Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Varpelis

Siemet lankom pirma klase. Taip kad Spinduliukus palikom pries du metus, jei gerai skaiciuoju smile.gif, nes dar lankem paruosiamaja.
Ten reikejo siek tike pertvarkos, nes vienoje grupeje didzkiai ir maziai - tikrai ir aukletojoms per sunku, ir patiems vaikams. Maziukams gal ir nieko, nes jie lygiuojasi i didziuosius, bet didzkiai jau turi kitokius poreikius. Pastebejom, kad didesnieji namuose net kaip maziai sneket pradedavo.
Sekmes! Aukletojos tikrai ten saunios. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doraim @ 2006 02 09, 16:20)
Sveikos mamos, nuo kovo men. ruosiuos leisti savo leliu i Zirniuku grupe,gal kas lankot ir ka galit papasakot ax.gif labai prasau bigsmile.gif nes labai ir nervinuosi, direktore pasake kad labai pikti vaikai verysad.gif kaip ten su tuo sergamumu ir su tais musimaisis.labai noreciau paplepet su mamytem,kuriu vaikai lanko zirniuku grupe ax.gif

Sveiki, mes lankom zirniuku grupe 4u.gif dukritei ispradziu buvo sunku verysad.gif verkiau ir as ir ji, man is pradziu patiko seimininke Irina, ir da Renata bet jau nuo Anos ir pati verkiau, taip jau sirdis pliso kai mazilie palikdavau, bet poto pastebejau kad mano dukritei labai ji patinka(mes lankom nuo rugsejo men.) dabar ieidami i grupe iskart klauso ar ira Ana? o man namose vis pasokoja kaip ji myli, ir kokie grazus plaukuciai pas ja, arba kelnities...
Tai kad pati blogesne pasirodo pati geriause biggrin.gif
Jai bus klausimu melai atsakisiu, tik rasykit i AZ.
Atsakyti
Gal kas papasakosite apie montesorinę grupę.Kuo ji skiriasi nuo kitų grupių.
Atsakyti
QUOTE(Gabija @ 2006 04 02, 14:56)
Gal kas papasakosite apie montesorinę grupę.Kuo ji skiriasi nuo kitų grupių.

Ir mums jau siulo, liktai ten bus geriau kaip supratau bet kazin ar mokestis skirsis g.gif
Atsakyti
Papasakokit kas nors apie lopšelinukus, kaip ten su jais elgiasi, mes pradėsim eiti į darželį nuo rugsėjo, bet prisiklausiau, kad jeigu vaikas pats normaliai dar nevalgo tai jo ir nemaitina, pampersų irgi nenori dėti, bet jie juk dar tokie mažiukai. Atsiliepkit kas vedat lopšelinukus į Varpelį.
Atsakyti
QUOTE(ingusia @ 2006 04 07, 15:46)
Papasakokit kas nors apie lopšelinukus, kaip ten su jais elgiasi, mes pradėsim eiti į darželį nuo rugsėjo, bet prisiklausiau, kad jeigu vaikas pats normaliai dar nevalgo tai jo ir nemaitina, pampersų irgi nenori dėti, bet jie juk dar tokie mažiukai.  Atsiliepkit kas vedat lopšelinukus į Varpelį.

Aš saviškę, kad ir lopšelinio amžiaus, bet vedžiau iš kart į darželinę grupę, mišraus amžiaus - Spinduliukus. Tiesą, maniškė, jau ir pati į tualetą eidavo ir valgydavo, o dėl rengimosi niekad neikldavo problemų - iki šiol maniškei padeda... ax.gif , taip kad tiesą pasakius net ir nežinau kaip ten lopšelinėje.
Tuo metu kai tik dar planavom eit, buvo atvirų durų diena, per ją direktorė pasakė, kad jei planuojat - tai prašom jau dabar pratint vaikus prie ritmo - miegas vieną kart per dieną - nes tai mums buo didžiausia problema - maniškė miegodavo dar du kart per dieną, bet nieko porą dienų - pakentėjom ir tfu tfu tfu daugiau neturėjom problemų.
Sekmės ir jums
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 04 08, 14:05)
Aš saviškę, kad ir lopšelinio amžiaus, bet vedžiau iš kart į darželinę grupę, mišraus amžiaus - Spinduliukus. Tiesą, maniškė, jau ir pati į tualetą eidavo ir valgydavo, o dėl rengimosi niekad neikldavo problemų - iki šiol maniškei padeda... ax.gif , taip kad tiesą pasakius net ir nežinau kaip ten lopšelinėje.
Tuo metu kai tik dar planavom eit, buvo atvirų durų diena, per ją direktorė pasakė, kad jei planuojat - tai prašom jau dabar pratint vaikus prie ritmo - miegas vieną kart per dieną - nes tai mums buo didžiausia problema - maniškė miegodavo dar du kart per dieną, bet nieko porą dienų - pakentėjom ir tfu tfu tfu daugiau neturėjom problemų.
Sekmės ir jums


