Įkraunama...
Įkraunama...

Kaštonai (valgomasis kaštainis)

Užtikau neseniai Maxėj valgomųjų kaštainių. Dar tokio dyvo mūsuose nebuvau mačius (gal nepastebėjau blush2.gif ). Ir prisiminiau seną prancūzišką Kalėdinį filmą, kur porelė sningant sniegui taip skaniai valgė karštus kaštainius. Tad nesusilaikiau ir papirkau kelis - pabandymui. Bėda ta, kad nė neįsivaizduoju kaip ir su kuo juos gaminti doh.gif g.gif Kadangi mačiau, kad karštus valgė, tai pakaitinau (mikrobangėj blush2.gif ) kokią minutę -kitą. Paragavau - schmoll.gif Panašu į nedavirtą ir salstelėjusią bulvę be druskos doh.gif Feeeeeee.

Taigi, gal atsiras kas žino, kaip iš tiesų reikėtų juos pasigaminti, kad būtų skanu. Taip skanu, kaip tai įsimylėjėlių porelei iš seno filmo wub.gif
Na, negi ten vien meilė kalta? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 12 19, 22:11)
Užtikau neseniai Maxėj valgomųjų kaštainių. Dar tokio dyvo mūsuose nebuvau mačius (gal nepastebėjau  blush2.gif ). Ir prisiminiau seną prancūzišką Kalėdinį filmą, kur porelė sningant sniegui  taip skaniai valgė karštus kaštainius. Tad nesusilaikiau ir papirkau kelis - pabandymui. Bėda ta, kad nė neįsivaizduoju kaip ir su kuo juos gaminti  doh.gif  g.gif  Kadangi mačiau, kad karštus valgė, tai pakaitinau (mikrobangėj blush2.gif ) kokią minutę -kitą. Paragavau -  schmoll.gif  Panašu į nedavirtą ir salstelėjusią bulvę be druskos  doh.gif  Feeeeeee.

Taigi, gal atsiras kas žino, kaip iš tiesų reikėtų juos pasigaminti, kad būtų skanu. Taip skanu, kaip tai įsimylėjėlių porelei iš seno filmo  wub.gif
Na, negi ten vien meilė kalta?  rolleyes.gif

Aš tai perskaičiau kad galima juos virti ar apkepti orkaitėje arba keptuvėje. Tik prieš tai jų kevalą reikia įpjauti kryžmai.Keptuvėje kepant 10-15min nuolat maišant. ir virti taip pat. O orkaitėje 150 laipsniu apie 20-25min.Pati nebandziau tik perskaičiau smile.gif
Atsakyti
Tai kepti aliejuje? O prieskoniai kokie?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 12 20, 19:29)
Tai kepti aliejuje? O prieskoniai kokie?



Ne, kepam sausus, ipjautus, pabarstytus druska arba cukrum. Skonis ir iskeptu kazkuo panasus i jusu mineta bulve smile.gif (cia mano kolegos nuomone - buvau nusipirkus keptu, Viniuje prie VCUP'o pardavineja, tai pavaisinau - is 4 patiko tik vienam).
Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2009 12 21, 12:01)
Ne, kepam sausus, ipjautus, pabarstytus druska arba cukrum. Skonis ir iskeptu kazkuo panasus i jusu mineta bulve [COLOR=purple]smile.gif (cia mano kolegos nuomone - buvau nusipirkus keptu, Viniuje prie VCUP'o pardavineja, tai pavaisinau - is 4 patiko tik vienam).



Matyt, čia skonio ir tradicijų reikalas g.gif
Atsakyti
Maximose yra pirkt kastonu bigsmile.gif
Atsakyti
Va, pasirodo tokia tema jau yra doh.gif
O tai kodėl man nieko neišmetė, kai per paiešką naršiau?
Ieškojau žinoma kaštainio, ne kaštono (šis gi nevalgomas).
Bet gi ir šiame pavadinime yra ir žodis "kaštainis" g.gif
NESUPRATAU g.gif

Gal moderatorė galėtų sujungt ar kaip pakoreguot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 22 gruodžio 2009 - 13:48
Siandien vienas pazystamas atnese 2 kg, tai ryt prie mesytes darysiu, pirma karta pati, nes praejusiais metais esu valgiusi ir mieste, ir i darba kliente buvo atnesusi dovanu bigsmile.gif , man labai patinka, ypac prie mesytes. good.gif
Siandien palaikysiu, kad pradziutu, kaip liepe ir rytoj parasysiu kaip pavyko. 4u.gif
Atsakyti
Taigi, vakar vyko kastonu puota. smile.gif Viena pasakysiu, kas nori juos gaminti be luksto, tai rankas skaudes iki prilupsite doh.gif , man siandien dar visa pirsta skauda, darbo juos nulupti tikrai kainuoja. Na o gaminau as kastonus su jautiena, mesyte pakepiau, kastonus nuluptus paviriau sudytame vandenyje 10 min ir po to sudejau viska drauge troskintis, ipyliau siek tiek brendzio, prieskoniukai ir stai vakariene. smile.gif Siaip, pabandyti visiems siulau, bet tiekti kokia tai proga sveciams nesiulyciau, nes tikrai ne visiems patiks, liks alkani, lietuviui kastonai nelabai patinka. biggrin.gif
Atsakyti
siandien pirkau Maximoj, kaina 10 lt - kg. Verdu dabar, per velai sugalvojau, kad galiu kept orkaitej, jau vire smile.gif Kazkada valgiau Atenuose kai buvau, labai patiko, tik labai suodini buvo, pirkom gatvej, paskui i Lietuva 2 kg zaliu parsiveziau, tai, kai viriau, man buvo labai skanus smile.gif
Atsakyti
Gerai,kad tema radau.Maciau maximoj,tik nezinojau kaip gamint.Reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
na as pamenu mieste per uzgavenes vaikinukas pardavinejo, su MB prisipirkom kaip koki delikatesa, paragavom....... buvo daug juoko, dar ir dabar prisimenam... nezinau, man jie nevalgomi...
Atsakyti