Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

Mes penktadienį grįžom iš Romos. Tai galiu pasakyti tik tiek, kad buvom prisiplanavę ir Tivolių, ir Zoo....tračiau per 5 dienas spėjom (tiesa, su trim vaikais...) tik pačia Romą apžiūrėt - Vatikano muziejai, Bazilika, Forumas, Koliziejus, Ispanijops laiptai, Navonos aikštė, Panteonas, Trastevere rajonas (kuriame beje dar ne sezonas...)...Žodžiu, kadangi mes penkiese buvom, tai nepirkom jokių turistinių autobusų maršrutų....naudojomės tik metro, o pagrinde - pėsčiomis.......Tiesa, galiu tik patarti vieną dalyką apie Koliziejaus ir Forumo bilietus. Kadangi, prie Koliziejaus buvo didžiulė eilė, tai nuėjome į Forumą (kuris yra nemokamas), tačiau Forumo kasoje galima nusipirkti bilietus ir į Koliziejų, kurie galioja dvi dienas, taigi nebereikėjo stovėti Koliziejaus eilėje...
P.S. Į koliziejų ir į Vatikano muziejus vaikams iki 18 m.(iš Europos sąjungos valstybių) nieko nekainuoja.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O jei reiktu rinktis Milanas Venecija ar Piza, ka pasirinktumet? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jorke: 19 kovo 2008 - 14:14
QUOTE(jorke @ 2008 03 19, 16:08)
Sveikos  4u.gif
O jei reiktu rinktis Milanas  Venecija ar Piza, ka pasirinktumet?  g.gif

be jokių svarstymų ar abejonių tik VENECIJĄ wub.gif
Milanas šiuolaikiškesnis miestas, labai didelis ir ... nežinau nieko ypatingo, o Piza... na ten tik vienas kiemelis su tuo bokštu ir bažnyčia.
o vat Venecija... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man Milanas nelabai patiko, Venecija - labai, o Pizoje nebuvau.
Atsakyti
na Piza - nedidelis kaimelis su vieninteliu tuo svyrančiu bokštu... na bent jau man nieko ypatingo g.gif
o vat Venecija, Roma ... wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Vat Milanas tai mane traukia ta gotikine katedra,nes man gotikinis stilius yra kazkas nerealaus thumbup.gif wub.gif tai va tik tas stabdo ar i Milana ar i Venecija.
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 03 19, 14:57)
Mes penktadienį grįžom iš Romos. Tai galiu pasakyti tik tiek, kad buvom prisiplanavę ir Tivolių, ir Zoo....tračiau per 5 dienas spėjom (tiesa, su trim vaikais...) tik pačia Romą apžiūrėt - Vatikano muziejai, Bazilika, Forumas, Koliziejus, Ispanijops laiptai, Navonos aikštė, Panteonas, Trastevere rajonas (kuriame beje dar ne sezonas...)...Žodžiu, kadangi mes penkiese buvom, tai nepirkom jokių turistinių autobusų maršrutų....naudojomės tik metro, o pagrinde - pėsčiomis.......Tiesa, galiu tik patarti vieną dalyką apie Koliziejaus ir Forumo bilietus. Kadangi, prie Koliziejaus buvo didžiulė eilė, tai nuėjome į Forumą (kuris yra nemokamas), tačiau Forumo kasoje galima nusipirkti bilietus ir į Koliziejų, kurie galioja dvi dienas, taigi nebereikėjo stovėti Koliziejaus eilėje...
P.S. Į koliziejų ir į Vatikano muziejus vaikams iki 18 m.(iš Europos sąjungos valstybių) nieko nekainuoja.

Kur dar kokios svarbios nuolaidos vaikams?Ar nekyla problemų dėl italų žinių apie ES?Juk ne visi žino,kad Lietuva ES priklauso,o ant jokių dokumentų neparašyta,kad mes europiečiai,tik LT...
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2008 03 19, 14:53)
na Piza - nedidelis kaimelis su vieninteliu tuo svyrančiu bokštu... na bent jau man nieko ypatingo  g.gif
o vat Venecija, Roma ...  wub.gif


drinks_cheers.gif Roma man wub.gif Nebuvau dar tokiam mieste kur vaikščiočiau kaip po muziejų schmoll.gif Na nebuvau ir Venecijoje, kuri mane labai traukia bigsmile.gif Dabar už geros savaites vyksiu į Paryžių, tai bijau, kad po Romos jis man nebeatrodys KAŽKAS, kaip seniau įsivaizdavau verysad.gif

