Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manot apie antausi?

QUOTE(spesRuta @ 2008 02 28, 11:30)
nenoriu taves nuvilti, taciau jei dabar suvalde po metu jau nebesuvaldys ir gali net nenoret suvaldyti, bet tikiuosi as klystu

Aš manau šis pasisakymas galėtų pretenduoti į metų top'ą.
Atsakyti
o likau pamaloninta, metu topas lotuliukas.gif manau buna ir geresniu, o si pasakyma manau visi puikiai zinom, ir pati autore manau ta pati galvoja


bet va tavo visa istorija isaiskejo, tai galiu pasakyti jau drasiau kad as neklystu, jei jis gali taip pasielgti ir agresyviai nutraukti tavo pokalbi, tai sekantis jo veiksmas bus agresijos parodymas (kai vel truks kantrybe) prie kitu zmoniu, o dar veliau ir antausiai pasipils ispradziu namie, veliau viesumoje


bet dar karta kartoju, gal jis visai netoks vyras kuri aprasiau auksciau, gal jam ta diena buvo sunki, gal jis turi problemu darbe ar dar kokiu nors ir tu paprasciausiai susprogdinai ta pykcio burbuliuka...
Papildyta:
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 28, 15:39)
o likau pamaloninta, metu topas  lotuliukas.gif manau buna ir geresniu, o si pasakyma manau visi puikiai zinom, ir pati autore manau ta pati galvoja
bet va tavo visa istorija isaiskejo, tai galiu pasakyti jau drasiau kad as neklystu, jei jis gali taip pasielgti ir agresyviai nutraukti tavo pokalbi, tai sekantis jo veiksmas bus agresijos parodymas (kai vel truks kantrybe) prie kitu zmoniu, o dar veliau ir antausiai pasipils ispradziu namie, veliau viesumoje
bet dar karta kartoju, gal jis visai netoks vyras kuri aprasiau auksciau, gal jam ta diena buvo sunki, gal jis turi problemu darbe ar dar kokiu nors ir tu paprasciausiai susprogdinai ta pykcio burbuliuka...


minejai kad po to atsiprasei jo, o jis taves atsiprase
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 28, 13:41)
...tai sekantis jo veiksmas bus agresijos parodymas (kai vel truks kantrybe) prie kitu zmoniu, o dar veliau ir antausiai pasipils ispradziu namie, veliau viesumoje....

Po to [prasidės spardymas kojomis, smaugimas, tampymas už plaukų grindimis... Vėliau - nuorūkų gesinimas į kūną (jei nerūko - tai pradės rūkyti). Dar vėliau smurtu privers laižyti grindis...

Šitą... Jums viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 02 28, 16:05)
Po to [prasidės spardymas kojomis, smaugimas, tampymas už plaukų grindimis... Vėliau - nuorūkų gesinimas į kūną (jei nerūko - tai pradės rūkyti). Dar vėliau smurtu privers laižyti grindis...

Šitą... Jums viskas gerai?


man tai viskas gerai, o tau ar gerai. matyt kad ne, spardo tave, dauzo, nuorukas gesina, vargselis tu arba vargsele..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Juokas juokais...

Del atsiprasymo, tai mes susitaikem ir tiek, nu as aisku buvau priversta taikytis, nes jis pasake, jeigu ir toliau busiu kokia esu, tai si savaite bus paskutine su juo gyvent ir tada man reiks issikraustyt, o kraustytis man nera kur.

Is tikruju, tai manau, kad nevisada galima nuspeti zmogaus elgesi. Vienas karta padares, padarys ir antra karta, o kitas suprates, kad negerai - daugiau nebedarys.

Man paskui teko mamai skambinti ir pasakyti, kad man nieko blogo nenutiko ir pamelavau, kodel nutrauke pokalbi: pasakiau, kad jis prisvilino sildoma maista, todel greitai norejo, kad as padeciau.
Atsakyti
QUOTE(Britney @ 2008 02 28, 02:43)
Juokas juokais...

Del atsiprasymo, tai mes susitaikem ir tiek, nu as aisku buvau priversta taikytis, nes jis pasake, jeigu ir toliau busiu kokia esu, tai si savaite bus paskutine su juo gyvent ir tada man reiks issikraustyt, o kraustytis man nera kur.

Is tikruju, tai manau, kad nevisada galima nuspeti zmogaus elgesi. Vienas karta padares, padarys ir antra karta, o kitas suprates, kad negerai - daugiau nebedarys.

