Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Varėnos ir jos miškų

Laba

šiaip prisijungiau jau seniai, aš ir sukūriau šią temą biggrin.gif
Gimiau ir augau Varėnoj, gyvenu Vilniuj mirksiukas.gif Grįžtu tik paskutiniu laiku abai retai, nors visada norisi praeiti ramiomis Varėnos gatvėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 02 20, 16:53)
Nu va sakiau kad ir kitos prabus .....  biggrin.gif  sveika prisijungus...  4u.gif 
Ar ir gyveni Varenoje , ar tik uzaugus ? ax.gif  As siuo metu gyvenu kitam mieste, bet visad i Varena dziaugiuosi sugryzus , o ypac vasara ...Vasara dar vaziuojam i mociutes kaimuka ,ant Ulos kranto .  wub.gif  ,kuriame prabego grazios vaikystes vasaros ....
Nu grazi ta musu Varena ... mmm...  wub.gif

Ar senai negyveni Varėnoj?
Atsakyti
labas rytas, jungiames ir mes prie jusu, mano vyras yra is Varenos, tai daznai bunam ten
Atsakyti
Sveikos, ar yra gyvų?.... unsure.gif tema senokai apleista... g.gif
Atsakyti
Yra biggrin.gif
Atsakyti
o, dabar jau esam dviese biggrin.gif
Kaip gi sekasi augti?.. ax.gif
Atsakyti
ir as dar esu ax.gif
Atsakyti
Sveikutės Varėnos supermamos 4u.gif Turiu pora pakvietimų į parodą "Rinkis lietuvišką prekę", kuri vyks spalio 5-7 dienomis Kauno Žalgirio arenoje. Pasikeitė planai, negaliu vykti. Jei kas norėtų aplankyti parodą, mielai perleisčiau 2 pakvietimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
o kaip tuščia temoje, bet gal dar lankotės kuri nors? Būtų smagu pabendrauti smile.gif
Atsakyti
Lankomės kartais biggrin.gif
Atsakyti
O kaip smagu biggrin.gif.
Aš tokia labai nauja varėniškė, dar tik antras mėnuo čia, tad labai norisi su vietinėm mergaitėm pabendrauti smile.gif.
Ar einat į D.Tamulevičiūtės festivalį?
Atsakyti
Lankomes kartas nuo karto temukėj biggrin.gif

Į festivalį neisiu, bet šiaip susitikt jei norėsi laiko turėsiu... ax.gif Geriausia iki pietų smile.gif
Atsakyti