Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sena tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elva)
Vis delto nusprendem palikti svetaines-virtuves erdve kaip viena dideli kambari, nes padalinus i dar viena kambareli viskas gaunasi baisiai suspausta - tiksliau, nei vieno normalaus kambario neiseitu ir tik siknom trintumemes  Be to, pas musu namai visad pilni zmoniu, tai kuo didesne erdve - tik privalumas

Jei pas jus dažnai svečių būna, tada gal tikrai geriau likti su didele svetaine drinks_cheers.gif.
Atsakyti
pasirodom bendra vaizda 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2007 11 07, 17:02)
pasirodom bendra vaizda  4u.gif
user posted image
user posted image

Labai grazus spalvu derinys 4u.gif Mano sesute panasia turi
Atrodo labai praktiska , nors ir nedidele 4u.gif
Klausimukas, kaip tau juoda kriaukle tarnauja?
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(paiduke @ 2007 11 07, 23:21)
lukšio g. kitoj pusėj kur elektros tinklai, arčiau link verkių sankryžos yra kėdžių parduotuvė, niekad joje nebuvau, bet mačiau kad visokių kėdžių nemažai yra

ačiū, paiduke 4u.gif

kioske, virtuvytė nedidukė, bet jauki smile.gif man patinka drinks_cheers.gif

žiūrint į nuotraukas man dar klausimas iškilo ax.gif
merginos, ar po orkaitėmis tie stalčiukai pas jus atsidaro, ar tik stalčiaus imitacija?
pas mane ties ta vieta plokštė dengs, bet nei spintutė, nei stalčiukas nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 11 08, 08:16)
merginos, ar po orkaitėmis tie stalčiukai pas jus atsidaro, ar tik stalčiaus imitacija?
pas mane ties ta vieta plokštė dengs, bet nei spintutė, nei stalčiukas nesigauna  schmoll.gif

pas mano mamą stalčiukas atsidaro normaliai bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mane tai atsidaro po orkaite stalčiukas. Ir aš susidedu visas kepimo formas ir keptuves. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dukrytė: 08 lapkričio 2007 - 08:51
gražios spalvos labai thumbup.gif
galvojau ir pas tėvus panašias spalvas daryt, dabar kai pamačiau natūroj tai žiūriu iš vis fantastiškai atrodo. super.
ir tokia nedidukė virtuvė, o taip gerai viskas telpa bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Esu naujoke sioje temoje ax.gif

Man sia savaite irgi pradejo montuot virtuve. Bet paziurejus i tai, ka gavau (nors dar ir ne iki galo sumontuota) - pradedu nusivilti. Gal patarsit ar verta man toliau nervuotis? g.gif

Taigi, kas nepatiko:
-kad stalciai pilnai padaryti is baldu plokstes (sonai, nugareles), o medzio faneruotes plokste tiesiog prilipdoma ant tokios storos lipnios juostos prie fasado!).
Kadangi bus daug stalciu, jie man atrodo labai sunkus savaime, ir ta geroji prisitraukiancioji vokiska furnitura abejotinai ar islaikys pridejus i stalcius kruopu g.gif

- ar galima kaip nors atskirt kokia furnitura idejo? Ar pvz Blum furnitura zenklinama? Tiesiog nenoriu but apgauta.

Mergaites pasakykit, ar tai normalu, kad tokie stalciai? unsure.gif

O kaip jus ziurit i Baltijos marmuro stalvirsi?
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 10:06)
Sveikos, merginos  4u.gif
Esu naujoke sioje temoje  ax.gif

Man sia savaite irgi pradejo montuot virtuve. Bet paziurejus i tai, ka gavau (nors dar ir ne iki galo sumontuota) - pradedu nusivilti. Gal patarsit ar verta man toliau nervuotis?  g.gif

Taigi, kas nepatiko:
-kad stalciai pilnai padaryti is baldu plokstes (sonai, nugareles), o medzio faneruotes plokste tiesiog prilipdoma ant tokios storos lipnios juostos prie fasado!).
Kadangi bus daug stalciu, jie man atrodo labai sunkus savaime, ir ta geroji prisitraukiancioji vokiska furnitura abejotinai ar islaikys pridejus i stalcius kruopu  g.gif

- ar galima kaip nors atskirt kokia furnitura idejo? Ar pvz Blum furnitura zenklinama? Tiesiog nenoriu but apgauta.

Mergaites pasakykit, ar tai normalu, kad tokie stalciai?  unsure.gif

O kaip jus ziurit i Baltijos marmuro stalvirsi?

Na mes savo virtuves dar neturim,bet pas baldininkus kai uzsisakinejome,tai blumai buvo pazimeti savo zenklu,o ir stalciai tikrai ne is plokstes(bent sonai tai tikrai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaMO: 08 lapkričio 2007 - 09:39
QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 11:06)
Sveikos, merginos  4u.gif
Esu naujoke sioje temoje  ax.gif

Man sia savaite irgi pradejo montuot virtuve. Bet paziurejus i tai, ka gavau (nors dar ir ne iki galo sumontuota) - pradedu nusivilti. Gal patarsit ar verta man toliau nervuotis?  g.gif

Taigi, kas nepatiko:
-kad stalciai pilnai padaryti is baldu plokstes (sonai, nugareles), o medzio faneruotes plokste tiesiog prilipdoma ant tokios storos lipnios juostos prie fasado!).
Kadangi bus daug stalciu, jie man atrodo labai sunkus savaime, ir ta geroji prisitraukiancioji vokiska furnitura abejotinai ar islaikys pridejus i stalcius kruopu  g.gif

- ar galima kaip nors atskirt kokia furnitura idejo? Ar pvz Blum furnitura zenklinama? Tiesiog nenoriu but apgauta.

Mergaites pasakykit, ar tai normalu, kad tokie stalciai?  unsure.gif

O kaip jus ziurit i Baltijos marmuro stalvirsi?


sveika,

man panaši savijauta lotuliukas.gif
stalčiai, tai tikiu, kad mano blum, bet vat dėl karuselių, baro stulpo man klausimas. pilnos parduotuvės visokių. vakar "brasoje" mačiau, tai skirtumo jokio ax.gif beje, ar ten verta rankenėles pirkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 08, 11:37)
Na mes savo virtuves dar neturim,bet pas baldininkus kai uzsisakinejome,tai blumai buvo pazimeti savo zenklu,o ir stalciai tikrai ne is plokstes(bent sonai tai tikrai).


kaip pažymėti stalčių šonai? ar yra panašių į blum stalčius?
ant mano nieko nėra unsure.gif
Atsakyti
Mano stalčiai tai mediniai tik iš priekio, o viduje ar tai metaliniai, ar plastmasiniai g.gif Vat net pačiai neužkliuvo kol čia tas klausimas nebuvo pradėtas gvildenti lotuliukas.gif Labai lengvučiai kol kas kol tušti, o iš šonų yra užrašas BLUM.
Atsakyti