Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

QUOTE(happy @ 2008 01 13, 12:22)
man betoniniai labai grazu jei jie neuzdaroj laiptinej,didelej ardvej ir matosi
ta grazi "garmoske"  wub.gif

"na vkus i cvet druzei to net..." smile.gif Visu musu skoniai skirtingi, but neidomu, jei visiems patiktu tas pats smile.gif Svarbiausia tureti savo skoni, savo nuomone ir gerbti kitu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 01 12, 21:24)
man įdomu kiek tai kainavo ir kiek tai truko blush2.gif liesim irgi tik be posūkio, o su aikštele...
ar galima šiuo metu lieti, ar neperšalta betonui  stingt būtų g.gif

su visu projektuku, su medziagom, dirbo 2dienas kainavo 4300(bet cia paskaiciuoja nuo dydzio ju)
lieti gali jei tik mato kad bus pliusas nors 3 dienas
ir visiskai nesutinku kad ju apdaila kainuos tiekpat kiek seip mediniai visi laiptai. mediniu laiptu pakopa kainuoja nuo 500 iki 800lt , man tereikes uzsisakit tik pacios pakopu stalvirsius kuriu kaina pasiule nuo 150 iki 250 (ziurint kuki medi) o tureklu kaltiniu is juodo metalo prie mediniu isvis neprikibdysi smile.gif taip kad kiekvienam savo ir kiekvienam pagal jo isgales mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo palang-mamyte: 13 sausio 2008 - 15:59
QUOTE(palang-mamyte @ 2008 01 13, 16:57)
su visu projektuku, su medziagom, dirbo 2dienas kainavo 4300(bet cia paskaiciuoja nuo dydzio ju)
lieti gali jei tik mato kad bus pliusas nors 3 dienas


ačiū už info, nes darys man giminaitis, tai noriu bent apytikriai žinot apie kokias sumas kalba gali eiti...
--------
apie kitokius laiptus net nemasčiau nuo pat projektavimo pradžios...laiptai bus pačiam namo centre ir ten po jais bus šilumos paskirstymo mazgas... dar norėjom ir židinio uodegą po laiptais pakišti, o tai gaisrininkai būt parašo nedėję... man betoniniai arčiau širdies...medinius daryčiausi tik rastiniame namuky...
Pakopas pirksim gatavas ir susimontuosim patys... man labai gražu, kai medis tik ant pačios pakopos, o pakopos priekis balto tinko wub.gif ...
va fantastiški laiptai: http://www.laiptucen...nstrukcija1.jpg
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 01 13, 19:31)
ačiū už info, nes darys man giminaitis, tai noriu bent apytikriai žinot apie kokias sumas kalba gali eiti...
--------
apie kitokius laiptus net nemasčiau nuo pat projektavimo pradžios...laiptai bus pačiam namo centre ir ten po jais bus šilumos paskirstymo mazgas... dar norėjom ir židinio uodegą po laiptais pakišti, o tai gaisrininkai būt parašo nedėję... man betoniniai arčiau širdies...medinius daryčiausi tik rastiniame namuky...
  Pakopas pirksim gatavas ir susimontuosim patys... man labai gražu, kai medis tik ant pačios pakopos, o pakopos priekis balto tinko wub.gif ...
va fantastiški laiptai: http://www.laiptucen...nstrukcija1.jpg

va ir as 100% sutinku su tavin smile.gif butent tokius laiptus ir isivaizduoju betoniniai, pakopos medines apcia balinta ,tureklai metalo, porankis geriau medinis, bet sako labai brangu.
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2008 01 12, 23:33)
o gal kas nors galetu pasidalint info, kiek kainuoja vien laiptu projektas, be gamybos?  ax.gif  blush2.gif




Kai klausiau laiptu projektas, jei rimtas , tai kainuoja apie 250lt su visais ismatavimais ir 3d vaizdu.
Atsakyti


