Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

oi kaip smagu cia man skaitineti,kai visu tokie smagus ir geri yspudziai...ir as jau po truputi planuoju sia vasarele keliauti:) tik mane gazdina tie pinigeliai truputi,nes ju nemazai reikia...ar atsipirks jei pasiimciau paskola? g.gif beje ketinu keliauti su savo berniuku,tai manau jog dviese tikrai bus ir smagiau ir pragyvenimas pigesnis:)
beje taip pat labai bijau to atrankos pokalbio agenturoje,bet jei tai tik formalumas,tada gal issisuksiu kaip nors:D ir dar vienas dalykelis-ketinu vykti per ziptravel. ar yra kokiu esminiu skirtumu tarp skirtingu agenturu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juuuracike: 11 lapkričio 2009 - 19:04
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 04 14, 10:15)
labiausiai tai draugas nori vaziuoti su intershipu ax.gif  bet kiek zinau ten sunku pakliuti... ir svarstom ar bus dar kokia nauda be patirties...

ar važiavot kas nors iš čia be užsukančių pagal internship'o programą? Kadangi jau baigiau univerą, tai mąstau apie tokį variantą, tik kaina šiek tiek gąsdina, kiek skaičiavau išeina apie 8 000 visa investicija. g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na ka, su drauge sumastem siemet vykti i Amerika, uzsiregistravom per plc, pradejom tvarkytis dokumentus, siandien buvom poklabyje. Tikrai nereikia bijoti to snekejimo angliskai, nesumelavus, pasnekejom gal pora minuciu ir tai apie hobius bei kodel norime ten vykti, jie pasake, kad tai tik formalumas, nori pasiziureti ar sugebesim susisneketi ambasadoje smile.gif laukiu, kada galesiu prisijungti prie ju darbo duomenu bazes, gal kur zino kada leis? Tikejausi, kad iskart, bet grizusi pabandziau ir man nieko neisejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keity`: 25 lapkričio 2009 - 20:35
QUOTE(keity` @ 2009 11 25, 21:34)
Sveikos  smile.gif  Na ka, su drauge sumastem siemet vykti i Amerika, uzsiregistravom per plc, pradejom tvarkytis dokumentus, siandien buvom poklabyje. Tikrai nereikia bijoti to snekejimo angliskai, nesumelavus, pasnekejom gal pora minuciu ir tai apie hobius bei kodel norime ten vykti, jie pasake, kad tai tik formalumas, nori pasiziureti ar sugebesim susisneketi ambasadoje  smile.gif  laukiu, kada galesiu prisijungti prie ju darbo duomenu bazes, gal kur zino kada leis? Tikejausi, kad iskart, bet grizusi pabandziau ir man nieko neisejo  smile.gif

Pagaliau kažkas pasirodė šitoj temoj smile.gif Aš ryt eisiu į plc dėl stažuotės. Keity, o tu jiems jau sumokėjai pirmą įmoką? Man atrodo, gavę pavedimą, turėtų iškart leist prisijungt.
Atsakyti
QUOTE(Ellenyte @ 2009 11 26, 00:05)
Pagaliau kažkas pasirodė šitoj temoj smile.gif Aš ryt eisiu į plc dėl stažuotės. Keity, o tu jiems jau sumokėjai pirmą įmoką? Man atrodo, gavę pavedimą, turėtų iškart leist prisijungt.

