Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Man kirpo gimdymo metu, poto siuvo. Pries gimdyma nusipirkus buvau purskiama Octenisept, rekomendavo bambutes prieziurai, nors siaip jis skirtas odos ir gleivinių dezinfekcijai. Perskaiciau, kad galima ir ta vieta dezinfekuoti, greiciau gyja. Ta ir dariau - labai padejo. po 5 savaiciu jau smileysex.gif ir viskas buvo thumbup.gif . O atrodo ir kirpo, ir siuvo...
Atsakyti
Nu aš aišku neplyšau, bet pakyčių jokių ten nejaučiu(platumo atžvilgiu).Ryt pas gine, jeigu duos leidimą - vyras tiksliau pokyčius įvertins biggrin.gif
Atsakyti
viskas per metus po gimdymo atsistato i vieta, bukit ramios mamytes smile.gif
Atsakyti
sveikos supermamos smile.gif
norėjau jūsų paklausti, gal kam taip buvo.
po gimdymo apžiuros metu, gine sakė, kad yra nusileidus galinė makšties sienelė, sakė jai blogais jausiuos galės daryti operacija.
norėjau paklausti, ar yra kas ja daresis, kaip po operacijos jautėtės?
Atsakyti
Po pirmo vaikelio aš irgi plyšau, susiuvo gražiai, gijo gerai. Po 5 sav. mylėjomės ir neskaudėjo, tik šiek tiek tempė. Kiekviena, manau, pati turi pajusti. Aš mačiau ir jaučiau, kad viskas sugijo ir liečiant neskaudėjo.
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2011 08 21, 07:53)
Sveikute,pries dvi savaites Airijoj pagimdziau suneli,plysau nuo tarpievetes iki uzpakalio,iskart po gimdymo susiuvo,bet kas is to,po dvieju paru siulai atsiriso,gyd.nuosprendis siuti dar karta nereik,sugis savaime blink.gif  doh.gif nesuprantu tokio poziurio gun_bandana.gif o nesutvarko del to,kad dirba nekalifikuoti gydytojai,as skambinau i Lt savo gydytojai tai sake daro jie korekcija,pjauna plysimo vieta ir daro siusivima 4u.gif

Siaubas blink.gif
As irgi gimdziau Airijoj, labai plysau gimdymo metu, iki pat uzpakalio, nes vaika trauke replem ir vakumais .. Susiuvo mano akim labai negraziai, nes dabar matau tai ko netureciau matyt blush2.gif po pirmo gimdymo (gimdziau LT) buvau kirpta nemazai, bet susiuvo ir kaip negimdzius buvau .. blush2.gif
Aisku, cia niekas ginekologiskai netikrina po gimdymo, tad 8 menesius laukiau su baime kol atostogu metu vaziuosim i LT pasirodyt savo ginei doh.gif Is to viso jaudulio net vyro nelabai norejosi prisileist visuos tuos menesius .. atrode kad blogai susiuta, skauda ir t.t.
Na, bet gine LT patikino, kad susiuta palyginus neblogai, viskas sugije graziai .. Nusiraminau smile.gif

Pasakojo, kad nemazai atvaziavusiu is UK, IRL tenka persiuti doh.gif
Atsakyti
man irgi plyso per gimdyma, bet susiuvo tvarkingai. nemalonu jausma mylintis jauciau koki pusmeti. jau maniau kad niekada nebepraeis, bet susitvarke. dabar nebejauciu jokio diskomforto
Atsakyti
Plysau daug,tai vos ne menesi net vaiksciot negalejau,nes jausmas klyne klaikus buvo,apie sedejima ne kalbos nebuvo. Tik praejus 2,5men po gimdymo atsigavau normaliai. Tai tada ir su V pazaidem,tai jokiu pokyciu nepajutau,kaip buvo iki gimdymo,tai taip ir dabar rolleyes.gif net ir ta pirma karta jokio diskomforto nejauciau smile.gif
Atsakyti
Aš pirmą kart plyšau, susiuvo, viskas gerao užgijo - jokių pokyčių - antrą kartą kirpo, irgi susiuvo irgi viskas tvarkoj, jokių pokyčių, viskas liko kaip sakant po senovei... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2011 08 20, 19:47)
Sveikos merginos, kadangi gyvenu ne lietuvoj ir ne visiskai pasitikiu esanciais cia daktarais, noriu pasikonsultuoti su jumis.
pries 6 sav pamigdziau dukryte, viskas vyko sklandziai, bet liko pasekmes. suplysau isoreje, t.y. lytine lupa perplyso pusiau ir kazkodel akusere manes nesusiuvo, kas keisciausia, kita gydytoja ziurejo, sako taip ir liks! del estetinio vaizdo maziausiai rupinuosi, bet beda, kad tas plysimas skausmingas iki siol, labiausiai jauciasi turint lytinius santykius, nes plysusi vieta trinasi ir tamposi turbut, as net nesneku apie malonuma, nors ten viskas sugije. Gal kuriom yra taip buve ir gali man paaiskint, kodel nesukabino? mano manymu, turejo ten sutvarkyti. tokiu atveju ar daretes kokia operacija? o gal man cia tik vienai nesutvarke? busiu dekinga sulaukusi patarimu.

tavo vietoje krepciausi i kita gydytoja - nesuprantu, kaip galima nesiuti plysusios vietos...
Atsakyti
Merginos, pasidalinkite ką naudojate po siuvimų nuskausminimui? Man eina jau trečia savaitė po gimdymo, vis dar baisiai skauda kirpomo žaizdą. Vos paeinu, net vaikelio negaliu panešioti ir palaikyti ilgiau ant rankų sad.gif Kol kas nieko nenaudojau, kadangi maitinu dukrytę (na tik plovimui Tantum Rose, bet jis man nieko nepadea jaučiu), . Labai nedrąsu kažką suvartoti, kad nepakankčiau. Nes iš tikro jau kartais nerviškai žiauriai veikia tas kentėjimas, o naktimis tai iš viso.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eila @ 2011 10 22, 19:44)
Merginos, pasidalinkite ką naudojate po siuvimų nuskausminimui? Man eina jau trečia savaitė po gimdymo, vis dar baisiai skauda kirpomo žaizdą. Vos paeinu, net vaikelio negaliu panešioti ir palaikyti ilgiau ant rankų sad.gif Kol kas nieko nenaudojau,  kadangi maitinu dukrytę (na tik plovimui Tantum Rose, bet jis man nieko nepadea jaučiu), . Labai nedrąsu kažką suvartoti, kad nepakankčiau. Nes iš tikro jau kartais nerviškai žiauriai veikia tas kentėjimas, o naktimis tai iš viso..  verysad.gif

nuskausminimui nebent zvakutes, ligoninej dave, tuo metu tikrai padejo. Bet grizus namo ju nenaudojau, nors skaudejo irgi baisiai. Daznai apsiplaudavau ir purksdavau octoseptin purskalu. O siaip gydytojas sake, kad ir kaip skaudetu reikia kuo daugiau judeti ir vaikscioti. Pradzioje sunku tikrai buvo, nes vaiksciot neilgiau 15min galedavau. Bet pradejau verstis per prievarta, ir tada skausmas labai greit praejo 4u.gif
Atsakyti