Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manot apie antausi?

QUOTE(Ūkanos @ 2008 03 03, 14:25)
Antausis ne visada smurtas yra. Jūs gal tikro smurto nematę.

user posted image Ne visada yra smurtas? O tai kaip suprasti kada yra, o kada ne? user posted image Tai jeigu nepritalžo tiek, kad kraujai taškytusi, tai reiškia, kad neiko tokio? Nu gal ir smagu, padaužai vienas kitam snukį ir vaikštai laimingas, skruostai raudonesni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 11 06, 18:11)
Buna ir man kad nesusivaldau ir kelis sykelius skeliau savo vyrui,....


QUOTE(Malvyna @ 2007 11 07, 22:16)
As savo vyrui viena karta uz ilga liezuvi su kelnem kaip daviau per morda ....


QUOTE(Evelinute:) @ 2007 11 11, 10:22)
g.gif gal kelis kart ir buvau uzsimojus, bet mano vyras gera reakcija turi, tai net tik issisuka, bet dar ir ranka pagauna... rolleyes.gif


QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 12 28, 17:48)
Pabande man trenkt,tai kai kaliau atgal,daugiau tai nepasikartojo schmoll.gif


QUOTE(miskinuke @ 2008 01 04, 17:53)
turėjau aš draugę dar mokyklos laikais, kuri už bet kokį žodį, gestą ar žvilgsnį savo tuometiniam draugui liuobdavo gerą antausį.


QUOTE(Britney @ 2008 02 27, 00:22)
Si savaitgali as pykausi su savo vaikinu. Esam ir gyvenam kartu metus ir du menesius. As skeliau jam antausi.


QUOTE(giedre 22 @ 2008 02 29, 13:15)
antausiai yra labai labai negrazu nono.gif kadangi as esu diedele dramiste,tai paciai teko keleta kartu pliauksteleti SB per veida...


Tai kas čia apie smurtą šeimoje kalbėjo? Tai antausiai - baisu ar ne?
Atsakyti
as visiskai nepritariu jokiems antausiams.cia gal damos filmu prisiziuri,kur megsta dauzytis,o paskui realiame gyvenime rankas atpalaiduoja...jei nenorit pacios i kaili gaut,neturitj okios teises musti,nors ir simboliskai,vyra,drauga ar kaimyna...kazkas pradzioje graziai parase,kad juk tam ir duotos smegenys,liezuvis,kad galetumem bendraut ir sprest problemas intelektualiau nei antausiais.aisku,buna situaciju,kai atrodo,kad kantrybes 0,kai is pykcio sirdis pro gerkle lipa,bet net ir tada butina susivaldyti.kilo tokia mintis,kad jei jau norisi kazkaip issikraut,tai galit pvz ignybt i ranka,uzlipt ant bato,na ka nors tokio,o ne trenkt i veida.tas antausis nera paprastas smurtas,trenksmas,tai didelis izeidimas zmogui,pazeminimas.ir kartu pazeminate save,leisdamos sau taip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 03 03, 16:34)
user posted image Ne visada yra smurtas? O tai kaip suprasti kada yra, o kada ne? user posted image Tai jeigu nepritalžo tiek, kad kraujai taškytusi, tai reiškia, kad neiko tokio? Nu gal ir smagu, padaužai vienas kitam snukį ir vaikštai laimingas, skruostai raudonesni  :oh



Jūs, moterys, visada labai perdedat. Drama's queens.

Tarp kitko, kai vaikam per subinę užsimojat, tai pagal jus jau ne smurtas yra? O gal jau čia visai kitas dalykas? O gal dar, sakot, ir neužsimojat? Tai todėl mokyklose tiek daug žvėriukų, nes, matai, mamos vaikus auklėja "humaniškai".
Bet tai, sakot, jei jums tekštelna per veidą, kai kitaip jau neišeina su jumis susišnekėt, tai jau visai kitas reikalas? Štiš, nepargriauk.

Kai kam mano pozicija idiotiška. Ir ką? Aš bent jau pripažįstu, kad ne visada teisi esu ir būsiu, ir kartais žiauriai išvedu iš kantrybės, o ne vaidinu nuskriaustą šventuolę ir teisuolę. Ne tokios jau ir silpnalytės, jūs moterys, esat. Gal daugiau pavaidinat.

O jau kas yra rimtas smurtas šeimoje, tai galit ir neaiškint. Tarp kitko, kas dar neįsisąmoninot ir jau piktinatės, aš niekur nesakiau, kad palaikau pastovų talžymąsi. Keli antausiai per gyvenimą daugiau charakterio priduoda ;-)
Vyrai ne šventi, bet moterys irgi velnio neštos. O jei dar kas drįstat prieštaraut, tai ką jau bekalbėt...


P.S. Iš savo vyro antausio niekada nesu gavus, jei jau kas čia susigundys pašiept, kad esu talžoma kiekvieną dieną ;-)
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 03 03, 20:12)

P.S. Iš savo vyro antausio niekada nesu gavus, jei jau kas čia susigundys pašiept, kad esu talžoma kiekvieną dieną ;-)

Tai va, kai gausit, tada ir porinkit ,kad šarmo gyvenimui priduoda doh.gif , nusišneki totaliai doh.gif , apie vaikus irgi nusišneki, kad visi juos muša doh.gif
kai kurie vaikai nuo per didelio išlepimo bjaurūs kitų atžvilgiu būna, ypač kai dabar toks pinigų, garsių etikečių kultas.
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 03 03, 14:25)
Antausis ne visada smurtas yra. Jūs gal tikro smurto nematę.

