Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Aš ir labai trapi viduje :flirt2:  , pati nevengiau A formos sijonėlių, nes nu tai ir rekomended maskuoti kriaušės formos figūras tokiais sijonais. Tik išstorėjus, nors pagal matmenis klubai/talija/krutinė toliau buvau kriaušė, sau vaizdelis veidrodyje tiesa pasakius buvo kraupus, nebežinojau ką rengtis. Užtatai ir ėmiau tuo kibbinu domėtis. Ir tiesa pasakius dar ir dabar nelabai žinau kaip rengtis... vis dar tebenoriu paprasčiausiai sukūsti ir vilktis ką nori, nors ir suprantu dabar kad net plonam rengtis ką nori neina.

Atsakyti
O pas mane, jei remiantis tuo piešinėliu, tai tos širdutės viršutinės šonai patraukti į šalis taip, kad būtų vienoj statmenoj linijoj su tais kryžiukais. Užtat labai staigus platėjimas nuo liemens, bet patys klubai tokie veu...

Na, jei suplonėt iki kaulų, tai man atrodo, tada nors figūros ir skiriasi - pvz. pas mane siaurų klubų niekada nebuvo ir nebus - bet jos skiriasi gerokai mažiau. Baisus ten tų griaučių skirtumas.

Davai einam į kokį dietų skyrelį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 sausio 2017 - 08:50
Kiekvienam savos bėdos smile.gif
Apsičiuopus kaulus, tai tų širdučių viršus pas mane gal sutampa su plačiu liemeniu, bet riebalines rankenos gerokai užsidėjusios ir praplatina dar. Tačiau plačiausia vieta vis tiek ties iksiukais. Čia ji visada buvo akcentuota, net jei jaunystėje nebuvo "rankenų".

O aukštos moterys irgi turi vargo dėl rūbų. Pvz., per trumpos kelnės. Ilgas dar gali nukirpt, palenkt, bet nepridursi, jei per trumpos. Arba per trumpos rankovės - amžina mano problema, nes ir mėgstu ilgas, kad riešus dengtų normaliai. Tai jei trikotažas, elastanas koks - pusė velnio, bet jei marškinukų rankovės per trumpos? Arba paltai, striukės, lietpalčiai... Jei rankovių ilgis geras, tai prie kūno maišas kaba, jei per pečius ir liemenį gražiai, tai rankovės striukos. Šaltesniu metu gelbėja kokybiškos ir subtilios riešinės, suderintos su šaliku.
O dar liemens problema, jis būna per aukštai, nes gi mes iiiiiigos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 19 sausio 2017 - 09:30
Prieš einant į dietų skyrelį prašom parodyti, plačiausią vietą, kad apskaičiuoti klubų kaulų indeksą lotuliukas.gif

Kokybė prasta, nes vaikai veidrodį nučiupinėjo, o vyras lemputės neįsuko tongue.gif Bet linkiai matosi biggrin.gif
http://images20.fotk...91738_LL-vi.jpg
http://images52.fotk...91727_LL-vi.jpg
Atsakyti
Nu ne, žinok, jau čia tai tikrai nerodysiu biggrin.gif FB jau viską visiems rodžiau, o čia per vieša vieta biggrin.gif

"Aukštos moterys IRGI turi vargo dėl rūbų"??? Ar tikrai! biggrin.gif Aš 180 ūgio, niekada gyvenime negalėjau nusipirkti nei kelnių, nei švarko, nei aulinių batų, nes jie išformuoti trumpai kojai. Ir netgi dabar, kai kelnės madoj trumpesnės, jos yra "tapered", tojest, siaurėjančios, ir aš į jas neįkišu kojos, nes pagal jas pati siauriausia kelnės vieta yra mano ne siauriausioj, o jau plačioj vietoj biggrin.gif

Tiesiog nustebau sužinojus biggrin.gif
Papildyta:
Ramyra, o tu į Fb nenori? Aš kažkaip jaučiuosi jau pakankamai susipažinus, kad įsileist. Jei kitos mergos ir tu pati ne prieš? O tai čia su tavim viena diskusija... O ta SM lenkiasi...
Atsakyti
Noa, tai aš mielai prisijungčiau prie FC, jei tik kitos grupės narės neprieštarauja.
Na vat, kai neesam artimai susipažinusios, tai nežinojau, koks tamstos ūgis. biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai jei DC, tai jau vargiai bus mažiukas biggrin.gif
Papildyta:
Baisiai gerai, kai kitų grupės narių yra visai mažai biggrin.gif tuoj ir apklausim biggrin.gif
Papildyta:
Ramyra, kad žinok, ten visos netgi ne neutraliai nusiteikę, o tavęs tiesiog aktyviai nori biggrin.gif

