Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

O aš galiu parekomenduoti tikrai gera dantistą. Dirba Parodos g. 10, Giedrius Vizgaitis. Pas jį dantis pradėjau taisytis prieš 8 metus, tai nei viena plomba neiškrito. Kainos nėra labai mažos, bet už patikimumą mokėti verta. Neseniai man reikėjo vilkti priekinį dantį, tai niekas neatspėjo kuris ne mano. biggrin.gif Tiesa eilės pas jį nemažos, vyrą užrašiau, tai reikia mėnesį laukti schmoll.gif Bet paskui surašė 10 vizitų vos ne kasdien, tai tas tvarkymas labai neužsitęs smile.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi galiu rekomenduoti puikia stomatologe Ruta Kaune. Dirba Taikos pr., virs PIZZA JAZZ picerijos, antrame aukste.( salia centro PLAZA)
Savo vaika pas ja vedzioju nuo 3 metuku. Vaikui svente eiti pas dantuku gydytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Nei vienos asareles. Ir visoms draugems su vaikais rekomendavau, tai neasidziaugia dabar. jei kitur vaikas ne neisiziodavo dantuku rodyti, tai cia viskas super.
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2005 06 02, 14:37)
As irgi galiu rekomenduoti puikia stomatologe Ruta Kaune. Dirba Taikos pr., virs PIZZA JAZZ picerijos, antrame aukste.( salia centro PLAZA)
Savo vaika pas ja vedzioju nuo 3 metuku. Vaikui svente eiti pas dantuku gydytoja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Nei vienos asareles. Ir visoms draugems su vaikais rekomendavau, tai neasidziaugia dabar. jei kitur vaikas ne neisiziodavo dantuku rodyti, tai cia viskas super.


Neseniai atsidarė klinikėlė prie Legendos, Šiaurės pr. pradžioje. Man ten patinka.
Atsakyti
Patarkite del stomotologo Kaune, labai prasau su kainom...aciu:?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerry: 04 liepos 2005 - 19:39
QUOTE(KrissTina @ 2005 05 13, 08:47)
Labai nebloga stomatologijos klinika baršsausko gatvėj prieš molą
ir nebrangu, ir aptarnavimas geras smile.gif


Kuria turi omeny - ta, kitoj gatves pusej? jei ta, tai nieko gero... man plombas is senu i naujas keite, bet kad ir tos naujos krist pradejo, vos baigus tvarkytis. sutinku, kad labai malonios stomatologes, bet ir pinigai ne maziausi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2005 06 02, 13:37)
As irgi galiu rekomenduoti puikia stomatologe Ruta Kaune. Dirba Taikos pr., virs PIZZA JAZZ picerijos, antrame aukste.( salia centro PLAZA)
Savo vaika pas ja vedzioju nuo 3 metuku. Vaikui svente eiti pas dantuku gydytoja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Nei vienos asareles. Ir visoms draugems su vaikais rekomendavau, tai neasidziaugia dabar. jei kitur vaikas ne neisiziodavo dantuku rodyti, tai cia viskas super.


Asara, o kiek dantuko sutaisymas vaikiukui kainuoja? turim skylute kruminiame dantuke... blush2.gif
Atsakyti
Per paiešką ieškojau, neradau. Yra tema tik apie stomatologus Vilniuj.
Domintų geri stomatologai, kurie ne tik gydo, bet ir estetiškai gražiai sutvarko priekinius dantis.
Dar domina geri protezuotojai, darantys geras plokšteles.
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2005 07 26, 10:01)
Dar domina geri protezuotojai, darantys geras plokšteles.


Be galo nustebau, kad niekas neparašo šia tema, galima pamanyti, jog Kaune nėra gerų stomatologų. "Išduosiu paslaptį", kur rasti ypatingai gerą protezuotoją Kaune: Donelaičio g. yra privatus Raimundo Dudėno protezavimo kabinetas. Mokėjau solidžiai, bet nesigailiu, nes pirmą "partiją" dantų tvarkiausi maždaug prieš 10 metų - IR NĖ JOKIOS PROBLEMĖLĖS SU TAIS DANTIMIS! Žinoma pas jį papulti gana sunku, kolegė lankėsi gegužės mėnesį ir sakė, kad registravo rugsėjo mėnesiui, skubiai protezuoja tik išvykstantiems į užsienį.
Jei sudomino, adresą ir tel. atsiųsiu asmeninę žinutę. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 11 rugpjūčio 2005 - 12:57
Egle Jasiuniene,toms,kurios bijo stomatologu.
Susitvarkiau dantukus,kad net grazu ziuret!
O vaikiukus irgi ten vedu.Nebijo nei tam kartui!!
Dirba centre,Kestucio g.
mob.tel.8-687 881 47
Del kainu galite pasiteirauti pasiskambinusios,nes labai maloni daktaryte.
Atsakyti
As paniskai bijau stomatologui bet kai pradejau lankytis Jonaicio(partizanu gatvej) klinikoj tie apsilankymai nebeatrodo tokie baisus. Einu pas tokia gydytoja tik nors uzmusk pavarde uzkrito blush2.gif Aisku kainos ten labai kandziojasi bet kai mano dantys geri ir retai genda tai as dazniausiai tik profilaktiskai pasilankau ir koki tik pradejusi gesti dantuka uztaiso tai nera taip super brangu. Bet ta gydytoja labai maloni visada svelniai viska daro ( man nuo vaikystes nereali baime nes viena karta poliklinikoj pas tokia baisuoke papuoliau kad iki siol nakti pries vizita nemiegu) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2006 01 29, 23:15)
As paniskai bijau stomatologui bet kai pradejau lankytis Jonaicio(partizanu gatvej) klinikoj tie apsilankymai nebeatrodo tokie baisus. Einu pas tokia gydytoja tik nors uzmusk pavarde uzkrito  blush2.gif Aisku kainos ten labai kandziojasi bet kai mano dantys geri ir retai genda tai as dazniausiai tik profilaktiskai pasilankau ir koki tik pradejusi gesti dantuka uztaiso tai nera taip super brangu. Bet ta gydytoja labai maloni visada svelniai viska daro ( man nuo vaikystes nereali baime nes viena karta poliklinikoj pas tokia baisuoke papuoliau kad iki siol nakti pries vizita nemiegu) blink.gif



Aš irgi toje pačioje klinikoje lankausi. Man ten thumbup.gif, o kainos...man jos panašiai kaip ir visur
Atsakyti
nu kas as zinau, jeigu maloni daktare, tai dar nereiskia, kad gerai dirba....tvarkiausi pas inga ir sv. apolonijos klinikos kaune, maloni, bet tik kur pasiskundziu, tai kruva problemu randa...jau net nezinau, manau, kad tik iesko progos kaip pinigu pasidaryti...

gal kas dar turite atsiliepimu apie sia odontologe? net nezinau ar testi aps ja gydyma sad.gif
Atsakyti