Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: "Jovarėlis"

Ir mes bandysim į šitą daržely nuo rudens eit thumbup.gif Atsiliepimai neblogi, žiūrėsim kaip vaikui seksis unsure.gif
Atsakyti
as taip pat galeciau tik gera pasakyt apie "jovareli".Aukletojos ir seimininkeles tiesiog nuostabios.Mano sunus tragiskai nevalgus,tai kaip tik aukletojos negudrauja,is kailio neriasi,kad tik jis pavalgytu.Noreciau labai padekoti aukletojom Rasai,Janinai,taip pat seimininkelei Jadvygai is "gudruciu"grupes. thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi labai patenkinta auklėtojom, ypač Rasa, taip pat ir šeimininkėlė Jadvyga šaunuolė, nors tvarkos pamoko ir mano tinginukę Gabrielę paragina. Beje, mes irgi iš gudručių 4u.gif
Dar labai džiaugiamės būreliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2005 03 13, 02:06)
Vat labai idomu kokiu budu uzrasei i "Jovareli"....
Nes uz mano vaiko uzrasyma pareikalavo tiesiai sviesiai pinigeliu. Cituoju: "Jeigu norit lankyti sita darzeli, jums tai laaaabai daug kainuos. Reikes laaabai gerai paremti..."  blink.gif

O tu bliamba.... Tik dabar pamaciau i kur parasiau  ... Norejau rasyti apie "Sakaleli" o parasiau apie "Jovareli".....  Zioplas daiktas 
Mes irgi lankom "Jovareli" 
Ir vedeja laaaabai patiko  Ir aukletojos geros 


O man tai ir su "Sakalėliu" ir su "Jovarėliu" tas pats - nesileidžia į kalbas nei viena. schmoll.gif Atseit nepriklauso pagal gyvenamą vietą - negaliu užrašyti, eikit į "Gintarėlį" - jums priklauso. Aš aišku dar tik telefonu kalbėjau, bet tik paskambinau pasiklausti, kada galėčiau ateiti pakalbėti dėl užrašymo - iškart pradeda klausinėti kur gyvenat ir aiškinti, kad mums nepriklauso, net nepasako, kada priėmimo valandos. mad.gif Tai ką aš ten nuėjusi pasakot turėsiu ir kaip maldaut. Tik sunervavo ir net praėjo noras ten vaikus leisti. Bet kur aš dėsiuos - neleisiu gi į bet kokį.
Aš ir kyšio duoti nesikratau, tik manau, kad dar per anksti, jei tik nuo rudens lankytume. Dabar užrašytų "į eilę" (tas užrašymas gi nieko neįpareigoja), o jau rudenį, kai konkrečiai lankyti ketintume, tada ir "paremtume".
Ir apskritai nuo mūsų namo atstumas tiek iki Gintarėlio tiek iki Sakalėlio ar Jovarėlio praktiškai tas pats, o Jovarėliui priklauso greta stovintis 57 namas, o mūsų 51 - ne.
Nu ka, nuleidau garą, gal dabar bus lengviau. Pasiskaitysiu dar jūsų atsiliepimų, patarimų ir bandysiu toliau.
Atsakyti
Labai keista, kad jūsų nenori priimti, mes iš vis Jeruzalėj gyvenam, bet kai atėjom jokių kyšių nereikalavo, tik perspėjo, kad grupėj bus vien bernai ir priima todėl, kad mergaitė. o rudenį kai atvedėm tai beveik po lygiai ir berniukų ir mergaičių buvo. O į Sakalėlį mūsų irgi neėmė.
Atsakyti
ar priima vaikiukus nuo metu?
Atsakyti
Ar tokius mažiukus priima tai nežinau, lopšelinė grupė tikrai yra, tai reiktų ten ir klaust g.gif Aš saviškę leidau nuo 3,5
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 03 24, 23:36)
ar priima vaikiukus nuo metu?

Bijau suklysti, bet manau, kad ne schmoll.gif . Aišku vien mano žodžiais nesiremkit, o tiesiog pasiteiraukit mirksiukas.gif . Savo sūnų vedžiau nuo dviejų metukų, tai mažesnių kažkaip darželio teritorijoj neteko matyti.
Atsakyti
tik nuo 2 metuku priima
Atsakyti
Pasidalinkite gi įspūdžiais mamytes, kurios planavote vesti lialius į šitą darželį, kaip jums ten sekasi?kaip vaikučiams patinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2005 03 13, 02:06)
...Toji mano giminaite gavo vieta taip - "Paremti as daug negaliu. Bet galiu ateiti kita karta su savo vyru. Beje, jis ekonomineje policijoje dirba..."  tai vat ir apseita buvo be paramos...

thumbup.gif gera jaučiu direktorės reakcija buvo lotuliukas.gif Ale bet kaip jos nebijo taip naglai kyšių reikalauti? Juk iš tikrųjų gali užsirauti labai smarkiai
Aš ir pasvarstysiu galimybę eiti į šį darželį, reiks kada užsukt apsidairyt.
Atsakyti
Kažkaip nelabai aktyvios šio darželio mamytės, mažai diskutuoja forume. Mes pradėjom lankyti šį darželį, norėčiau pabendrauti su mamytėmis. Gal atsilieps lankančių kiškučių arba lopšelinę voveriukų grupę mamytės.
Atsakyti