Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manot apie antausi?

QUOTE(..blondinas @ 2008 02 25, 08:19)
\"Ka manot apie antausi?\" Atsakau.

1.Antausis vakare - puiki izanga seksui tose seimose, kuriu miegamajame yra antrankiai, bizuneliai, latekso kepurytes su uztrauktukais

2. Antausis ryte - priemone suaktyvinti miegancio vyro kairi pusrutuli pries istariant fraze \"...kur tu svolaciau vakar buvai?\"

3.Antausis per pietus - paskirstyti krauja po smegenis, kai jusu draugas ka tik isgere kava, i kuria jus ivarvinot radioaktyvaus polonio.

taciau autore apraso ivyki , kurio metu sudave, noredama nubausti savo vyra.
Tokiu atveju antausis atliekamas atviru delnu, suspaudus visus pirstus. Pirstai vos vos sulenkti (lyg laikytumet riesutu sauja). Smugio tikslas -ausis. Smugiuojanti ranka atpalaiduota, smugis kaip botagas. Smugiuojant svorio centra perkelkit ant priekines kojos. Kita ranka sulenkta per alkune, delnu dengiate veidu. Cia tam atvejui, jei vyras iseis is atakos vietos ir kontraatakuos.

stai ka as manu apie antausi,
saviginos burelio vadovas V.Blondinas

be komentaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daniellee @ 2008 02 24, 16:16)
Nzn kaip istversiu, sunku kai tiek laiko kartu, visad buvo svelnumo isikunijimas, o dabar sitaip sad.gif Pasakiau, kad nebenoriu jo kuri laika matyt  verysad.gif  Tikiuosi susiimti kaip nors ir zengti ta zingsni, palikti..  verysad.gif

Du metai draugystės nėra taip ir daug mirksiukas.gif Labai keista, kad žmogus nei iš šio nei iš to, prieš tai buvęs švelnus imtų ir smurtautų. Čia matyt kažkas daugiau slypi g.gif
Pagalvok ar ankščiau nepastebėjai kažkokių, kad ir labai menkų užuominų apie jo agresyvumą. Ne apie jūsų santykius, bet apskritai, kaip jis reaguoja į tam tikras situacijas, kaip bendrauja su kitais žmonėmis, kaip kalba, kokias TV laidas ir filmus mėgsta žiūrėti ir t.t. Gal jo pačio šeimoje buvo smurto? Tu jį geriau pažįsti, tiesiog pasvarstyk kodėl taip galėjo nutikti. Juk niekas nevyksta be priežasties. Galbūt atrasi tą užslėptą kabliuką.
Stiprybės Tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 02 25, 15:31)
Du metai draugystės nėra taip ir daug  mirksiukas.gif Labai keista, kad žmogus nei iš šio nei iš to, prieš tai buvęs švelnus imtų ir smurtautų. Čia matyt kažkas daugiau slypi  g.gif


as taip pat manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(..blondinas @ 2008 02 25, 06:19)
\"Ka manot apie antausi?\" Atsakau.

1.Antausis vakare - puiki izanga seksui tose seimose, kuriu miegamajame yra antrankiai, bizuneliai, latekso kepurytes su uztrauktukais

2. Antausis ryte - priemone suaktyvinti miegancio vyro kairi pusrutuli pries istariant fraze \"...kur tu svolaciau vakar buvai?\"

3.Antausis per pietus - paskirstyti krauja po smegenis, kai jusu draugas ka tik isgere kava, i kuria jus ivarvinot radioaktyvaus polonio.

taciau autore apraso ivyki , kurio metu sudave, noredama nubausti savo vyra.
Tokiu atveju antausis atliekamas atviru delnu, suspaudus visus pirstus. Pirstai vos vos sulenkti (lyg laikytumet riesutu sauja). Smugio tikslas -ausis. Smugiuojanti ranka atpalaiduota, smugis kaip botagas. Smugiuojant svorio centra perkelkit ant priekines kojos. Kita ranka sulenkta per alkune, delnu dengiate veidu. Cia tam atvejui, jei vyras iseis is atakos vietos ir kontraatakuos.

stai ka as manu apie antausi,
saviginos burelio vadovas V.Blondinas

Toks jausmas, kad ne į tą forumą pataikei g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fenomenali @ 2008 02 25, 10:57)
Toks jausmas, kad ne į tą forumą pataikei  g.gif  doh.gif


koks klausimas-toks atsakymas
Atsakyti
Si savaitgali as pykausi su savo vaikinu. Esam ir gyvenam kartu metus ir du menesius. As skeliau jam antausi. Maciau kaip jis suvalde savo ranka. Paskui man teko atsiprasyti.
Atsakyti
QUOTE(Britney @ 2008 02 27, 00:22)
Si savaitgali as pykausi su savo vaikinu. Esam ir gyvenam kartu metus ir du menesius. As skeliau jam antausi. Maciau kaip jis suvalde savo ranka. Paskui man teko atsiprasyti.

