Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

Labux 4u.gif

Priėjo laiptų eilė doh.gif
Pasidalinkit patirtimi....kokie laiptai pas jus...kur gaminotės/gaminsitės, ką darytumėt kitaip ir t.t. mirksiukas.gif

Atsakyti
sveikos, o kada reikia pradet dometis laiptais? pas mus dar tik plika dezute su juodgrindem ax.gif bet as galvoju, gal vertetu bent ju projekta tureti laiptu? na mes darysim sildomas grindis, tai laiptininkai turetu gal kazkur atsizymeti kur prasides laiptai, ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2008 01 11, 11:49)
sveikos, o kada reikia pradet dometis laiptais? pas mus dar tik plika dezute su juodgrindem  ax.gif  bet as galvoju, gal vertetu bent ju projekta tureti laiptu? na mes darysim sildomas grindis, tai laiptininkai turetu gal kazkur atsizymeti kur prasides laiptai, ar kaip?  ax.gif

taip, butinai reikia jums jau pradeti derinti laiptu projekta, nes kaip dazniausia dabar daro laiptus su metaliniu karkasu (ar dviem) tokius ,tai tas metalinis karkasas tvirtinasi ant juodgrindziu. tai jei betonuosit svarias grindis ir nebus laiptu - turesit palikti tokia 1 kvadratinio metro duobe tam tikroj vietoj kur laiptai stoves...

o kur dar tai kad uzsisakius is karto laiptu negausiot o lauksit koki menesi kita smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Aivariene @ 2008 01 11, 13:55)
,tai tas metalinis karkasas tvirtinasi ant juodgrindziu.

ar būtinai??? unsure.gif
Atsakyti
aha, ir man iskilo toks klausimas, buvau tikra kad nebutinai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 11 sausio 2008 - 15:34
Tikrai nebutinai. Mums pastate metalini karkasa, kai jau parketas isklotas buvo, ir viskas OK. thumbup.gif

O isgirtieji simos.d laiptai labai jau siaipsau dizaino poziuriu.... blush2.gif O jau to metalinio elemento grubumas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2008 01 11, 12:49)
sveikos, o kada reikia pradet dometis laiptais? pas mus dar tik plika dezute su juodgrindem  ax.gif  bet as galvoju, gal vertetu bent ju projekta tureti laiptu? na mes darysim sildomas grindis, tai laiptininkai turetu gal kazkur atsizymeti kur prasides laiptai, ar kaip?  ax.gif

mes viska nufotografavome, kur kokie laidai, siluminis sildymas(pridejus metra). o siaip laiptus uzsisakem tokioje busenoje, kaip esi tu dabar. net vidus dar nebuvo tinkuotas.jie ten pakopas skaiciavosi, kazka matavo, o dabar kai jau grindys yra , tai atvaziavo dar karta ir naujai viska issimatavo.
Atsakyti
gal kam idomu kaip islieja betoninius, man pries pat naujuosius isliejo

Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2008 01 12, 19:09)
gal kam idomu kaip islieja betoninius, man pries pat naujuosius isliejo

man įdomu kiek tai kainavo ir kiek tai truko blush2.gif liesim irgi tik be posūkio, o su aikštele...
ar galima šiuo metu lieti, ar neperšalta betonui stingt būtų g.gif
Atsakyti
o gal kas nors galetu pasidalint info, kiek kainuoja vien laiptu projektas, be gamybos? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sau as betoniniu tikrai nesilieciau ir kitam nepatarciau. Tikrai nesuprantu, koks tikslas lieti is betono, paskui uz ju apdaila moket tiek pat, kiek uz medinius? Ypac, jei paskui pakopos daromos medines... Bet jau toks, matyt musu, lietuviu, budas, statyt taip, kad atomini kara atlaikytu... Taciau kiek zmoniu - tiek nuomoniu, kiek meistru - tiek to paties darbo padarymo budu, reikia tik issirinkti priimtiniausia. Tai tik mano subjektyvi ir nebutinai teisinga nuomone (mano megiamas posakis smile.gif )
user posted image
user posted image
Cia betoniniai laiptai su medinem pakopom. Lygiai tas pats iseitu darant vien medine konstrukcija. Nesakau, kad betoniniai blogiau, ne... Bet brangiau ir ilgiau uztrunka viskas. Dar jei apdailininkai atgrubnagiai, tai ties laiptais taip "islygina" sienas, kad kai reikia pakopas montuot, uz galvos stveriesi, sienos kreivos, sleivos, "konusines"... Ir tie visi sienu nelygumai be galo gerai isryskeja, kai akis mato cia pat kitas linijas.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Cia visur medines konstrukcijos. Ar labai skiriasi?
Betoniniu laiptu privalumas, kad statybu metu turite laiptus. O mediniai statomi tikpadarius apdaila, iki tol laipiojate kopeciom ar stelazais.
Tik planuoti laiptus reikia pradeti jau darant namo projekta. Geriausia papildomai pasitarti su laiptininkais, nes architektai tokio grybo kartais pripjauna, kad uz galvos stveriesi ir nezinai kaip zmogui padet ir ka patart - sienos jau pastatytos...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 01 vasario 2011 - 14:56
man betoniniai labai grazu jei jie neuzdaroj laiptinej,didelej ardvej ir matosi
ta grazi "garmoske" wub.gif
Atsakyti