Jop, siandien sumokejom, pasiklausiau vienos paneles kada jai leido prisijungti, tai sake, kad po dienos ar dvieju, noreciau, kad ryt jau leistu, tada kibciau i paieskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif O as noreciau va tokiu klausimu pasidomet. Jau buvau praeitais metais Amerikoj, labai patiko ir siemet vel noriu. Tai va noreciau labai paprasyt tu, kurie jau esat buve parekomenduot, kokiu darbo vietu (kur jus esate dirbe, patiko ir rekomenduotumet kitam). Taip daug paprasciau butu rast darba smile.gif
Geriausia, kad butu ten, kur silta :>
Pati dirbau prie Niagaros kriokliu, tai jei kam idomu irgi galiu rekomenduot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brista- @ 2009 11 26, 00:45)
Sveikos smile.gif O as noreciau va tokiu klausimu pasidomet. Jau buvau praeitais metais Amerikoj, labai patiko ir siemet vel noriu. Tai va noreciau labai paprasyt tu, kurie jau esat buve parekomenduot, kokiu darbo vietu (kur jus esate dirbe, patiko ir rekomenduotumet kitam). Taip daug paprasciau butu rast darba smile.gif
Geriausia, kad butu ten, kur silta :>
Pati dirbau prie Niagaros kriokliu, tai jei kam idomu irgi galiu rekomenduot smile.gif

O kuom dirbai? smile.gif Man aktualu, nes jau kibsiu i paieskas smile.gif Ten pat nesinori grizt?
Atsakyti
Šiandien buvau plc dėl stažuotės programos. Deja nieko jie man džiuginančio nepasakė, jokių prieigų prie potencialių darbdavių neturi, reikia ieškotis pačiai ir ateiti pas juos jau su konkrečiu variantu. Žodžiu, pasakė, kad su stažuotėm nelengva ir šiemet išvyko dar tik trys žmonės.... blink.gif Liūdžiu, bet nepasiduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Ellenyte @ 2009 11 26, 20:08)
Šiandien buvau plc dėl stažuotės programos. Deja nieko jie man džiuginančio nepasakė, jokių prieigų prie potencialių darbdavių neturi, reikia ieškotis pačiai ir ateiti pas juos jau su konkrečiu variantu. Žodžiu, pasakė, kad su stažuotėm nelengva ir šiemet išvyko dar tik trys žmonės....  blink.gif  Liūdžiu, bet nepasiduosiu.

Nebeiseis jau ir man isvykti, ambasada siandien pakeite viska ir nebepriima neakivaizdininku, o drauge butent tokia ir buvo, viena as nenoriu vaziuot. Visos viltys zlugo, o jau tiek cv issiuntinejau
Atsakyti
QUOTE(keity` @ 2009 11 26, 19:21)
Nebeiseis jau ir man isvykti, ambasada siandien pakeite viska ir nebepriima neakivaizdininku, o drauge butent tokia ir buvo, viena as nenoriu vaziuot. Visos viltys zlugo, o jau tiek cv issiuntinejau

Aš tavo vietoj pagalvočiau apie galimybę važiuoti vienai, nes vargu ar čia bus lengva rasti sezoninį darbą, aišku, nebent jau turi kažkokį planą, ką veikt vasarą. smile.gif Aš va, žiūrinėju stažuočių skelbimus ir galvoju, kad gal ne visos viltys prarastos.
Atsakyti
QUOTE(Ellenyte @ 2009 11 26, 21:53)
Aš tavo vietoj pagalvočiau apie galimybę važiuoti vienai, nes vargu ar čia bus lengva rasti sezoninį darbą, aišku, nebent jau turi kažkokį planą, ką veikt vasarą. smile.gif Aš va, žiūrinėju stažuočių skelbimus ir galvoju, kad gal ne visos viltys prarastos.

Bijau as viena, net is lektuvo bijosiu viena islipt, kai nezinosiu nei i kuria puse eit nei ka, todel tokios galimybes net ir nesvarstau
Atsakyti
QUOTE(keity` @ 2009 11 26, 20:58)
Bijau as viena, net is lektuvo bijosiu viena islipt, kai nezinosiu nei i kuria puse eit nei ka, todel tokios galimybes net ir nesvarstau

Aš kai pirmą kartą skridau viena irgi labai bijojau pasiklyst oro uoste, bet reikia tiesiog eit 'su minia' iš lėktuvo.
Atsakyti