Įkraunama...
Įkraunama...

Ar metai tarp vaikų turi įtakos lyčiai?

Sutinku su tomis, kurios teigia, kad metų skirtumas vaiko lyčiai neįtakoja biggrin.gif
Tarp mano mergaičių 6 metai.
Manau, kad su tuo pačiu vyru būčiau sulaukusi ir trečios mergaitės biggrin.gif
Kitas vyras ir ...auginu sūnų smile.gif
Atsakyti
Kazkaip dauguma aplik turi poreles jei tarpas ne didesnis kaip 2 m. Manu,kad pastojus po gimdymo po kokiu meteliu galima tiketis kitokios lyties,nes ten kazkas pas mama su krauju darosi,na ir tas gimdymas isbalansuoja organizma.Moteris nebetokia kokia buvo pries pastodama,buna susilpnejus(kalbu apie laikotarpi po gimdymo,kol viskas sugryzta i vezias) .Bet veliau tikrai nemanau,kad reiksmes yra tas amziaus skitrumas.
Mes su sese 6.5m skirtumas
Atsakyti
Aš irgi manau, kad amžiaus skirtumas įtakos neturi, bet esu girdėjus tokią teoriją, kad kas 4 ar 5 metus keičiasi tikimybė pagimdyt kitos lyties kūdikį g.gif
Atsakyti
Tarp manęs su sese 5m ir 3mėn skirtumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 05 28, 21:28)
Aš irgi manau, kad amžiaus skirtumas įtakos neturi, bet esu girdėjus tokią teoriją, kad kas 4 ar 5 metus keičiasi tikimybė pagimdyt kitos lyties kūdikį  g.gif


man rodos si teorija bus kilus is kraujo atsinaujinimo.. bet ir ji nera 100 proc. rodiklis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 05 27, 10:35)
Sutinku su tomis, kurios teigia, kad metų skirtumas vaiko lyčiai neįtakoja biggrin.gif
Tarp mano mergaičių 6 metai.
Manau, kad  su tuo pačiu vyru būčiau sulaukusi ir trečios mergaitės biggrin.gif
Kitas vyras ir ...auginu sūnų smile.gif


o cia jau niekas negali garantuoti rolleyes.gif biggrin.gif as ta pati vyrta turiu bet irgi auginu dvi mergytes o treciaji berniuka smile.gif taip kad galejo buti ir su buvusiu vyru sunelis mirksiukas.gif cool.gif cia jau kaip sakoma loterija tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2010 05 30, 01:28)
Tarp manęs su sese 5m ir 3mėn skirtumas  4u.gif


O tarp manes su broliu 5m. 7men. skirtumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 05 28, 22:28)
Aš irgi manau, kad amžiaus skirtumas įtakos neturi, bet esu girdėjus tokią teoriją, kad kas 4 ar 5 metus keičiasi tikimybė pagimdyt kitos lyties kūdikį  g.gif


as kaip suprantu ta ir yra tikroji teorija-ne vaiku metu skirtumas lyti lemia,o 4-5 metu ciklai,kadangi nuo vyro viskas priklauso, tai gal ir yra kokia tikimybe kad 5mecio ciklai egzistuoja.. g.gif tik neaisku kur ju atskaitos taskas doh.gif nu zodziu,bandysim mes ta teorija patvirtint tongue.gif po 9men gal zinosim ar teisybe...turim 1,8m berniuka..planuojam mergaite-siaip jokio skirtumo kas bus,bet ir mergaites labai norim,tai jei gims mergaite-teorija patvirtinsim ir galesim knyga rasyt lotuliukas.gif
nors kai paziurejau Wiva ka parasius, tai ta 5mecio teorija sugriauta kaip sovietu sajunga lotuliukas.gif
planuojanciom linkim sveiku leliuku! pati ir jungiuos prie ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita: 16 birželio 2010 - 22:49
QUOTE(Rasulita @ 2010 06 16, 22:47)
as kaip suprantu ta ir yra tikroji teorija-ne vaiku metu skirtumas lyti lemia,o 4-5 metu ciklai,kadangi nuo vyro viskas priklauso, tai gal ir yra kokia tikimybe kad 5mecio ciklai egzistuoja.. g.gif tik neaisku kur ju atskaitos taskas doh.gif  nu zodziu,bandysim mes ta teorija patvirtint tongue.gif po 9men gal zinosim ar teisybe...turim 1,8m berniuka..planuojam mergaite-siaip jokio skirtumo kas bus,bet ir mergaites labai norim,tai jei gims mergaite-teorija patvirtinsim ir galesim knyga rasyt  lotuliukas.gif 
nors kai paziurejau Wiva ka parasius, tai ta 5mecio teorija sugriauta kaip sovietu sajunga lotuliukas.gif
planuojanciom linkim sveiku leliuku! pati ir jungiuos prie ju  smile.gif



O as girdejau, kad is tikruju ne nuo tecio priklauso kokios lyties kudikis bus, o nuo mamos blink.gif Naujausiais duomenimis, vienu metu i kiausialaste patenka ne vienas vienintelis (kaip mokykloje moke) grikiukas, o desimtys ar net simtai ju, - o kiausialaste pati atsirenka kuri priimti, pagal savo kazkokius kriterijus - sveikuma, atitikima genams ar dar kazka, - tiksliai ka net ir nezinau... Bet faktas, kad cia nuo musu, o ne nuo musu vyru priklauso, kokios lyties kudiki turesim 4u.gif
Atsakyti
Manau yra gimines genu, nes pas mano gimine ir pas vyro vien pulkas vyru, tai dukros susilaukti itariu bus sudetinga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2010 04 10, 21:21)
Lytis priklauso tik nuo to vieno konkretaus spermatoziodo kuris apvaisino jūsų kiaušialąstę. Laikas neturi jokios įtakos, kaip ir oro temperatūra, mėnulio fazė ir visi kiti gamtos stebuklai. Visada gali būt sutapimų ir t.t. bet mielos moterys, prisiminkite, kad jūsų vaikų lytis priklauso tik nuo to kuris - berniukiškas ar mergaitiškas jūsų vyro spermatozoidas apvaisino kiaušinėlį.

jus zinot kad lytis priklauso nuo apvaisinusio spermatozoido, o ar zinot ka nors daugiau, kodel butent tas spermatozoidas, nepagalvojat kad va gamta , temp menulio fazes visa tai veikia bei lemia, sukuria reikiama aplinka, kad viskas vyktu desningai ir nuosekliai, kad gamtoje vyrautu pusiausvyra, ir uz tai kazkas yra atsakingas, tik nei jus nei as to nezinom giliai ir super tiksliai kas kokiu metu butent nulemia stipresni x arba y, kuriem tuo metu aplinka palankesne ir kelias tiesiasnis, garantuoju kad tai tikrai neatsitiktinumas ir tik mes taip manom kad 50 x 50, is tikro viskas vyksta kaip turi vykt gamtos nustatyta tvarka, gal tai ir ne laikas, ne tarpas tarp nestumu, bet zmogaus organizmas terpe hormonai, menulio fazes kruviai, tame kazkas yra, o jei zinotume visi gi turetume , ka noretume pakaitom, medicina pazengus gal ji ir zino, bet tiesiog viesint negali.
Atsakyti
Ne mokslininkė, bet ir taip aišku, kad vaiko lytį nulemia vyro sperma, o ne metai, mėnesiai, mėnulio fazė ar pan. biggrin.gif Taip, kad čia loterija su tom lytim, nelabai paplanuosi thumbup.gif
Atsakyti