Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

gali buti kad sutapimas jog po gimdymo tokie simptomai atsirado, butina nueiti pas gydytoja, kad diagnozuotu, gali taip nemaza uzdegima uzsiaugint...
Papildyta:
dar galiu savo patritimi pasidalinti, kad ivairius madimus toje vietoje ar perstejimus apramina ramuneliu kompresai. As dar nepagimdziau, bet jauciu ten nemalonu maudima, sako daktare kad raumenys silpnoki ar kazkas panasaus, tai man ramuneliu kompresiukai tikra atgaiva 4u.gif
Atsakyti
man gydytoja sake,kad po gimdymo nusilpes organizmas ir greiciau prilimpa visokios bjaurybes. as grybeli gavau,bet kadangi jis man netrukdo labai tai ir negydem kolkas
Atsakyti
po abieju gimdymu 2 kart siuta ta vietele,bet lig ir negimdzius,nieko nejauciu,tvarka blush2.gif
Atsakyti
na bent kiek jau as pastebejau tai pasekmiu jokiu :)ACiu Dievui!
Atsakyti
Man vieną kartą daug kirpo ir siuvo, antrą kartą truputį plyšau, bet nesiuvo. Aš nieko nejaučiu, viskas kaip ir buvę
Atsakyti
Viskas savo vietoj ,po gimdymo net geriau thumbup.gif smileysex.gif
Atsakyti
nesamoninga tema... doh.gif cia pagal "neapsiskaiciusius" zmones esu girdejus kad mergina turejusi daug lytiniu santykiu pasidaro "kibiras" labai juokinga kaip taip zmones kalba,cia gal dazniau vyrai taip kalba doh.gif galiu pasakyti,kas nezino po gimdymo visada makstis sugyja ir "grysta" y pradine busena...beto kas dar nezinojote net po lytinio akto makstis isiplecia pagal tai kokio dydzio buvo vyro daikciukas,maksties isipletimas grysta y savo pradine padety tik po 15 min.. tad galiu tik pasakyti jog viskas grysta y savo vietas... manau sukurus seima ar seip pradejus santykius lytinius reiktu pasidometi apie visa tai,o ne tik galvoti kaip sugulti y lova biggrin.gif as pradejau santykiauti su vyru,jis man buvo pirmas,mes abu susede skaitydavom apie motery ir vyra,kad zinotumem viska ir nebutumem "zali" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 05 11, 12:47)
nesamoninga tema... doh.gif  cia pagal "neapsiskaiciusius" zmones  esu girdejus kad  mergina turejusi daug lytiniu santykiu pasidaro "kibiras" labai juokinga kaip taip zmones kalba,cia gal dazniau vyrai taip kalba doh.gif  galiu pasakyti,kas nezino po gimdymo visada makstis sugyja ir "grysta" y pradine busena...beto kas dar nezinojote net po lytinio akto makstis isiplecia pagal tai kokio dydzio buvo vyro daikciukas,maksties isipletimas grysta y savo pradine padety tik po 15 min.. tad galiu tik pasakyti jog viskas grysta y savo vietas... manau sukurus seima ar seip pradejus santykius lytinius reiktu pasidometi apie visa tai,o ne tik galvoti kaip sugulti y lova biggrin.gif  as pradejau santykiauti su vyru,jis man buvo pirmas,mes abu susede skaitydavom apie motery ir vyra,kad zinotumem viska ir nebutumem "zali" biggrin.gif



Gal ir gryzta ,sunku pasakyti g.gif g.gif g.gif ,bet as irgi pastebejau praplatejima ,kazi kiek metu dar reiks laukti kol susiaures bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 05 15, 00:15)
Gal ir gryzta ,sunku pasakyti  g.gif  g.gif  g.gif  ,bet as irgi pastebejau praplatejima ,kazi kiek metu dar reiks laukti kol susiaures  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

keista g.gif nei as nei vyras,nepajutome jokiu prasipletimu...man daktare pasake,kaip buvo gal du menesiai po gimdymo jog viskas sugryzo y savo vietas,gali toliau gyventi ir megautis lytiniais santykiais. gal cia kaip kam g.gif
Atsakyti
Man teko daryti pratimukus, kad viskas grįžtų į vietas, nes tiek vyras, tiek aš praėjus 4 mėnesiams po gimdymo jautėme, kad garažas keliais milimetrais praplatėjęs blush2.gif
Pora savaičių tinkavimo, špakliavimo ir vėl viskas kaip buvę biggrin.gif
Atsakyti
na nzn nepastebejau jokio praplatejimo po gimdymo, gal jis yra, bet nieko nesijaute ir lyt.gyvenimo nepaveike smile.gif bet va greit jau antras gims ir tada nzn kaip bus..
Papildyta:
QUOTE(freimule @ 2012 05 15, 22:01)
Man teko daryti pratimukus, kad viskas grįžtų į vietas, nes tiek vyras, tiek aš praėjus 4 mėnesiams po gimdymo jautėme, kad garažas keliais milimetrais praplatėjęs  blush2.gif
Pora savaičių tinkavimo, špakliavimo ir vėl viskas kaip buvę  biggrin.gif



gal galit man i AZ parasyt kokius ten pratimukus daret?gal po antro gimdymo prireiks, tai apsidrausiu del viso pikto blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na po pirmojo gimdymo mane kirpo ir siuvo, kai po keliu sav paziurejau, tai vos nenukritau, ta siuta vieta atrode neestetiskai doh.gif Bet kai uzgijo lyg nk blogo nebuvo, ir vyras nesiskunde,o vat dabar jau po antro gimdymo ir dar nzn kaip ten viskas bus, nes ir plysau ir kirpo verysad.gif Tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti