Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

QUOTE(Ellenyte @ 2009 11 27, 15:40)
Aš kai pirmą kartą skridau viena irgi labai bijojau pasiklyst oro uoste, bet reikia tiesiog eit 'su minia' iš lėktuvo.

Na galbut man pasiseks ir isvyksiu su trim panelem, jei jos priims mane i savo kompanija smile.gif
Atsakyti


BLOGAS work&travel USA tema:
http://neprastas.wordpress.com/

beje jis dar tik įpusėtas rašyti, bet, mano subjektyvia nuomone - turėtų būti naudingas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites:)

As tik dabar atsibudau, pradejau galvoti apie padirbejima USA sia vasarele, bet kol kas dar niekur neuzsiregistravau ir kas baisiausia tikriausiai vyksiu viena, jei nepavyks ikalbeti draugiu, kurios nelabai pasiduoda doh.gif
Taigi, turiu viena klausimuka, kada mazdaug reikia isvykti i USA, kaip suderinot (tos kurios jau vykote) sesija?
Dar klausimukas: kiek pradziai dabar plc agenturai reiketu sumoketi uz registracija, kas jau registravotes 2010 vasarai?
Dekui! 4u.gif
Atsakyti
dar labai anksti tu susigriebei, mes i agentura nuejom tik kovo-balandzio menesi... smile.gif dar tau ir pigiau siek tiek bus.. ;]

o draugu nebijok, susirasi ten ;] ypac jei kosk kurortinis miestukas daug sansu kad ir daugiau europieciu vaziuos ten vasarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikachu @ 2009 11 30, 17:46)
Sveikos mergaites:)

As tik dabar atsibudau, pradejau galvoti apie padirbejima USA sia vasarele, bet kol kas dar niekur neuzsiregistravau ir kas baisiausia tikriausiai vyksiu viena, jei nepavyks ikalbeti draugiu, kurios nelabai pasiduoda doh.gif 
Taigi, turiu viena klausimuka, kada mazdaug reikia isvykti i USA, kaip suderinot (tos kurios jau vykote) sesija?
Dar klausimukas: kiek pradziai dabar plc agenturai reiketu sumoketi uz registracija, kas jau registravotes 2010 vasarai?
Dekui! 4u.gif
As viena nedristu vaziuoti smile.gif Dar vis bandau ieskoti su kuo vaziuot smile.gif o plc pradziai reikia sumoketi 100lt, as jau sumokejus, jie tda duoda priejima prie bazes su darbais, bet gaila, kad dauguma emailu jau nebegliojanciu sad.gif o sesija galima gi atsikelti, jei man pavyks visgi isvaziuoti, tai reikes visu menesiu anksciau issilaikyt, nes noreciau birzelio pirmom dienom isvykti i usa smile.gif
Atsakyti
Na kaip smile.gif kai pirma karta vaziuoji, gal ir baisu siek tiek vienam, nezinai kaip kur kas smile.gif bet siaip, as turbut siulyciau netgi geriau vienam vaziuoti. draugu visada ten atsiras, o jei busi su draugu/drauge (mano atvejis), prasides pykciai, arba ziurejimas kreivai, kai namo negrizti. tiesiog bunant vienam niekam nereikia atsiskaitinet smile.gif fun in the sun! negaliu sulaukt vasaros. jau 4 mano vasara bus drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu Venice, reik lb ziuret su kuo vaziuoji, su geriausiu draugu geriausia, kuri jau pazisti pakankamai, o jei siaip su bilekuo ar siaip pazistamu gali but nelengva smile.gif
Atsakyti
Swea, aciu uz pritarima, bet zinok ir su geriausiais draugais taip buna. as vaziavau su geriausiu draugu dvi vasaras smile.gif ir vis atsirasdavoo man kitu interesu ar kitu draugu, su kuriais jis nenoredavo buti, tai taip gaudavosi, kad as ji palikdavau ale viena smile.gif nu tai irgi nei sis nei tas. po to kalta jautiesi..
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2009 12 03, 22:36)
Swea, aciu uz pritarima, bet zinok ir su geriausiais draugais taip buna. as vaziavau su geriausiu draugu dvi vasaras smile.gif ir vis atsirasdavoo man kitu interesu ar kitu draugu, su kuriais jis nenoredavo buti, tai taip gaudavosi, kad as ji palikdavau ale viena smile.gif nu tai irgi nei sis nei tas. po to kalta jautiesi..



Na taip, visko būna turbūt, matomai jūsų požiūris į laisvalaikį labai skyrėsi, pas mus su drauge kur važiavau labai sutapo tai nebuvo nesklandumų smile.gif
dar reik labai mokėt konfliktus spręst, ignoravimas neveikia kai 4 mėn nebūni atskirai nuo žmogaus daugiau nei valandą ir miegi toj pačioj lovoj smile.gif)
Atsakyti
Sveikos! Klausimas toms, kurios jau pabuvojo Amerikej pagal programa smile.gif kokius darbus dirbot? ar esat jais patenkintos? Ar nesutiktumet parekomenduot kokio darbdavio, pas kuri jums patiko dirbti ir salygos buvo geros? Gal galetumete nurodyti jo kontaktus (el.pasta)? Buciau labai dekinga, nes dabar kaip tik ieskausi darbo, bet kolkas nesiseka. Beveik niekas neatraso, o kas atraso, tai sako Sorry...

Siaip noretusi patikimumo, geriausia, kad darbdavi galetu kas nors parekomenduoti. Nors tikriausiai teks dziaugtis gavus bet koki darbo pasiulyma smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif siandien buvome PLC centre, ir su drauge pradejome mastyti apie isvykima, nors dar pinigeliu nesusimokejom ir nesiregistravom.. smile.gif Is tiesu, baisiausia tik tai, kad i minusa nebutu mums ten.. Tad speju, kad antro darbelio gali prireikti.. smile.gif Turiu keliavusiems daug klausimu... biggrin.gif Kokiu budu ieskotes antrojo darbo? Tiesiog vaikstote po pvz viesbucius, kavines ir klausinejat ar turi darbo? Kaip suderint darbo laikus? Nes jeigu dirbi 8val per diena, poto tik vakare nuo kokios 17val tik eini i kita darba? Dar vienas dalykas, o kaip su kelionemis laisvalaikiu? Ar labai brangiai iseina? Kaip iseina su maitinimo islaidomis? smile.gif Ir kaip su visais el. prietaisais pvz telefonais ir kompiuteriais? Jeigu noreciau veztis sava kompiuteri, tai man ten jauciu nelabai tiktu jungtys visokios ir pan? Kokia galimybe gyvenamoj vietoj tureti interneta? Vis tiek, kazkaip su namiskiais bendrauti noretusi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuze.. @ 2009 12 30, 03:07)
Labas smile.gif siandien buvome PLC centre, ir su drauge pradejome mastyti apie isvykima, nors dar pinigeliu nesusimokejom ir nesiregistravom.. smile.gif Is tiesu, baisiausia tik tai, kad i minusa nebutu mums ten.. Tad speju, kad antro darbelio gali prireikti.. smile.gif Turiu keliavusiems daug klausimu... biggrin.gif Kokiu budu ieskotes antrojo darbo? Tiesiog vaikstote po pvz viesbucius, kavines ir klausinejat ar turi darbo? Kaip suderint darbo laikus? Nes jeigu dirbi 8val per diena, poto tik vakare nuo kokios 17val tik eini i kita darba? Dar vienas dalykas, o kaip su kelionemis laisvalaikiu? Ar labai brangiai iseina? Kaip iseina su maitinimo islaidomis? smile.gif Ir kaip su visais el. prietaisais pvz telefonais ir kompiuteriais? Jeigu noreciau veztis sava kompiuteri, tai man ten jauciu nelabai tiktu jungtys visokios ir pan? Kokia galimybe gyvenamoj vietoj tureti interneta? Vis tiek, kazkaip su namiskiais bendrauti noretusi... smile.gif


Sveika, kiek daug pas tave klausimų biggrin.gif
Antro darbo paieškos vyksta naršant internete, per naujus pažįstamus jau ten Amerikoje, arba tiesiog nešiojant savo CV (arba užpildant darbdavių applications) po visas dominančias vietas iš eilės, ypač tas kurios ant lango užsirašiusios Help Wanted ir pan smile.gif Dėl darbų suderinamumo: pirmiausia aiškiai reikia žinoti koks darbo laikas pirmame darbe ir ar jis nesikeis (mums pvz buvos sunku antro darbo ieškot nes grafikas kažkiek kisdavo pagal darbdavių poreikį), ir labai gerai atvažiuoti į vietą kuo ankščiau, dar pavasario paskutinėmis dienomis nes ir daug amerikiečių ieško vasaros darbo, tad atvažiavus birž vidury jau sunkiau rast laisvą vietą..
Kiek turėsi galimybių keliauti priklauso nuo to kiek laisvo laiko turėsi, o tai priklauso nuo to kur dirbsi tad sunku pasakyt... paprastai jei nesieki per 2 laisvas dienas toli nukeliaut tai nekainuoja brangiai, o jei susirandi amerikonu draugu su masinom tai jie gali būti įkalbėti kartu pakeliaut ;]
Maitinimasis: jei dirbsi restorane 90% tikimybė kad gausi nemokamą maitinimą bent kartą per dieną, o kai pas juos didelės porcijos tai tą vieną maistą per du kartus suvalgai ir ramu biggrin.gif tada tikrai daug susitaupo ant maisto. jei nepasiseka dirbti restorane tai maistui išleidi pagal tai kiek prašmatniai valgai, tikrai įmanoma ir už 10 dolerių/sav prasimaitint, jei tai daugumoj makaronai, bulvės, ryžiai, šaldyta mėsa ir daržovės, vanduo, mažai ten visokių skanumynų.
dėl elektr prietaisų - nusiperki adapterį tokį mažytį per kurį jungi jį į rozetę (max 10 baksų kainuoja) ir viskas oki. Internetas visada nemokamas bibliotekose, paprastai užsiregistravimas jose - taip pat, ir gali naršyt sau kiek nori. jei kompas gaudo wireless gali pagaut kokį vietinį dažnį kaimynų ar šiaip kokiam skvere... smile.gif
Atsakyti