Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(SoJa @ 2007 11 08, 11:45)
Mano stalčiai tai mediniai tik iš priekio, o viduje ar tai metaliniai, ar plastmasiniai  g.gif Vat net pačiai neužkliuvo kol čia tas klausimas nebuvo pradėtas gvildenti  lotuliukas.gif Labai lengvučiai kol kas kol tušti, o iš šonų yra užrašas BLUM.


mano ir tokie sidabriniai, su patiesalu tokiu pilku grublėtu, šiukledėžės kaip blum kataloge, bet jokio užrašo nėra...gal tas užrašas ale lipdukas, kuriuos mano baldininkas nuėmė, kai nemačiau unsure.gif
Atsakyti

kaip pažymėti stalčių šonai? ar yra panašių į blum stalčius?
ant mano nieko nėra unsure.gif
[/quote]
Na matot tu blum stalciu yra ivairiu,priklauso nuo kainos.Kad ramiau butu tai pasiziurekite www.furnitanas.lt.Cia rasite ir kainas,ir kaip atrodo.Galesite palyginti.Pasiklauskite savo baldininku kokie ir kokia kaina ir suzinosite pasiziureja ar kvailina jus ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 10:06)
- ar galima kaip nors atskirt kokia furnitura idejo? Ar pvz Blum furnitura zenklinama? Tiesiog nenoriu but apgauta.
Mergaites pasakykit, ar tai normalu, kad tokie stalciai?  unsure.gif

Pas mane tai ne mediniai, o tokie
http://www.furnitana...ogas/index.html "Tandenbox"
ir uzrasas tai visur yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reg: 08 lapkričio 2007 - 09:54
QUOTE(Dukrytė @ 2007 11 08, 10:49)
Pas mane tai atsidaro po orkaite stalčiukas. Ir aš susidedu visas kepimo formas ir keptuves.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kiek cm tavo orkaitė ir spintutės aukštis?
Atsakyti
kioske, gera virtuvė! thumbup.gif. Na, nebent baltas šaldytuvas iškrenta iš konteksto. Tarp kitko, jį galima apklijuoti lipnia plėvele arba nudažyti dažais (gal automobiliniais g.gif). Buvo kažkada forume tokio nudažyto šaldytuvo nuotrauka. Bet čia tik tam atvejui, jei tave erzina balta spalva, nes dažnai prie to priprantama ir nebekreipi dėmesio irnesakyk.gif. elva, tau tai irgi dar viena idėja mirksiukas.gif.

QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 10:06)
Taigi, kas nepatiko:
-kad stalciai pilnai padaryti is baldu plokstes (sonai, nugareles), o medzio faneruotes plokste tiesiog prilipdoma ant tokios storos lipnios juostos prie fasado!).
Kadangi bus daug stalciu, jie man atrodo labai sunkus savaime, ir ta geroji prisitraukiancioji vokiska furnitura abejotinai ar islaikys pridejus i stalcius kruopu  g.gif

Stalčiai turėjo būti aptarti, kai užsakinėjai g.gif. Pas tave jie padaryti senoviškai - gal norėjote, kad būtų pigiau? Dabar paprastai žmonės daro metalinius stalčius. O dėl svorio - jei geri bėgeliai, tai išlaiko didelį svorį, tai ir tokius stalčius išlaikys.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 11 08, 12:52)
kioske, gera virtuvė! thumbup.gif. Na, nebent baltas šaldytuvas iškrenta iš konteksto. Tarp kitko, jį galima apklijuoti lipnia plėvele arba nudažyti dažais (gal automobiliniais  g.gif). Buvo kažkada forume tokio nudažyto šaldytuvo nuotrauka. Bet čia tik tam atvejui, jei tave erzina balta spalva, nes dažnai prie to priprantama ir nebekreipi dėmesio irnesakyk.gif. elva, tau tai irgi dar viena idėja  mirksiukas.gif.
Stalčiai turėjo būti aptarti, kai užsakinėjai  g.gif. Pas tave jie padaryti senoviškai - gal norėjote, kad būtų pigiau? Dabar paprastai žmonės daro metalinius stalčius. O dėl svorio - jei geri bėgeliai, tai išlaiko didelį svorį, tai ir tokius stalčius išlaikys.


Nezinau kiek cia pigiau ar ne pigiau...virtuvai atrodo netaupem...virtuve be stalvirsio kainuos mum 13000 lt (beicuota medzio faneruote 6 m. apatiniu ir apie 2..5 virsutiniu atsidaranciu i virsu spinteliu..apatines spinteles - dauguma stalciu formos.). Kazkaip musu nepaklause del vidaus, o as ir nesuvokiau kad dar gali taip senobishkai daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 14:09)
Nezinau kiek cia pigiau ar ne pigiau...virtuvai atrodo netaupem...virtuve be stalvirsio kainuos mum 13000 lt (beicuota medzio faneruote 6 m. apatiniu ir apie 2..5 virsutiniu atsidaranciu i virsu spinteliu..apatines spinteles - dauguma stalciu formos.). Kazkaip musu nepaklause del vidaus, o as ir nesuvokiau kad dar gali taip senobishkai daryt  verysad.gif


Nu jo kaina tai sakyčiau nemaža unsure.gif o kas Jums daro ?
Atsakyti
SVEIKI,NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS BUVOT UZSISAKE ALNO VOKISKU VIRTUVIU?KAIP KOKYBE,KAIP KAINOS,DAUG SKIRIASI NUO KOKIOS VOKES AR DALIOS SALONO?

