Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai:Žibutė

o cia yra grupes tik lietuviu kalba?
Atsakyti
Man reikia vesti savo berniuką į šį darželį, dėl per didelės toleregystės. O vietų nėra verysad.gif Ar būtina sveikus vaikus leisti į specalizuotą darželį, kai paskui tiems kuriems jo reikia negali patekti.
Atsakyti
"Žibutė", beje, jau ne specialusis darželis, o tox pat kaip ir visi kiti. Jei šis darželis yra po mano buto langais, kodėl aš turėčiau vest vaiką į kitą? nelabai supratau...
Atsakyti
QUOTE(Karambola @ 2006 11 17, 12:42)
"Žibutė", beje,  jau ne specialusis darželis, o tox pat kaip ir visi kiti. Jei šis darželis yra po mano buto langais, kodėl aš turėčiau vest vaiką į kitą? nelabai supratau...


Aš šiandien skambinau ir man nesakė, kad šis darželis ne specalusis. O sakė, kad darželį lanko vaikai, kuriems jo ir nereikėtų. Mano abu berniukai užrašyti į šalia namų esantį darželį ir noriu leist į šį darželį todėl, kad būtinai reikia, o ten nėra vietų, todėl man ir pikta verysad.gif
Atsakyti
Buvo šis darželis specialus, bet ir tada tik kelios grupės buvo vaikučiams su akyčių problemomis, dabar, man rodos, irgi tokios grupės yra. Aš tixliai nžn, nes mes lankom paprastą grupę.
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxa @ 2006 11 17, 12:25)
Aš šiandien skambinau ir man nesakė, kad šis darželis ne specalusis. O sakė, kad darželį lanko vaikai, kuriems jo ir nereikėtų. Mano abu berniukai užrašyti į šalia namų esantį darželį ir noriu leist į šį darželį todėl, kad būtinai reikia, o ten nėra vietų, todėl man ir pikta  verysad.gif

Siam darzelyje yra ir paprastos grupes ir specialios, kurios dabar paliktos tik kelios. Maniske lanko paprasta grupe, tai nemanau, kad uzima kieno nors reikalinga vieta. Nors pati zinau tokiu, kurie susiorganizuoja pazyma ir leidzia i spec. Spec. grupese ir mokama daugiau, po 7 LT lygtai uz diena. Kai kurie lanko, kad jis savaitinis, bent jau pas mus grupej yra pora, kurie lieka nakvot. verysad.gif
Atsakyti
O gal "materialinė parama" pagreitintų priėmimą į šį darželį g.gif
Atsakyti
Mums sis darzelis irgi kieme ir jau pora menesiu po truputeli pratinames. Ir pradejau pratinti maziu 1m ir 3 men. Nedaviau vedejai jokio kisio, atejau ir pasakiau, kad LABAI reikia gristi i darba, o pinigeliu auklei neturiu. Belieka dasrzelis, o kadangi jis mums kieme, nors vietu ir nera - mus prieme. Vedeja pasake: Per mazas jis dar, mes priimam nuo 1m 6 men, bet kadangi jus priklausote mums - negaliu nepaimti. O paskui po med komisijos paaiskejo, kad dar mano berniukas ir akyciu astigmatizma turi. Taigis kaip ir du zuikius uzmusem ir VISISKAI BE JOKIU KYSIU! Taigis jau nuo kitos savaites lankysim pastoviai.
Kol kas as viskuo patenkinta - lankom zuikuciu grupe. Paskui ziuresma kas toliau mirksiukas.gif

QUOTE(Vilmuxa @ 2006 11 17, 11:34)
Man reikia vesti savo berniuką į šį darželį, dėl per didelės toleregystės. O vietų nėra  verysad.gif  Ar būtina sveikus vaikus leisti į specalizuotą darželį, kai paskui tiems kuriems jo reikia negali patekti.


Ten jis niekad nebuvo 100 proc specializuotas.
Atsakyti
Užrašiau savo sūnų į darželį nuo rudens ax.gif Mes šiaip turim kojytės artritą, tai tikiuosi, kad ten vykstančios mankštelės, baseinas ir atidesnė priežiūra sveikatos prasme mums bus į naudą. Gal galite dabar lankančių vaikučių mamos papasakoti ką nors apie darželį, ugdymą, auklėtojas? Mes būsim Boružiukų arba Zuikių grupėje 4u.gif
Atsakyti
mes irgi savo leliukus i zibute uzrasem berniuka nuo 3, o mergaite nuo 2.5. Siaip mum lazdynelis arciau bet ten ziauriai ilga eile, o as nenoriu taip ilgai namie sedet, tai kai ateis muu eile lazdynelin tada is zibutees iseisim, nors ka gali zinot, gal mum ten labai patiks ir nenoresim niekur is ten eit smile.gif
Atsakyti
Mano sunui reiktu lankyti sita darzeli, nes yra problemu su akytemis.
Gal kas papasakotu kaip ten tvarkosi specializuotos grupes?
Atsakyti
QUOTE(esheryte @ 2008 01 14, 20:44)
Mano sunui reiktu lankyti sita darzeli, nes yra problemu su akytemis.
Gal kas papasakotu kaip ten tvarkosi specializuotos grupes?


Mane irgi tai labai domina.
Atsakyti