Gal galėtum papasakoti kokią informaciją suteikia direktorė per atvirų durų dieną, nes atėjau užrašyti vaiko kaip tik po atvirų durų dienos, tai informacijos gavau nedaug. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Mes pradėjom lankyt 2004m. todėl nežinau kokia info buvo suteikta šiais metais.
Atsakyti
QUOTE(ingusia @ 2006 04 10, 16:26)
Gal galėtum papasakoti kokią informaciją suteikia direktorė per atvirų durų dieną, nes atėjau užrašyti vaiko kaip tik po atvirų durų dienos, tai informacijos gavau nedaug. Iš anksto ačiū.



Sveika mamyte,


Mes nuo rugsėjo irgi lankysim šį darželį ir mes buvom atvirų durų dienose, taigi man paliko gana neblogą įspūdį šis darželis, jeigu lyginant su darželiu Pumpuras, kurį mes bandėm lankyti pernai.
O informacijos suteikė ne tiek ir daug, man patiko tai, kad parodė visus jų kambarius, sporto salę (kur vaikai sportuoja), aktų salę visur gana švaru, šviesu, visur sudėta plastikiniai langai, labai patiko naujos lovos (kokių dar neteko matyti jokiam darželyje).Gera įspūdį paliko tiek direktorė, tiek ir jos padėjėja (taip rašau nes nežinau jos pareigų). O informacija tokia, kad jeigu vaikas neina į darželį mokėti už tą dieną nereikia, dienai skiriama 4.58 lito (jeidu gerai prisimenu) matinimui, jeigu nuo rugsėjo neatvedi vaiko, tai tavo vietos laisvos jau nelaiko ir labai prašė kas gali tai pervesti tuos 2% pinigėlių į darželio sąskaitą.Tai tiek kiek prisimenu, gali klausti kas domina, jeigu žinosiu ar prisiminsiu-parašysiu. smile.gif
Atsakyti
mokėt nereikia tik turint pateisinančius dokumentus - pažymą iš gydytojos smile.gif
Arba vasaros atostogų sezono metu - net ir neturint dokumentų už tas dienas neskaičiuoja. Tačiau pasibaigus atostogų sezonui - jeigu imi jau nuo rugsėjo atostogas, reikia į darželį pristatyti pažymą iš darbo, kad tėvams atostogos (seneliams negalioja - vis tiek mokėti teks), na bent jau manęs pernai prašė.

O dėl mokesčio už darželį: jis skirtingas lopšelinukams ir darželinukams, nes skiriasi maitinimas.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 04 12, 07:36)
mokėt nereikia tik turint pateisinančius dokumentus - pažymą iš gydytojos smile.gif
Arba vasaros atostogų sezono metu  - net ir neturint dokumentų už tas dienas neskaičiuoja.  Tačiau pasibaigus atostogų sezonui - jeigu imi jau nuo rugsėjo atostogas, reikia į darželį pristatyti pažymą iš darbo, kad tėvams atostogos (seneliams negalioja - vis tiek mokėti teks), na bent jau manęs pernai prašė.

O dėl mokesčio už darželį: jis skirtingas lopšelinukams ir darželinukams, nes skiriasi maitinimas.



Noriu papildyti, kad už darželį nereikia mokėti ir tada jaigu vienas iš tėvų dirba pamaininį darbą (reikia iš darbovietės pristatyti pažymą), o dėl mokesčių tai aš ir turiu omenyje darželinukus, nes man tai aktualu. mirksiukas.gif
Atsakyti
mamaša o kurią grupę lankot?
Atsakyti