Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

As irgi ne pirmus metus taisausi klinikoj barsausko gatvej ,prie Mola. thumbup.gif thumbup.gif Gydosi visa musu seima,dar neturejom jokiu problemu. smile.gif Kainos panasiai kaip ir visur, g.gif bet kokybe tikrai gera. thumbup.gif

Spragtuk,o pas kokia gydytoja gydeisi?Reikejo vel nueit,kai pradejo plombos krist. Juk be priezasties nekrenta. g.gif O gydytoja ne ekstrasense,nemato,kad tau krenta biggrin.gif
Atsakyti
Aš noriu paklaust g.gif

Kur teiso под общим наркозом зубы- заснул и проснулся- и все bijau.gif
Может кто что может порекомендоват ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2006 02 18, 14:30)
Aš noriu paklaust g.gif

Kur teiso  под общим наркозом зубы-  заснул и проснулся- и все bijau.gif
Может кто что может порекомендоват ax.gif


Kam tau pilna narkozė blink.gif
Net patiem didžiausiems bailiams - užtenka ir vietinės.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2006 02 21, 01:08)
Kam tau pilna narkozė  blink.gif 
Net patiem didžiausiems bailiams - užtenka ir vietinės.
mirksiukas.gif



Это как bash.gif bash.gif bash.gif - так lotuliukas.gif

А если серьезно, мало того что я трусиха, я боюсь уколов имеено в десну- так меня еще и наркоз плохо берет doh.gif А так заснул, проснулся, все выдрано, полечено rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2006 02 21, 03:36)
Это как  bash.gif  bash.gif  bash.gif - так lotuliukas.gif

А если серьезно, мало того что я трусиха, я боюсь уколов имеено в десну- так меня еще и наркоз плохо берет doh.gif  А так заснул, проснулся, все выдрано, полечено  rolleyes.gif


Niu, moterie... o tai kaip vaikus pagimdei?... irgi pod obšim narkozom biggrin.gif
O jei rimtai, tai kaži ar tave kas migdys lotuliukas.gif ...
Suprasčiau, būtų sovietmetis, tai galėtum kinkas drebint, o dabar... atsiguli į patogią kėdę ir gali sau snaust - nemiegodama thumbup.gif
Gali iškart paprašyt stipresnės dozės.... adatos tam skirtos labai plonytės, tai nė nepajusi to durio. rolleyes.gif

Pvz. man tai vietinės narkozės - per kraštus... išėjus iš stomatologinio dar kokias dvi valandas susuktu "snukiu" vaikštau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 18:55)
Niu, moterie... o tai kaip vaikus pagimdei?... irgi pod obšim narkozom  biggrin.gif
O jei rimtai, tai kaži ar tave kas migdys    lotuliukas.gif  ...
Suprasčiau, būtų sovietmetis, tai galėtum kinkas drebint, o dabar... atsiguli į patogią kėdę ir gali sau snaust - nemiegodama    thumbup.gif
Gali iškart paprašyt stipresnės dozės.... adatos tam skirtos labai plonytės, tai nė nepajusi to durio.  rolleyes.gif

Pvz. man tai vietinės narkozės - per kraštus... išėjus iš stomatologinio dar kokias dvi valandas susuktu "snukiu" vaikštau  blink.gif


Вот после советских врмен и боюсь идти к стоматологу doh.gif , может знаешь какого-нибудь хорошего стоматолога ax.gif А ты не столматолог bigsmile.gif

Хочется чтоб было не страшно, не больно, хорошо и дешево ax.gif 4u.gif - интересно так бывает
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2006 02 23, 00:39)

  Хочется чтоб было не страшно, не больно, хорошо и дешево ax.gif  4u.gif - интересно так бывает