Na bet Milane, tai tikrai nieko ypatingo, išskyrus tą katedrą wub.gif bet apsipirkti ten verta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 19 kovo 2008 - 22:18
QUOTE(spyglaite @ 2008 03 20, 00:17)
drinks_cheers.gif Roma man  wub.gif Nebuvau dar tokiam mieste kur vaikščiočiau kaip po muziejų schmoll.gif Na nebuvau ir Venecijoje, kuri mane labai traukia bigsmile.gif Dabar už geros savaites vyksiu į Paryžių, tai bijau, kad po Romos jis man nebeatrodys KAŽKAS, kaip seniau įsivaizdavau  verysad.gif

Na bet Milane, tai tikrai nieko ypatingo, išskyrus tą katedrą  wub.gif bet apsipirkti ten verta  thumbup.gif

na Venecija irgi visa kaip muziejus, tik dydis aišku ne toks kaip Roma mirksiukas.gif man tai labai patiko ten, miestas su savo šarmu wub.gif wub.gif noriu dar... užtat po Romos į Florenciją ar Pizą gali ir nebevažiuoti... nebus jokio įspūdžio doh.gif jei jau planuojat kas šiuos miestus aplankyti, tai Romą rekomenduočiau pasilikti desertui lotuliukas.gif

o kur apsipirkinėjai?
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2008 03 19, 23:17)
drinks_cheers.gif Roma man  wub.gif Nebuvau dar tokiam mieste kur vaikščiočiau kaip po muziejų schmoll.gif Na nebuvau ir Venecijoje, kuri mane labai traukia bigsmile.gif Dabar už geros savaites vyksiu į Paryžių, tai bijau, kad po Romos jis man nebeatrodys KAŽKAS, kaip seniau įsivaizdavau  verysad.gif

Na bet Milane, tai tikrai nieko ypatingo, išskyrus tą katedrą  wub.gif bet apsipirkti ten verta  thumbup.gif



Mes pernai buvome Paryziuje, o siemet ka tik grizome is Romos. Tai mus Paryzius, kaip miestas, patiko labiau ir zymiai wub.gif . Taip, Roma turi zymai daugiau ka "parodyti" (vien Vatikanas!!!), bet ji mums pasirode daug purvinesne, maziau zalia ir be romantikos dvasios. Nors siaip esu isitikinusi, kad ispudziai apie sali, miesta daugiausia priklauso ne nuo objektyviu dalyku, o nuo subjektyviu aplinkybiu (nuotaikos, kai lankaisi, tarpusavio santykiu, nuovargio, mazyciu staigmenu, netiketos sekmes kazka pamatyti, susitikti, uzuosti, paragauti, lukesciu ir tt). Gal tos subjektyvios aplinkybes ir leme, kad Milanas mums apsoliuciai buvo uzsidetas + ir tiek (net katedra nepasirode super super ispudinga (Paryziaus man asmeniskai daug labiau patiko)
Labai idomu, kokie jusu bus ispudziai po Paryziaus ir kuris miestas jums bus mielesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi noretusi patarimo, kuri siu vietu pietu Italijoj tinkamiausia islipimui is lektuvo, kad savaite pasizvalgyti po apylinkes: Pescara, Bari, Brindisi, Lamezia (cia Ryanair'as islaipina)? rolleyes.gif

Italijoj man labiausiai patiko Neapolio ilanka. Is miestu Roma. Is ispudziu - vaizdai keliaujant traukiniu. Italija - man visu pirma zydinti ir kvepianti gamta.



Atsakyti
QUOTE(jorke @ 2008 03 19, 18:25)
Vat Milanas tai mane traukia ta gotikine katedra,nes man gotikinis stilius yra kazkas nerealaus  thumbup.gif  wub.gif  tai va tik tas stabdo ar i Milana ar i Venecija.


aš manau, kad vien dėl katedros verta į Milaną... nors aišku, jei tai vienintelė kelionė Italijon, tai gal geriau Venecija...

Beje, netiesa, kad Milane vien ta katedra... varčiau darbe lankstinukus turistams, tai labai gražių vietelių prie kanalų mačiau, yra viens toks romantiškas rajonukas tipo menininkų, nežinau kodėl jo nieks nereklamuoja... pati tiek laiko šalia gyvenu ir net nežinojau biggrin.gif o dar Milane galima Da Vinčio Paskutinę vakarienę pamatyt, nueit į žymiąją Breros paveikslų galeriją, į La Scala 4u.gif
Atsakyti