Bandysime daryti pigesnius laiptukus, tai suvirinti sijas, ant tų sijų tvirtinti pakopas, greičiausiai betonuosime, nes mergaitė bijo aukščio ir kiauri laiptai tai nelabai....tai ir nežinau į kokius pinigėlius sutilpsime.
Atsakyti
Mergaitės, kurios Kaune ar aplink, užsisakinėjot atskirai metalinį karkasą - ar "suvirintojams" pateikinėjot projektuką, ar jie patys skaičiavosi? Ir kaip su metalu - ar atskirai pirkot, ar darbas ir medžiagos "iš vienų rankų"?
Ir dar - būčiau labai dėkinga už patikimų tokio karkaso gamintojų koordinates. Mėginsim ir mes kažką konstruoti.
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2008 01 12, 19:09)
gal kam idomu kaip islieja betoninius, man pries pat naujuosius isliejo

Nu kokia tu saunuole, kad dar ir pafotkini thumbup.gif As ir neisivaizduoju savo busimo namo su mediniais laiptais. Man tokie zymiai fainiau ir patikimiau atrodo. O jai dar ir kaina priimtina, tai isviso liuks smile.gif Gal turi daugiau foto, kai "procese" buvo ax.gif

O kaip jus manote, kaip atrodytu betoniniai laptai, bet ne su medinem pakopom, o apklijuoti plytelem g.gif As isivaizduoju labai grazu vaizdeli rolleyes.gif Ar tai nesamone ir bus negerai, pvz. slidu ar dar kas...
Papildyta:
O siaip, tai vat koks grozis betoniniu laiptu wub.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=tikurila,2008 01 24, 19:10]
Nu kokia tu saunuole, kad dar ir pafotkini thumbup.gif As ir neisivaizduoju savo busimo namo su mediniais laiptais. Man tokie zymiai fainiau ir patikimiau atrodo. O jai dar ir kaina priimtina, tai isviso liuks smile.gif Gal turi daugiau foto, kai "procese" buvo ax.gif

ne daugiau foto neturiu, reikia nufotkint kai nulupo visus apkalimus smile.gif
seip betoniniai tuom ir gerai kad gali su jeis daryt ka nori biggrin.gif nori plytelem klijuot, nori marmura ar granita dek, o gerai ir medines pakopos mirksiukas.gif paslysti gali betkur, netik ant plyteliu, svarbiausiai pasidaryti kaip pati to nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2008 01 24, 19:01)
ne daugiau foto neturiu, reikia nufotkint kai nulupo visus apkalimus  smile.gif
seip betoniniai tuom ir gerai kad gali su jeis daryt ka nori  biggrin.gif  nori plytelem klijuot, nori marmura ar granita dek, o gerai ir medines pakopos  mirksiukas.gif  paslysti gali betkur, netik ant plyteliu, svarbiausiai pasidaryti kaip pati to nori  smile.gif

Tai reiskia ne taip durnai as cia ir sumasciau su tom plytelem hihihi.gif Ale, kad kol daeis eile iki tu laiptu, tai jauciu dar 100 kartu norai pasikeis del apdailos irnesakyk.gif Ale, kad jai bus, tai bus tik betoniniai tai jau tikrai cool.gif

O siaip tai pafotkink, pafotkink kaip pas tave gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 24 sausio 2008 - 18:10
QUOTE(palang-mamyte @ 2008 01 24, 19:01)
ne daugiau foto neturiu, reikia nufotkint kai nulupo visus apkalimus  smile.gif
seip betoniniai tuom ir gerai kad gali su jeis daryt ka nori  biggrin.gif  nori plytelem klijuot, nori marmura ar granita dek, o gerai ir medines pakopos  mirksiukas.gif  paslysti gali betkur, netik ant plyteliu, svarbiausiai pasidaryti kaip pati to nori  smile.gif

Tik vienas skirtumas rolleyes.gif ar lygioj vietoj nukrenti ar nuo laiptu nuriedi blink.gif O jeigu jau det tai manau reikia tiksliai ivertint laiptu parametrus kad kuo maziau reiketu plyteles pjaustyt.
Atsakyti
Nu va as jau galvojau,kad dabar tokiu jau nieks nedaro ax.gif pas mus irgi cementiniai laiptai,tik jau ziauriai jie man visi skirtingi,kaip tas medzio pakopas reiks sudet neisivaizduoju g.gif ,o mes irgi i rusi laiptus klijuosim plytelem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliutka: 27 sausio 2008 - 01:13