Gerai, kad vyras Tau netrenkė atgal, šaunuolis. O Tau pačiai reikėtų labiau valdyti savo emocijas mirksiukas.gif Juk smurtavimas ne tik iš vyro, bet ir iš moters pusės nepateisinamas.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 02 27, 09:07)
Gerai, kad vyras Tau netrenkė atgal, šaunuolis. O Tau pačiai reikėtų labiau valdyti savo emocijas 


einu vakar gatve. Lyja. Vejas. Kazkoks murzinas suniukas prilekia prie manes...ir kad loja..kad loja... Pakalbinu ji ir einu toliau. O jis ,mazas bjaurybe, ikanda man i bata... paspartinu zingsni...as jam atgal nekandu...
Atsakyti
QUOTE(...blondinas @ 2008 02 27, 21:16)
einu vakar gatve. Lyja. Vejas. Kazkoks murzinas suniukas prilekia prie manes...ir kad loja..kad loja...  Pakalbinu ji ir einu toliau. O jis ,mazas bjaurybe, ikanda man i bata... paspartinu zingsni...as jam atgal nekandu...


Labai juokinga... Biski ne i tema sakyciau.
Atsakyti
QUOTE(...blondinas @ 2008 02 27, 21:16)
einu vakar gatve. Lyja. Vejas. Kazkoks murzinas suniukas prilekia prie manes...ir kad loja..kad loja...  Pakalbinu ji ir einu toliau. O jis ,mazas bjaurybe, ikanda man i bata... paspartinu zingsni...as jam atgal nekandu...

Matyt pasišaipyti žmogus bandė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Britney @ 2008 02 27, 02:22)
Si savaitgali as pykausi su savo vaikinu. Esam ir gyvenam kartu metus ir du menesius. As skeliau jam antausi. Maciau kaip jis suvalde savo ranka. Paskui man teko atsiprasyti.

tik du mnesiai kartu gyvenat, sakai jis suvalde savo ranka. nenoriu taves nuvilti, taciau jei dabar suvalde po metu jau nebesuvaldys ir gali net nenoret suvaldyti, bet tikiuosi as klystu
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 28, 11:30)
tik du mnesiai kartu gyvenat, sakai jis suvalde savo ranka. nenoriu taves nuvilti, taciau jei dabar suvalde po metu jau nebesuvaldys ir gali net nenoret suvaldyti, bet tikiuosi as klystu

Pataisau: gyvename kartu jau metus ir du menesius. Niekada negalvojau, kad as galiu trenkti antausi, bet jau jis laabai baisiai pasielge, mano manymu. Ir as kazkodel nesusivaldziau. Tiesiog man tai buvo kaip priemone parodyti, kad as cia nesu niekas, kad jis galetu sitaip elgtis. Situacija buvo tokia: mes jau diena buvom pykesi, paskui susitaikem. Vakare as kalbejau telefonu su savo mama, kuri gyvena Lietuvoj. Jis ateina ir sako: baik kalbeti arba pasakyk kad paskambinsi uz 5 minuciu. As mamai sakau, tai jau baigiam kelbeti, uzteks, o mama dar norejo pabaigt kazka pasakyti, bet mano draugas stovi tarpdury ir laukia, tai kad as nebaigiau kalbeti - jis ateme man is ranku telefona. As labai issigandau, nes jis niekad toks agresyvus dar nera buves, netgi galvojau, kad primus, bet jis tik nuejo i kambari ir pradejo man priekaistus reiksti. As sakau, kaip tu gali sitaip nutraukti mano pokalbi su mama, o jis sako: su tavim gyvenu, o ne su tavo mama. Ir dar visko prisake, tuo metu nebesusivaldziau ir reziau antausi.
Per bendra kartu nugyventa laika, dar buvo vienas kartas kai jis turbut man norejo uzvozti supykes, nors mano manymu nebuvo ko pykti TAI TIKRAI. Bet irgi susilaike.
Atsakyti