Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai:Žibutė

Vedziau i paciu maziausiuju grupe, berods "Boruzeles"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drugeliukas: 17 liepos 2006 - 10:23
QUOTE(Drugeliukas @ 2006 07 10, 20:05)
Sveikos mamytes
Na girdziu tik gerus atsiliepimus apie" Zibute" taciau nera taip viskas grazu kaip atrodo verysad.gif  nuvedziau savo mazyle i paciu maziausiuju grupe, berods viskas normaliai, pirma diena praleista sauniai, mazoji nenorejo net namo eiti  smile.gif  taciau musu antroji diena...geriau tokiu dienu daugiau nebutu....atejusi nusterau pamaciusi savo mazaja, veidukas apskretes kraujukais, "tiute' taip pat visa raudona.Klausiu as pas aukletoja kas nutiko, o ji man negali atsakyti kas nes tuo metu vaikas buvo vienas paliktas.... Faktas tas kad grize namo mes vaziavome siuti liezuvuka, kas ir kaip ten nutiko as nesugebu isivaizduoti.... Labai gaila, bet nusivyliau aukletojomis, bei ju darbu, juo labiau kiek zinau visi vaikai miegojo o maniske buvo nemigdoma (mano prasymu), nesuprantu kodel neimanoma priziureti vieno vaiko... Bijau dabar ten vesti... verysad.gif


Noreciau pakomentuoti.
Kaip tik ta diena mes pratinom savo mazyli prie darzelio ir mano vyras taip pat buvo toje grupej (nes tai buvo pirmoji sunaus diena lopselyje). Jis mate kaip mergaite griuvo ir isikando i liezuveli. Aukletoja tikrai iskart suregavo ir labai del to pergyveno. Tiesiog ta diena buvo tikrai daug vaiku ir jus praset nemigdyti savo mergaites, kol patys neateisit . Tuomet buvo guldomi i leveles migdymui kiti mazyliai, o jusiske lakste tarp loveliu ir paslydus nukrito tarp lovyciu. Man taip pat buvo skaudu kai vyras papasakojo si ivyki, bet jis iskart nuramino, kad tai tikrai gyvenimiska ir negali visuomet suziureti tokios kruvos vaikeliu, nors ir labai stengtumeis. Kiek zinau ir vienai auklei nutinka tokiu nelaimingu nutikimu priziurint viena zuiki, o cia ju buvo gal 15. Beje, tuomet sarasiniu buvo 17. Dar po poros savaiciu 2 vaikucius perkele i kita grupe, kad sumazinti kruvi. Beje, aukletoja pati man kita diena pasakojo si ivyki labai del to apgailestaudama. Jei butu jos kalte, tai tikrai tyletu ir niekam nepasakotu, ar ne ax.gif rolleyes.gif ?
Taip kad siulau grizti 4u.gif O musu maziuliai be gumbeliu juk nei vienas neuzaugs, nors aisku butu smagu rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Mes taip pat domimes darzeliais.Kazkas rase, kad i si darzeli priima tik nuo 2m.?Ar tikrai taip? Ar lopselinuku grupe tik viena ir ji visa laika perpildyta? Girdejau, kad sunkoka papulti i si darzeli?
Atsakyti
Kenguryte, siūlyčiau tau nueit ir pakalbėt su darželio direktore. Šią savaitę auklėtoja sakė, kad tikrai mažiukų grupės perpildytos, labai daug norinčių. Prieš metus mes patekom labai lengvai (mums pagal teritoriją priklauso). Lopšelinukų grupės, atrodo, dvi dabar jau. Bet rugsėjo mėnesį žadami kažkokie pertvarkymai.
Atsakyti
QUOTE(Karambola @ 2006 08 31, 12:25)
Kenguryte, siūlyčiau tau nueit ir pakalbėt su darželio direktore. Šią savaitę auklėtoja sakė, kad tikrai mažiukų grupės perpildytos, labai daug norinčių. Prieš metus mes patekom labai lengvai (mums pagal teritoriją priklauso). Lopšelinukų grupės, atrodo, dvi dabar jau. Bet rugsėjo mėnesį žadami kažkokie pertvarkymai.



Aciu aciu uz patarima Karambola 4u.gif Butinai nueisime:)
Kada ten maziai miega, kad mano kleckutia dudu nepaleistu ir neprikeltu visu blush2.gif
Norisi, juk, viska apziureti:)

O kaip ten su tuo "pagal teritorija", net idomu, o kokiam darzeliui mes pgl teritorija priklausytume, nes tiek "Zibute", tiek "Pakalnute", tiek "Spygliukas" visai netoli musu?
Atsakyti
Miega mažiukai nuo 12.00 iki 15.30 val., turbūt, bet realiai tai vėliau atsiguyla ir ankščiau atsikelia. Geriausia, manau, būtų nueiti po pusryčių kokią 10 val.
O dėl teritorijos tikrai nieko negaliu pasakyt, nes nežinau, kaip suskirstyta. Mums tai po langais "Žibutė"....
Atsakyti
Aciu aciu Karambola clap.gif
Reiks kuria diena i zvalgyba eiti lens.gif
Atsakyti
Darželio auklėtojos:ar dirba tik lietuvių auklėtojų kolektyvas ar yra ir susaičių lenkaičių, kalbančių lietuviškai su akcentu?
Atsakyti
Mūsų auklėtojos lietuvės, dėl kitų, nžn.
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2006 10 03, 10:38)
Darželio auklėtojos:ar dirba tik lietuvių auklėtojų kolektyvas ar yra ir susaičių lenkaičių, kalbančių lietuviškai su akcentu?

Nu nezinau, bent kiek as bendravau su aukletojom ivairiom, ar girdejau kalbantis jas, tai visos be akcento lietuviskai kalba. g.gif
Atsakyti
o prieš kiek laiko reikėtų eiti tartis dėl priėmimo?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2006 10 09, 12:28)
o prieš kiek laiko reikėtų eiti tartis dėl priėmimo?


Asmeniškai aš nesitariau, užėjau penktadienį pas direktorę su savo kleckute ir viskas.


Papildyta:
Ne taip supratau klausimą, bet anyway.
Kuo anksčiau savąją pupą užrašysi, tuo darželio valdžia mažiau "laužysis" priimant vaiką i darželį thumbup.gif
Atsakyti