Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Varpelis

Sveikos mamos!planuoju savo berniuką registruoti į Varpelį, jam rugsėjo mėnesį bus 1,7 metų. Pasižiūrėjau jų internetiniame puslapyje, mažiausiųjų grupė nuo 2m., vadinasi čia mes per maži, gal ne verta kandidatuoti į šį darželį?Ar kas tokio amžiaus pradėjote lankyti šį darželį?Dėkui už info;)
Atsakyti
QUOTE(Neringa Vok @ 2015 01 05, 13:38)
Sveikos mamos!planuoju savo berniuką registruoti į Varpelį, jam rugsėjo mėnesį bus 1,7 metų. Pasižiūrėjau jų internetiniame puslapyje, mažiausiųjų grupė nuo 2m., vadinasi čia mes per maži, gal  ne verta kandidatuoti į šį darželį?Ar kas tokio amžiaus pradėjote lankyti šį darželį?Dėkui už info;)

Laba, i Varpeli priima ir iki 2 m., bent jau vienos pazistamos dukryte pradejo lankyt nesulaukus 2 metuku. Pasidkambin i darzeli, gal pasakys smile.gif
Atsakyti
o žiuriu Niverik, tais pačiais darželiais domimės:) gal berniukai susitiks jei pateks biggrin.gif
Atsakyti
Mielos mamos, gal galit parašyti, ar nors vienas vaikas 2014 metais pateko į šį darželį be jokių prioritetų, tik pagal gyvenamąją vietą? Būčiau labai dėkinga, jei parašytumėt čia arba tiesiai į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinistra @ 2015 01 08, 19:46)
Mielos mamos, gal galit parašyti, ar nors vienas vaikas 2014 metais pateko į šį darželį be jokių prioritetų, tik pagal gyvenamąją vietą? Būčiau labai dėkinga, jei parašytumėt čia arba tiesiai į AŽ  4u.gif


Idomu ir man.
Atsakyti
Sveikos mamos,

Gavome darželį Varpelį ir būsime Smalsučių grupėje. Dukrytei bus 3 metukai kai pradės lankyti. Gal galite pasidalinti kokiais nors atsiliepimais apie auklėtojas šios grupės?

Ačiū!
Atsakyti
Sveiko mamytės,
pernai mano dukra pateko į šį darželį Spinduliukų grupę.
Šiaip darželis yra tvarkingas, plastikiniai langai ir t.t. Teritorija stebima vaizdo kameromis.
Spinduliukų grupės auklytės yra labai geros. Direktorės pavaduotoja savo vaikus irgi leido būtent į šią grupę. Parašyta, kad yra taikomas Valdorfo metodas, bet pasakyčiau dabar jis taikomas minimaliai. Vaikai dirba su vilna, patys kartais gamina valgyti ir t.t. Ir kas dar mano manymu yra svarbu-čia nerenka kosmininius pinigus kiekvieną mėn. Auklėtojos labai taupios ir atsiskaito už kiekvieną centą.
Tikiuosi info bus kažkam naudinga.
Papildyta:
Ir dar norėjau sužinoti gal kas gali papasakoti apie Žirniukų ir Lašiukų grupes? Kaip ten auklytės ir t.t.? Ačiū labai
Atsakyti
Žinau, kad Lašiukų auklytė Renata - nuostabus, labai šiltas žmogus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sausainyte @ 2015 07 08, 12:27)
Žinau, kad Lašiukų auklytė Renata - nuostabus, labai šiltas  žmogus  4u.gif


Džiugu matyti teigiamą atsiliepimą smile.gif Aš leisiu dukrą į Lašiukų grupę nuo rugsėjo vidurio. Kaip ten antroji auklėtoja, atrodo, Rita vardu? Kaip šiaip jos susitvarko su naujokėliais? Juk pirmos dienos nelengvos būna.
Atsakyti
QUOTE(Akin @ 2015 09 03, 13:51)
Džiugu matyti teigiamą atsiliepimą smile.gif Aš leisiu dukrą į Lašiukų grupę nuo rugsėjo vidurio. Kaip ten antroji auklėtoja, atrodo, Rita vardu? Kaip šiaip jos susitvarko su naujokėliais? Juk pirmos dienos nelengvos būna.

Del kitos auklytes nieko negaliu pasakyti. O siaip bent jau Zirniukuose vaikus prieme palaipsniui, iskart visu nesuvede. Tai ir adaptacija visai nebloga. Paasaroja visi, bet tik laiko klausimas, kada begs i grupe lb noredami. As saviski jau pora kartu vos issivedziau namo. Sako ne ir viskas biggrin.gif
O kaip jusu vaikutis? Pradejo lankyt? smile.gif
Atsakyti
Taip, pradėjo. Net nustebau, kad viskas taip lengvai smile.gif Ašarų buvo, bet labai nedaug, kol kas visai noriai eina į darželį. Auklėtojos pasirodė normalios, bet dar tik pati pradžia, vėliau žiūrėsim smile.gif
Atsakyti

Mergaites, gavom pakvietima I Kodelciuka sutarties pasirasyti 3-4m. grupe. Gal kas noretu keistis? Musm labai reikia I Varpeli....Rasykite I AZ

Atsakyti