Kaip sovietinej valgykloj daug ir pigu tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
Mano stomatologė per daug užsiėmusi kad krapštytų man akmenukus nuo dantų, taigi ieškau burnos higienisto, kuris nuvalytų akmenis, apnašas 4u.gif gal kas galit rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2006 03 08, 11:20)
Mano stomatologė per daug užsiėmusi kad krapštytų man akmenukus nuo dantų, taigi ieškau burnos higienisto, kuris nuvalytų akmenis, apnašas  4u.gif  gal kas galit rekomenduoti  4u.gif


Rekomenduoju klinikojs "Arinija" pries Mola dirbanti burnos higienista.Jaunas,labai malonus,viska labai paaiskina.Jau rekomendavau ir kitose temose.Gal dar kas atsilieps.Jei domins klinikos tel.Nr.galesiu parasyti.Nors girdejau,kad turi ir internetini psl.bet pati dar neziurejau.
Atsakyti
QUOTE(jore @ 2006 03 08, 18:54)
Rekomenduoju klinikojs "Arinija" pries Mola dirbanti burnos higienista.Jaunas,labai malonus,viska labai paaiskina.Jau rekomendavau ir kitose temose.Gal dar kas atsilieps.Jei domins klinikos tel.Nr.galesiu parasyti.Nors girdejau,kad turi ir internetini psl.bet pati dar neziurejau.


aciu labai 4u.gif radau ju puslapi. o kaip ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2006 03 09, 08:54)
aciu labai  4u.gif  radau ju puslapi. o kaip ten kainos?  g.gif



Na, į "Ariniją" manęs savo noru daugiau nebenuvarys niekas doh.gif Iki šiol gyvenime nežinojau, kas yra dantų skausmas, bet jie mane supažindino blink.gif Iš pradžių viskas gerai atrodė, ir gydytoja maloni, ir nuėjau su neskaudančiu dantimi, bet paskui supratau, ką viduramžiais reiškė kankinimas blink.gif Iš pradžių dantį blogai užplombavo, po to išgręžė plombą ir vaistų uždėjo, o galiausiai pusantros valandos be nuskausminimo kankino verysad.gif Bet čia tik "saldainiukai", paskui savaitę dieną naktį nuskausminamuosius rijau, o kai paskambinau gydytojai, tai ji pareiškė, kad viskas čia gerai doh.gif Žodžiu, jei nemirsi - gyvensi. Siaubas. Dabar ieškausi kitos stomatologės, kuri bent jau savo klaidų pacientui neverstų. O ir kainos ten thumbup.gif Sumokėjau už tą vargšą dantuką 300 lt., o kiek vaistams nuo skausmo, tai net nežinau verysad.gif Dabar eisiu pas stomatologę tik su rekomendacija.
Atsakyti
QUOTE(inkunai @ 2006 04 09, 10:03)
Na, į "Ariniją" manęs savo noru daugiau nebenuvarys niekas doh.gif  Iki šiol gyvenime nežinojau, kas yra dantų skausmas, bet jie mane supažindino blink.gif Iš pradžių viskas gerai atrodė, ir gydytoja maloni, ir nuėjau su neskaudančiu dantimi, bet paskui supratau, ką viduramžiais reiškė kankinimas blink.gif Iš pradžių dantį blogai užplombavo, po to išgręžė plombą ir vaistų uždėjo, o galiausiai pusantros valandos be nuskausminimo kankino verysad.gif Bet čia tik "saldainiukai", paskui savaitę dieną naktį nuskausminamuosius rijau, o kai paskambinau gydytojai, tai ji pareiškė, kad viskas čia gerai doh.gif  Žodžiu, jei nemirsi - gyvensi. Siaubas. Dabar ieškausi kitos stomatologės, kuri bent jau savo klaidų pacientui neverstų. O ir kainos ten  thumbup.gif Sumokėjau už tą vargšą dantuką 300 lt., o kiek vaistams nuo skausmo, tai net nežinau verysad.gif  Dabar eisiu pas stomatologę tik su rekomendacija.


O pas kokia gydytoja, jei ne paslaptis, gydeisi?Pirma toki atsiliepima girdziu!Va,neseniai vel buvau,viskas okO kainos tikrai nesikandzioja,
Atsakyti