Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

na statybinikų savųjų klausinėjau tai sakė, kad labai kaina neisikiria mediniai ir betonuoti. Tai ko gero bandysiu lenkti link betonuotų. aišku, kad būtų geriausia betoniniai su medinėmis pakopomis..bet kai pas draugus nuvažiavusi pamačiau, tai net silpna pasdarė...vos priees pusę metų susidėjo, o dvi pakopos pertrūkę...visiškai. Žiauru na tipo mediena nebuvo pilnai išdžiuvusi....nors mediena tai pačių meistrų buvo. Tai aš gal plyteles dėsiu.....aišku ne taip gražu bet praktiškumas ko gero nugalės ( na ir pinigiukai dar).
Atsakyti
QUOTE(AMELY @ 2008 01 30, 21:37)
na statybinikų savųjų klausinėjau tai sakė, kad labai kaina neisikiria mediniai ir betonuoti. Tai ko gero bandysiu lenkti link betonuotų. aišku, kad būtų geriausia betoniniai su medinėmis pakopomis..bet kai pas draugus nuvažiavusi pamačiau, tai net silpna pasdarė...vos priees pusę metų susidėjo, o dvi pakopos pertrūkę...visiškai. Žiauru na tipo mediena nebuvo pilnai išdžiuvusi....nors mediena tai pačių meistrų buvo. Tai aš gal plyteles dėsiu.....aišku ne taip gražu bet praktiškumas ko gero nugalės ( na ir pinigiukai dar).

Oi, o as kai banau isivaizduoti, tai man ner graziau ax.gif Juk ir plyteliu ivairiu buna, tai tikrai galima sumastyti ne ka prasciau, negu medines pakopos rolleyes.gif
Atsakyti
gal galite patarti kaip pasidaryti kokius vartelius tokiems laiptams.. nieko nesugalvojam...user posted image
Atsakyti
QUOTE(sima.d @ 2008 01 16, 02:02)
Kai klausiau laiptu projektas, jei rimtas , tai kainuoja apie 250lt su visais ismatavimais ir 3d vaizdu.



QUOTE(Nemeja @ 2008 01 18, 15:36)
o kieno cia klauset?kokios imones?
mes norim bandyt sutaupyt,patys darytis laiptus ax.gif

mane irgi domina šitie dalykai rolleyes.gif

sima.d, kur klausėt dėl projekto?
Atsakyti
planuojam daryt metalini karkasa ir medines pakokas.. plausimukas.. kiek turi islyst pakopana u=eit viena ankt kitos.. nzn kaip paaiskint... as uzleidziu 5cm.. paemiau ta skaiciuka is lempos.. ale kazi kaip realiai darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 02 19, 12:56)
planuojam daryt metalini karkasa ir medines pakokas.. plausimukas.. kiek turi islyst pakopana u=eit viena ankt kitos.. nzn kaip paaiskint...  as uzleidziu 5cm.. paemiau ta skaiciuka is lempos.. ale kazi kaip realiai darosi g.gif


Trys centimetrai dazniausiai uzleidziama, daugiau daroma jei labai status laiptai gaunasi del vietos stokos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shypsena: 19 vasario 2008 - 13:39
merginos o as gal pasigirsiu bet tuo paciu ir meistrus pareklamuosiu....Mums laiptus dare menininkai, viska dare is savo medziagu, laiptai azuoliniai su kalvio darbo metalinem konstrukcijom, uz viska sumokejom 10 000 lt. bet tai buvo pries nepilnus metus, dabar viskas stipriai pabrange. Bet meistrai faini, ideju pilni, negeriantys, nedarantys tokiu paciu darbu, nes neidomu antra syki ta pati daryti. Turiu ir foto bet nemoku ikelti, gal kuriai i el. nusiusciau kad i foruma idetu
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2008 02 20, 22:49)
merginos o as gal pasigirsiu bet tuo paciu ir meistrus pareklamuosiu....Mums laiptus dare menininkai, viska dare is savo medziagu, laiptai azuoliniai su kalvio darbo metalinem konstrukcijom, uz viska sumokejom 10 000 lt. bet tai buvo pries nepilnus metus, dabar viskas stipriai pabrange. Bet meistrai faini, ideju pilni, negeriantys, nedarantys tokiu paciu darbu, nes neidomu antra syki ta pati daryti. Turiu ir foto bet nemoku ikelti, gal kuriai i el. nusiusciau  kad i foruma idetu

O kuriam mieste Tavo meistrai? Kaip tik dabar ieškom "laiptininkų" Kaune.
Atsakyti
Gal kuri tiksliai žinot, kur gauti medinių turėklų bei porankių tvirtinimo detalių?
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2008 02 22, 15:00)
Gal kuri tiksliai žinot, kur gauti medinių turėklų bei porankių tvirtinimo detalių?


Taigi "Senukuose" ir porankių, ir stulpelių... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triuksmas @ 2008 03 10, 17:11)
Taigi "Senukuose" ir porankių, ir stulpelių... smile.gif

Aš ne to klausiu 4u.gif Man reikia ne porankių ir ne stulpelių, o jų tvirtinimo detalių, tokių metalinių, kad gražiai susitvirtintų viskas.
Atsakyti
sveikos, gal kas galite mane paprotinti blush2.gif norime daryti laiptus su metaline konstrukcija ir man labai įdomu pasidarė koks būna tos metalinės gyvatėlės plotis (nu ant kurios pakopa laikosi) ir dar koks aukštis pačios medinės pakopos. meistrai sako kad ant metalinės konstrukcijos gražiau žiūrisi storesnė pakopa t. y. 5-6 cm. kaip pas jus? ačiū visoms už atsakymus
Atsakyti