......
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 09, 18:05)
oi mergaites, mano svajone jauciu vel tolsta......siandien vel buvau pakartotinai pasidaryti evhoskopija, daktare vel nieko konkretaus nepasake. atseit panasu i tai kad galiu buti nestuke, bet tiksliai nieko. vel pasirodyti posavaites. labai labai tikiuosi kad 12-14 dienomis menesininesulauksiu, ir lengviau atsipusiu.nes tikrai jau nervai nelaiko. sedziu kaip ant adatu, o nieko konkretaus nezinau......


Na, gal viskas dar bus gerai, nes sakau, man 5 ir 6 nestumo savaite nemate su echo nestumo, pamate tik 8 savaite ir tai vos vos, puslelyte tik...
O 5 savaite, kai pasodino ant samalioto, is karto pasake, kad gimda paminkstejus, panasu, kad laukiuos... mirksiukas.gif
neprarask vilties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 09, 18:05)
oi mergaites, mano svajone jauciu vel tolsta......siandien vel buvau pakartotinai pasidaryti evhoskopija, daktare vel nieko konkretaus nepasake. atseit panasu i tai kad galiu buti nestuke, bet tiksliai nieko. vel pasirodyti posavaites. labai labai tikiuosi kad 12-14 dienomis menesininesulauksiu, ir lengviau atsipusiu.nes tikrai jau nervai nelaiko. sedziu kaip ant adatu, o nieko konkretaus nezinau......

Nenusimink mirksiukas.gif ,viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
tikiuosi.....labai labai tikiuosi. kai pagalvoji, toki didele viltis dabar rusena manyje!!!! negaliu tiesiog.
mane siandien ziurejo ir per echoskopa, ir su kazkokiu davikliu per maksti(naujoviskai smile.gif ) tai va. zodziu lauksiu pirmadienio unsure.gif
mano bendradarbe kai pasakiau kad testas parode dvi juosteles, sako as maciau kad tu kazkokia kitokia, ne tokia kaip visada,ir visai nenustebau kai pasakei kad dvi juosteles.
nezinau nezinau.
as ir galvoju, gal per mazas nestumas, kad pamatyti. jukjei nebutu tai nebutu nieko visiskai.
atsimenu viena karta paprasiau daktares kad paziuretu, gal jau uzkibau. buvo likus viena diena ikimenesiniu, ji paziurejo su echo ir pasake kad visiskai nieko. o dabar pasake kad labai panasu i tai.tai gal tikrai????
o jei susirgsiu?ir vel teks laukti...
Atsakyti