Man paskui teko mamai skambinti ir pasakyti, kad man nieko blogo nenutiko ir pamelavau, kodel nutrauke pokalbi: pasakiau, kad jis prisvilino sildoma maista, todel greitai norejo, kad as padeciau.


perskaiciau tavo sapaliones... Tave reikia musti 3-4 kartus per savaite. Tam kad kraujas geriau vaiksciotu po smegenis*


Atsakyti
britney, as tau ta pati ir noriu pasakyti, kad gali buti taip kad ir antra kardanesusivaldys, o gali buti taip kad suprato savo blogus veiksmus ir daugiau taip nedarys...

o siaip tai traukiuos i sios temos, nes atsiranda gi nevisprociu (blondinas, medinis), kurios ar kurie bando savo trigrasi ikisti visai ne vietoje, ka padarysi visi turi kazkaip parodyti savo nepilnavertiskumo kompleksus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 28, 03:09)
o siaip tai traukiuos i sios temos, nes atsiranda gi nevisprociu (blondinas, medinis), kurios ar kurie bando savo trigrasi ikisti visai ne vietoje, ka padarysi visi turi kazkaip parodyti savo nepilnavertiskumo kompleksus  cool.gif


...knockdown...one....two...three...
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 02 25, 15:31)
Du metai draugystės nėra taip ir daug  mirksiukas.gif Labai keista, kad žmogus nei iš šio nei iš to, prieš tai buvęs švelnus imtų ir smurtautų. Čia matyt kažkas daugiau slypi  g.gif
Pagalvok ar ankščiau nepastebėjai kažkokių, kad ir labai menkų užuominų apie jo agresyvumą. Ne apie jūsų santykius, bet apskritai, kaip jis reaguoja į tam tikras situacijas, kaip bendrauja su kitais žmonėmis, kaip kalba, kokias TV laidas ir filmus mėgsta žiūrėti ir t.t. Gal jo pačio šeimoje buvo smurto? Tu jį geriau pažįsti, tiesiog pasvarstyk kodėl taip galėjo nutikti. Juk niekas nevyksta be priežasties. Galbūt atrasi tą užslėptą kabliuką.
Stiprybės Tau  4u.gif



Tikrai privertei susimastyt.. paskutiniu metu mes labai pykomes, bet dazniausiai jis pats nusileisdavo, prieidavo ir apkabindavo, nors kartais ir perlekdavau lazda.. sad.gif gal davedziau ji? nzn.. savaite laiko praejo, o as jo net nenoriu matyt, paprasiau, kad duotu man laiko.. Jis manes atsiprasineja ir sako, kad lauks visada, bet as nzn ar noreciau dar su juo but kai sitaip mane pazemino... Dar vienas dalykas, kurio nepaminejau, tai kad mes susipykom nakti gatvej, as puoliau i isterija ir ejau i gatve nekreipdama demesio, kad masinos vaziuoja.. ka cia slepti, tycia begau limk ju.. net geda sakyt verysad.gif o jis vijose mane, tempe atgal, bet as ji atstumiau, tada jis nesusivalde ir trenke man verysad.gif
Atsakyti
antausiai yra labai labai negrazu nono.gif kadangi as esu diedele dramiste,tai paciai teko keleta kartu pliauksteleti SB per veida,kuo as visai nesidiziuoju ir peikiu save uz tai blush2.gif nezinau,gal man reiktu nueiti pas koki psichoterapeuta? lotuliukas.gif bet londone turbut labai brangu g.gif o jei rimtai,tai yra zema naudoti smurta pries mylima zmogu.reikia moketi kontroliuoti savo pykti arba ji isreiksti kitais budais.zmogus ne daiktas,kad ji butu galima trankyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daniellee @ 2008 02 29, 13:08)
Dar vienas dalykas, kurio nepaminejau, tai kad mes susipykom nakti gatvej, as puoliau i isterija ir ejau i gatve nekreipdama demesio, kad masinos vaziuoja.. ka cia slepti, tycia begau limk ju.. net geda sakyt  verysad.gif  o jis vijose mane, tempe atgal, bet as ji atstumiau, tada jis nesusivalde ir trenke man  verysad.gif

Žmogui gyvybę išgelbėjo, o ji šitaip vat atsidėkoja....
Kitą kartą kai norėsit žudytis - nekelkit isterijų ir nenervinkit gero žmogaus. Šokit nuo stogo ir tiek.
Padarykit paslaugą - nebendraukit daugiau su tuo žmogumi. Man jo labai gaila...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 29 vasario 2008 - 13:29
Trenkimai per veidą tiek vyrui, tiek moteriai yra jau beviltiškumo išraiška ir santykių kreivė žemyn doh.gif
Atsakyti