PAS MUS NEDIDELE VIRTUVELE285 ANT 2 BET KAINA MAZ DAUG VISUR PANASIA SKAICIUOJE 10000.AR CIA BRANGU?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 11 08, 16:03)
SVEIKI,NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS BUVOT UZSISAKE ALNO VOKISKU VIRTUVIU?KAIP KOKYBE,KAIP KAINOS,DAUG SKIRIASI NUO KOKIOS VOKES AR DALIOS SALONO?

PAS MUS NEDIDELE VIRTUVELE285 ANT 2 BET KAINA MAZ DAUG VISUR PANASIA SKAICIUOJE 10000.AR CIA BRANGU?



Na žiūrint ką iš 'navarotų' dėsi, bet šiaip brangoka. Mano 3x4 kažkur 8500 gaunas, bet čia jau su sienine plokšte vietoj plytelių, darausi ne pas garažinius, o firmoj, plokštė vokiška, 9 stalčiai , 1 kargo, tiesa šaldytuvas ne montuojamas, ir viršutinių spintelių tik džiovykla bus į viršų keliama, kitos darinėsis į šoną.
Na dar žiūrint kokį stalviršį užsisakei.. Juk kaina labai nuo daugelio dalykų priklauso.
Papildyta:
[
Stalčiai turėjo būti aptarti, kai užsakinėjai g.gif. Pas tave jie padaryti senoviškai - gal norėjote, kad būtų pigiau? Dabar paprastai žmonės daro metalinius stalčius. O dėl svorio - jei geri bėgeliai, tai išlaiko didelį svorį, tai ir tokius stalčius išlaikys.
[/quote]


Vai ir aš neaptariau, net nežinojau, kad reikia.. varau skambint klaust..
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 11 08, 15:57)
Nu jo kaina tai sakyčiau nemaža  unsure.gif o kas Jums daro ?


Agva baldu gamintojai Vilniuje
Atsakyti
[quote=Vikusia,2007 11 08, 16:21]
Na žiūrint ką iš 'navarotų' dėsi, bet šiaip brangoka. Mano 3x4 kažkur 8500 gaunas, bet čia jau su sienine plokšte vietoj plytelių, darausi ne pas garažinius, o firmoj, plokštė vokiška, 9 stalčiai , 1 kargo, tiesa šaldytuvas ne montuojamas, ir viršutinių spintelių tik džiovykla bus į viršų keliama, kitos darinėsis į šoną.
Na dar žiūrint kokį stalviršį užsisakei.. Juk kaina labai nuo daugelio dalykų priklauso.
Papildyta:
[
Stalčiai turėjo būti aptarti, kai užsakinėjai g.gif. Pas tave jie padaryti senoviškai - gal norėjote, kad būtų pigiau? Dabar paprastai žmonės daro metalinius stalčius. O dėl svorio - jei geri bėgeliai, tai išlaiko didelį svorį, tai ir tokius stalčius išlaikys.
[/quote]
Vai ir aš neaptariau, net nežinojau, kad reikia.. varau skambint klaust..
[/quote]
SIAP TAI AS NESAKIAU KO NORIU,BET DURELES NORIU KAD BLIZGIOS TOS BUTU,NA MEHANIZMU TAI BRANGIU LIG TAI NERA GAL 3 STALCIAI,SU TOKIU STOPU,IR MONTUOJAMAS SALDYTUVAS.
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2007 11 08, 15:09)
Nezinau kiek cia pigiau ar ne pigiau...virtuvai atrodo netaupem...virtuve be stalvirsio kainuos mum 13000 lt (beicuota medzio faneruote 6 m. apatiniu ir apie 2..5 virsutiniu atsidaranciu i virsu spinteliu..apatines spinteles - dauguma stalciu formos.). Kazkaip musu nepaklause del vidaus, o as ir nesuvokiau kad dar gali taip senobishkai daryt  verysad.gif

Na tikrai, jei jau darote faneruotę, tai ant stalčių netaupytumėte g.gif. Todėl labai keista, kad baldininkai sugalvojo už jus pataupyti mad.gif. Patys stalčiai savo funkciją atliks gal ir taip pat gerai (mano senoj virtuvėj tokie jau 10 metų puikiai tarnauja biggrin.gif), bet kažkaip "ne lygis" matyti tokį stalčių šiuolaikinėje virtuvėje g.gif. Be to neaišku, ką tie baldininkai dar sugalvojo "įdomaus" cool.gif. O sutartis yra? Ar ten nieko neparašyta apie stalčius?
Atsakyti