Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

QUOTE(Rickson @ 2006 06 08, 22:32)
Nu as ten taisiausi dantis pas Virginija Juodikiene ir jokiu problemu, gal pas tave dantys blogi kad tau krist vel pradejo plombos, o gal pas kita gydytoja gydeisi?
Papildyta:

KOkia gydytoja tave ten gyde?



Atsakiau i tavo AZ. Ne Juodikiene mane gyde. o ka turi omeny blogi dantys? rolleyes.gif Tavo labai geri? kuo?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2006 06 09, 22:32)
Atsakiau i tavo AZ. Ne Juodikiene mane gyde. o ka turi omeny blogi dantys? rolleyes.gif Tavo labai geri? kuo?

ai nesvarbu susiveliau biski...
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2006 06 09, 22:32)
Atsakiau i tavo AZ. Ne Juodikiene mane gyde. o ka turi omeny blogi dantys? rolleyes.gif Tavo labai geri? kuo?


Sveikutė, gal Rickson ne ta norėjo pasakyti mirksiukas.gif Gal pas tave buvo apnašų ar akmenų prieš dedant plombą? Nes bent jau man liepė nueit ir visas apnašas (nu akmenų lygtais nebuvo) nusivalyt pas higienistą, sake kitaip nesilaikys plombos doh.gif Ir va dabar ruošiuosi pirmadieniui užsiregistruot jei išeis vėl pas stomatologą, bet prieš einant pas jį, pirma nukeliausiu pas higienistą, kad nušveistų ten mano dantis kaip reikiant tongue.gif nes žinau, kad skylės kelios yra, tai plombas vistiek turės dėt po to, o mano kapliai, kaip cia kazkuri viena paraše nuo kavo ir rūkymo tai net gėda išsišiept, net jau ir su sepetuku gali zūlint kiek nori, nebenusišveičia blush2.gif
Atsakyti
Reikia gero (nebrangaus ir malonaus) stomotologo Kaune, kur nors Dainavos mikrorajone arba centre. Labai bijau as ju, gal pazistat koki nebaisu? smile.gif is anksto aciu. bigsmile.gif
Atsakyti
Na, nejaugi niekas Kaune dantu nesigydo??
Atsakyti
Gal kas lankesi Pasiles gatveje esancioje klinikoje. Cia kalbu apie pasiles gatves pabaiga, prie veterinarijos klinikos netoli. Netoli Taikos pr.
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti Šilainių poliklinikos , kurį nors stomotologą?
Atsakyti
Šiaip atvirai pasakius jei norit pigiai - tai eikit registruotis į KMUK pas studentus.
Aš vieną dantį tvarkiausi pas tokį užsienietį, tai thumbup.gif Tik kad labai ilgai tasio.
Dabar irgi galėčiau ten eiti, bet nusprendžiau geriau susimokėti, nes tikrai greičiau viskas vyks, bet kad bijau, kad blogiau nebūtų...
Greičiausiai registruosiuos pas gydyoją Panevėžyje, kainos nemažos, bet bent jau tikrai gerai taiso thumbup.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduot gera kabineta (nesvarbu pas kuria gyd. papulsit, visos TIKRAI LABAI GEROS) Dainavos rajone. Adresas: V.Kreves pr. prie Pasimatymo parduotuves bendrabutyje. Dantene vadinas. Tikrai thumbup.gif ir vyras patenkintas, ir savo maze vedziau 1m., nes turim bedu. Tikrai, labai malonus aptarnavimas. Na o kainos, kaip ir visur. Bet uztai kokybiskai padaro... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 09, 11:52)
Gal galit rekomenduoti Šilainių poliklinikos , kurį nors stomotologą?

Labai laukiu ir aš gerų ar ne atsiliepimų apie šiuos gydytojus. Anksčiau lankiausi pas gyd. E. Šiliauskienę ir buvau labai patenkinta jos kruopštumu, maloniu bendravimu thumbup.gif. Bet dabar ji dekretinėse atostogose ir sprendžiu, ką pasirinkti g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katukas: 08 lapkričio 2006 - 10:01
Na čia gal ne visai į temą, bet nelabai žinau, kur daugiau klaust.. Ieškau informacijos, gal kuri esat ką girdėjus-gero ar blogo- apie Razukevičių, Naumavičių ar Sakavičių? g.gif Dėsiuos implantą, tai stomatologas sakė jiems pabandyt pasiskambint, bet va gal kas ką girdėjot apie juos? Veiksmas Kaune rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galit ką nors rekomenduoti Eigulių rajone?
Atsakyti