Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(Tučka @ 2011 08 21, 13:58)
Nesuprantu, kaip galima nesusiuti plysusios vietos  blink.gif  Siuo atveju dziaugiuosi, kad LT gyvenu ir cia nedaro tokiu nesamoniu  unsure.gif



na as net nesitikejau pries gimdyma, kad taip gali buti. maciau po gimdymo, kad ten isdraskyta, bet atidziau pazvelgti bijojau. ot kvaila buvau doh.gif buciau reikalavus kad sukabintu. dabar bus papildomos islaidos ir laiko svaistymas. na as ir nesuprantu ko nesutvarke:/
Atsakyti
Man 6 savaites po gimdymo randas po kirpimo vis dar buvo labai jautrus, ypac viena siule skaudejo. Ja ir praejus 4 men vis dar siek tiek jauciu. Tai gal dar viskas savaime susitvarkys, tiesiog per mazai laiko praejo? Aisku, pas gydytoja pasikonsultuoti butina.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 08 21, 21:11)
Man 6 savaites po gimdymo randas po kirpimo vis dar buvo labai jautrus, ypac viena siule skaudejo. Ja ir praejus 4 men vis dar siek tiek jauciu. Tai gal dar viskas savaime susitvarkys, tiesiog per mazai laiko praejo? Aisku, pas gydytoja pasikonsultuoti butina.

As 6 savaites net sedeti negalejau kai siuta buvau, o viskas susitvarke gal po metu tik, taip kad cia manau normalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 08 21, 19:11)
Man 6 savaites po gimdymo randas po kirpimo vis dar buvo labai jautrus, ypac viena siule skaudejo. Ja ir praejus 4 men vis dar siek tiek jauciu. Tai gal dar viskas savaime susitvarkys, tiesiog per mazai laiko praejo? Aisku, pas gydytoja pasikonsultuoti butina.



na idomus man cia tie daktarai, buvo patikrinimas 6 sav, net nepaziurejo kas ten ir kaip, pilva pamaige ir ale viskas tvarkoj:)) aplamai, paziurejo tik tada kai gimdziau:D
na kad susitrauks savaime neatrodo... na man pasiseke kad neplysau, nes ziuriu merginos po plysimo kirpimo visuje turi daug daugiau problemu...
Atsakyti
mane irgi siuvo, bet jau po 2sav.viskas buvo liuk. Ir sedet galejau, ir vaiksciuojau normaliai, be jokio skusmo. Po 3men.buvau apziuroj, dktare pasake kad viskas ten gerai ir grazei susiuta. Ir tik tai po 3men.turejau lytini santyki, aisku is pradziu buvo nelabai malonu, bet i 3 karta viskasbuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2011 08 20, 18:47)

pries 6 sav pamigdziau dukryte,

gal jus dar tiesiog truputi per anksti smileysex.gif 6 savaites tai dar tik pats tas gijimas.
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2011 08 20, 20:47)
Sveikos merginos, kadangi gyvenu ne lietuvoj ir ne visiskai pasitikiu esanciais cia daktarais, noriu pasikonsultuoti su jumis.
pries 6 sav pamigdziau dukryte, viskas vyko sklandziai, bet liko pasekmes. suplysau isoreje, t.y. lytine lupa perplyso pusiau ir kazkodel akusere manes nesusiuvo, kas keisciausia, kita gydytoja ziurejo, sako taip ir liks! del estetinio vaizdo maziausiai rupinuosi, bet beda, kad tas plysimas skausmingas iki siol, labiausiai jauciasi turint lytinius santykius, nes plysusi vieta trinasi ir tamposi turbut, as net nesneku apie malonuma, nors ten viskas sugije. Gal kuriom yra taip buve ir gali man paaiskint, kodel nesukabino? mano manymu, turejo ten sutvarkyti. tokiu atveju ar daretes kokia operacija? o gal man cia tik vienai nesutvarke? busiu dekinga sulaukusi patarimu.

as manau, kad 6 savaites po gimdymo ir jau seksas yra per anksti. blush2.gif juk dar ten viskas tik tvarkosi. as plysau ir kirpo, pirma savaite verkiau is skausmo, ypac kai eidavau i wc, paskui paaiskejo, kad negyja doh.gif blink.gif tai gine israse vaistu, kad neisimestu kokia infekcija ir vaistinej padare kazkoki tirpala pagal recepta, viskas susitvarke. thumbup.gif bet seksas pas mus buvo negreitai. blush2.gif cielus 2 men kraujavau, paskui iskart mmm atkeliavo doh.gif ir man iki kokio 5-o mazes menesio nebuvo jokio malonumo, skaudejo, bet paskui vis geriau. manau, kad dar tau biski per anksti seksui. aisku, cia tik mano nuomone. o del to, kad nesusiuvo, tai ka zinau blink.gif laukiniai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relita: 02 rugsėjo 2011 - 20:35
6 savaites - tikrai labai mazai dar laiko praejo. Kad nesiuvo, tai keista. Bet man LT siuvo, po 4 dienu pradejo tirpti siulai, siule prairo. Ir pora gydytoju pasake, kad to, kas prairo, jau nesusiusi ir reikia laukti, kol sugis taip. Menesi nesedejau, o apie lytinius santykius ilgai pagalvot baisu buvo ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(stauskute @ 2011 09 03, 00:06)
6 savaites - tikrai labai mazai dar laiko praejo. Kad nesiuvo, tai keista. Bet man LT siuvo, po 4 dienu pradejo tirpti siulai, siule prairo. Ir pora gydytoju pasake, kad to, kas prairo, jau nesusiusi ir reikia laukti, kol sugis taip. Menesi nesedejau, o apie lytinius santykius ilgai pagalvot baisu buvo ...  g.gif

Ale rimtai, man nors siuvo, bet gijo labai ilgai, tai apie lytinius santykius po 6 sav, as net pagalvot negalejau... Kosmosas kazkoks. doh.gif
Atsakyti
Plyšimas plyšimui nelygu. Man buvo be galo smalsu, tai aš neištempiau ilgiau, nei rekomendavo gydytojas, t.y. lygiai 8 savaitės. Jokio skausmo ar kažko nemalonaus nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(romaievamatilda @ 2011 09 03, 10:10)
Plyšimas plyšimui nelygu. Man buvo be galo smalsu, tai aš neištempiau ilgiau, nei rekomendavo gydytojas, t.y. lygiai 8 savaitės. Jokio skausmo ar kažko nemalonaus nebuvo.

Mane ir kirpo, bet viskas labai graziai sugijo, jau antros savaites pabaigoje svelniai atsisedavau biggrin.gif o vyra pradziuginau irgi lygiai po 8 savaiciu biggrin.gif tiesa, pirma kart jutau sioki toki tempima bet viskas thumbup.gif
Atsakyti
na merginos as jums pritariu, kad laukiniai, akusere juode buvo:/ nors siaip daugiau nusiskundimu apie ja neturiu, visa kita lyg neblogai atliko. teks tvarkyti:/
o jus uzjauciu, nes pas mane palyginus lengvai viskas gijo, tik kaip minejot auksciau, atlikti gaminius reikalus buvo tikrai skausminga. gal labai dideli vaikuciai kad plysot ir kirpo? nes mano mergaite gime mazute. beto, nzn ar tiesa ar ne, bet priklauso ir nuo akuseres ar plysi.
Atsakyti