Tiesa, tų visų yra mažai. Užtai jauki naminė atmosfera biggrin.gif Nebaisu nuotraukas dėt. Tik bardakas, nes visos temos - pradėjau apie ratus, pabaigiau apie batus smile.gif

Bytte, pridėk Ramyrą, ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2017 01 19, 15:04)
Nu tai jei DC, tai jau vargiai bus mažiukas biggrin.gif
Papildyta:
Baisiai gerai, kai kitų grupės narių yra visai mažai biggrin.gif tuoj ir apklausim biggrin.gif
Papildyta:
Ramyra, kad žinok, ten visos netgi ne neutraliai nusiteikę, o tavęs tiesiog aktyviai nori biggrin.gif

Tiesa, tų visų yra mažai. Užtai jauki naminė atmosfera biggrin.gif Nebaisu nuotraukas dėt. Tik bardakas, nes visos temos - pradėjau apie ratus, pabaigiau apie batus smile.gif

Bytte, pridėk Ramyrą, ar gerai?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jau baisu pasidarė. Kai jau apsipratau su FN, tai kad nutipins į kitą pasaulio polių tongue.gif
Laukiu kontaktų 4u.gif
Atsakyti
Noa, parašiau į až. Tikrink paštą. 4u.gif Nes kartais nerodo atėjusių žinučių.
Atsakyti
Gražiai gražu, būtum čia neparašius, būčiau nepamačius. Tikrai kad nerodo. Atidaryk duris FB, spaudžiu mygtuką, stoviu už durų biggrin.gif
Atsakyti

Labas! O tema - čia ir pasibaigė? Kokius 9 mėn. vis svarstau, koks tipas pagal Kibbe esu. Nusprendžiau perskaityti visą temą. Ir bac, baigėsi. :-) Ar yra dar čia besilankančių? Kamuojuosi su tuo Kibbe. Pradžioj nusprendžiau, kad esu SC. Galiausiai pagalvojau, kad gal nelabai atitinka mano dvasios. Vėliau persimečiau į gaminus. FG iškart atmečiau. Svarsčiau tarp tikro G ir SG. Labiau linkau link SG. Jau kaip ir tikra buvau. Beskaitant temą pasimečiau iš naujo. 😐 Nieko nebesuprantu. Įsitikinus tik tuo, kad ne flamboyant. Bus kaip su spalviniu tipu. Temoj užklausiau. Pasakiau, ką sau įtariu. Pasijuokė, kad daug kas to tipo nori ir galiausiai taip pat nusprendė, kad arba tas, arba tas. 😂 Kokius du metus vis mėčiausi tarp abiejų. Vis dar ir per kitus perbėgdavau. Ir galiausiai visgi apsistojau ties DW. Norisi su Kibbe greičiau atrasti savo tipą. O gal kažką geresnio ir aiškesnio radote? Ar darėte tuos exercises (ar tikrai tai pratimai kažkokie???)?

Atsakyti

Labas! O tema - čia ir pasibaigė? Kokius 9 mėn. vis svarstau, koks tipas pagal Kibbe esu. Nusprendžiau perskaityti visą temą. Ir bac, baigėsi. :-) Ar yra dar čia besilankančių? Kamuojuosi su tuo Kibbe. Pradžioj nusprendžiau, kad esu SC. Galiausiai pagalvojau, kad gal nelabai atitinka mano dvasios. Vėliau persimečiau į gaminus. FG iškart atmečiau. Svarsčiau tarp tikro G ir SG. Labiau linkau link SG. Jau kaip ir tikra buvau. Beskaitant temą pasimečiau iš naujo. 😐 Nieko nebesuprantu. Įsitikinus tik tuo, kad ne flamboyant. Bus kaip su spalviniu tipu. Temoj užklausiau. Pasakiau, ką sau įtariu. Pasijuokė, kad daug kas to tipo nori ir galiausiai taip pat nusprendė, kad arba tas, arba tas. 😂 Kokius du metus vis mėčiausi tarp abiejų. Vis dar ir per kitus perbėgdavau. Ir galiausiai visgi apsistojau ties DW. Norisi su Kibbe greičiau atrasti savo tipą. O gal kažką geresnio ir aiškesnio radote? Ar darėte tuos exercises (ar tikrai tai pratimai kažkokie???)?

Atsakyti