Įkraunama...
Įkraunama...

Ar metai tarp vaikų turi įtakos lyčiai?

Turiu 2 seseris. Tarp manęs ir viduriniosios sesers skirtumas 4 metai ir 1,5 mėnesio, tarp manęs ir mažosios sesers skirtumas- 6 metai ir 4,5 mėnesio. Tad tarp seserų skirtumas gaunas 2 metai ir beveik 6 mėnesiai.

Išvis nelabai tikiu, kad kažkokiais išskaičiavimais, pagal mėnesius, metus, metų skirtumus galima būtų suplanuoti vaiko lytį g.gif

Kažkada buvau girdėjusi, kad jei gimsta pametinukai, tai būtinai būna skirtingų lyčių. Bet irgi kažkaip nepasitivirtina 100 proc. Aplink draugai su pametinukais ne vienas, bet visi su vienos lyties vaikučiais: arba berniukais, arba mergytėm ax.gif
Atsakyti
Tarp sūnelio ir dukrytės amžiaus skirtumas 2 metai ir 8 dienos.
Atsakyti
Net ne zinau ar tai tiesa ax.gif pas mane 1 vaikas berniukas 1994m, 2 mergaite 1996m ,o trecia irgi mergaite 2007m 4u.gif
bet 3 vaikas buvo planotas ir pagal karendori skaiciavom kad iseitu mergaite ir gimtu 2009-09m wub.gif
nes kas menesi turim gimtadienus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 17 kovo 2010 - 22:09
tarp manes ir mano brolio 3m.o tarp mano vyro ir jo brolio taip pat 3m skirtumas ax.gif
Atsakyti
Nežinau, ar gali būti koks nors ryšys tarp metų skirtumų ir vaikų lyčių g.gif
Tarp manęs ir vyresnės sesers 4 m, o tarp panęs ir jaunesnės - 7 m. Ir ką - trys seserys biggrin.gif ir aplnik pasižvalgius, tai kažkaip nesiseka jokios teorijos išvesti....
Atsakyti
Lytis priklauso tik nuo to vieno konkretaus spermatoziodo kuris apvaisino jūsų kiaušialąstę. Laikas neturi jokios įtakos, kaip ir oro temperatūra, mėnulio fazė ir visi kiti gamtos stebuklai. Visada gali būt sutapimų ir t.t. bet mielos moterys, prisiminkite, kad jūsų vaikų lytis priklauso tik nuo to kuris - berniukiškas ar mergaitiškas jūsų vyro spermatozoidas apvaisino kiaušinėlį.
Atsakyti
na as irgi tais visais metu skirtumais nelabai tikiu schmoll.gif
va su vyru suplanavome antra vaikiuka po 14m ir vel gime sunus,bet visikai nesvarbu kas svarbu,kad sveikas ir laimingas auga musu mazylis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
nesamone metu skirtumas ir lyties itakojimas.. mano tetis su savo sese yra metu skirtumo, o va mamos pusbrolis turi 2 berniukus, tarp kuriu visi 16 metu skirtumas ( na ten gavosi jiems gyvenime toks siurprizas, kad buvo soke visi.. daktarai sake, kad jo zmonai nebebuvo sansu isvis tureti vaiku, o po 16 metu viena menesi nesulauke mm smile.gif )
MB is gausios ir misrios seimos, tai pas ji issidestymas toks: brolis, po 1 metu brolis, po 9 metu sese, po metu MB, po 8 metu brolis, po metu sese, po 5 metu vel sese.
o va MB broliai turi tik berniukus, vienas turi 3, kitas netgi 4 ( vyriausi 2 skiriasi 2 metais, tada kitas seka po 8 metu ir mazelis dar po 4 metu)
Atsakyti
mes esam kerurios seses: gimiau as. po triju metu kita sese, dar po metu trecia, o dar po penkiolikos ketvirta lotuliukas.gif . tai ir irodymas kad jokios itakos skirtumas tarp metu neturi, jei taip jau lemta tai gal ir penkta mergaite butu buvus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2010 04 10, 21:21)
Lytis priklauso tik nuo to vieno konkretaus spermatoziodo kuris apvaisino jūsų kiaušialąstę. Laikas neturi jokios įtakos, kaip ir oro temperatūra, mėnulio fazė ir visi kiti gamtos stebuklai. Visada gali būt sutapimų ir t.t. bet mielos moterys, prisiminkite, kad jūsų vaikų lytis priklauso tik nuo to kuris - berniukiškas ar mergaitiškas jūsų vyro spermatozoidas apvaisino kiaušinėlį.


pilnai pritariu drinks_cheers.gif jau kuriam spermatozoidui pirmam pavyks pasiekti finisa tokia lytis vaikiuko ir bus biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nu dar tokios nesamones neteko girdeti doh.gif ir ko tik zmones neprisigalvoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 05 25, 14:32)
nu dar tokios nesamones neteko girdeti  doh.gif  ir ko tik zmones neprisigalvoja  blink.gif

drinks_cheers.gif gryna nesamone, tikrai ne metu skirtume vaiko lytis schmoll.gif
Atsakyti