Daugeliu atvejų, antausis kertamas todėl, kad reikia. Paprastai, jeigu jau vyrui galvoj smurtas, tai antausiai jam būtų tik juokas. Pačios moterys irgi prisiprašo: negirdi, ką vyras nori pasakyt, užsiciklina ties vienu ir tuo pačiu, prasideda kaltinimai ir t.t. Ramesni žmonės trenkia durimis ir išeina, o impulsyvesni ir pliaukštelna, kad atsipeikėtų. Nes su isterikais nėra kalbos.
Tik kilus kiekvienam konfliktui, daužytis plaštakom, aišku, nereikia. Paprastai antausis pasireiškia, kai išvedama iš kantrybės. Ir nereikia čia perdėti, kad jei jau vyras vieną kartą skėlė, kai turėjo tam priežastį, tai jau nuo jo bėgt reikia. Čia jau paranoja pasireiškia.

Man asmeniskai tai smurtas.Manes tevai nemuse,kodel turetu musti vyras?Gal ne smurtas,jei tas patinka abiem sexualiniam gyvenime.Bet tai manau du skirtingi dalykai.Bet jei vyras trenktu uz tai,kad isvedziau is kantrybes,tai mano nuomone tada as ji jau senai tureciau buti uzmusus. doh.gif Zema musti moteri,tik tiek galiu pasakyti sia tema.
Atsakyti
Esmė yra tame, kad jeigu jau, tarkim, aš skeliu vyrui antausį, turiu priimt faktą, kad jis man irgi gali skelt. Jeigu pora pasirenka tokį bendravimo būdą (o tokį jį pradeda dažniausiai moterys), tai nereikia iškart pult smerkt skėlusiojo, kai pati prisidirbi. Bet gi dažniausiai į save nepasižiūrima.

Dėl vaikų tai ir nesakiau, kad visus muša. Todėl ir paminėjau, kad mokyklose pilna žvėrelių nesuvaldomų.
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 03 03, 17:36)
as visiskai nepritariu jokiems antausiams.cia gal damos filmu prisiziuri,kur megsta dauzytis,o paskui realiame gyvenime rankas atpalaiduoja...jei nenorit pacios i kaili gaut,neturitj okios teises musti,nors ir simboliskai,vyra,drauga ar kaimyna...kazkas pradzioje graziai parase,kad juk tam ir duotos smegenys,liezuvis,kad galetumem bendraut ir sprest problemas intelektualiau nei antausiais.aisku,buna situaciju,kai atrodo,kad kantrybes 0,kai is pykcio sirdis pro gerkle lipa,bet net ir tada butina susivaldyti.kilo tokia mintis,kad jei jau norisi kazkaip issikraut,tai galit pvz ignybt i ranka,uzlipt ant bato,na ka nors tokio,o ne trenkt i veida.tas antausis nera paprastas smurtas,trenksmas,tai didelis izeidimas zmogui,pazeminimas.ir kartu pazeminate save,leisdamos sau taip elgtis.

Visiškai Tau pritariu drinks_cheers.gif
QUOTE(Ūkanos @ 2008 03 03, 19:12)
Tarp kitko, kai vaikam per subinę užsimojat, tai pagal jus jau ne smurtas yra?

Jei pliaukšteli vaikui daugiau nei kartą, tai taip, tai jau yra smurtas. Apskritai, nerekomenduojama vaikų mušti per užpakalį (čia kai kurie psichologai taip teigia), geriau įgnybti į ranką. Ir, aišku, tik vieną kartą. Vaikui, juk ir taip suskausta, kam dar talžyti reikia. Tokiu atveju jau ne vaikas baudžiamas, o tėvai savo nervus išlieja.
Atsakyti
nu as savo vyrui dar niekad nedaviau ir pas mus yra tokia taisykle as taves nelieciu neliaesk ir tu manes biggrin.gif nu bet ne syk noretu duot bewt piu piu ranka dar nei syk nekilo mirksiukas.gif nu as jam antausi trenkciau tik uz viena dalyka uz neistikimybe mirksiukas.gif ir tikrai saves netvardyciau kad ir atgal gauciau bet manau negauciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutee @ 2008 03 04, 22:36)
  nu as jam antausi trenkciau tik uz viena dalyka uz neistikimybe mirksiukas.gif  ir tikrai saves netvardyciau


jeigu gyveni su vyru daugiau nei 2 metus ir buvai nescia- gali trenkt drasiai...ir ne viena karta
Atsakyti
Siaip tai as niekada neatsleisciau vyrui uz rankos pakelima ir uz izeidinejima schmoll.gif Kur pagarba vienas kitam?As kai bunu pasikarsciavus
kalbant telefonu,tai jis paprasciai padeda rageli.O as lygiai taip pat elgiuosi jo
vietoj.Bet niekada vienas kito neizeidinejam,o jeigu ir susipykstam,tai vis tiek
vienas pas kita greitai parsliauziam tongue.gif
Atsakyti
Ech jaunystė... sveikata matuojama kibirais... Gali susipykti, o vėliau dar vienas pas kitą paršliaužti...
O dabar? Du puslitriai ir į lovą.
Atsakyti