Įkraunama...
Įkraunama...

Vytės Nemunėlio pradinė..

sveikos mamytes, gal kas galetu man padeti apsispresti? planuoju dukra leisti i vytes nemunelio pradine vilniuje.. tik va nieko nezinau apie sia mokykla.. gal kas galetu suteikti informacijos apie sia mokyklele?
Atsakyti
Maniskis dabar ten pirmokas. Kol kas esam patenkinti 4u.gif
Pati mokykla nedidele, diena buna uzrakinta, kad svetimi nelandziotu. Norint patekti, reikia skambinti ir budinti ileidzia, bet pries tai issiklausineja, kas, kur, kodel ir pan. biggrin.gif Yra pailginta grupe (iki 18 val.), nemokami ir mokami (apie 30 lt/men.) bureliai. Jei vaikas buna prailgintoj, mokytoja veda grupe pietauti i Salomeika (pacioje prdineje mokykloje nera jokio bufeto, taigi nera reikalo leisti pinigus saldainiams/kramtomoms). thumbup.gif
Bent jau musu klasej tvarka tokia, kad po poros pamoku buna "arbatos gerimo" pertrauka, mokytoja vaikams verda arbata ir vaikai valgo atsinestus priespiecius. Dar geras dalykas (lyginant su kitomis mokyklomis, kur mokosi ir vyresnes klases) yra tai, kad ateje vaikai lauko drabuzius ir batus palieka rubinej ir persiauna tapkutes/basutes.

O apie mokytojas nieko negaliu pasakyti...
Atsakyti
skamba neblogai smile.gif maniske tai zingsniuotu tiesiai i 4 klase, perkeliu is kito miesto, todel ir idomu kaip cia toj mokyklelej, o tuo labiau kad netoli mano darbovietes ir namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2005 03 09, 12:37)
skamba neblogai smile.gif maniske tai zingsniuotu tiesiai i 4 klase, perkeliu is kito miesto, todel ir idomu kaip cia toj mokyklelej, o tuo labiau kad netoli mano darbovietes ir namu smile.gif


Tada tikrai neblogas variantas. Juolab kad tik vieneri metai beliko...
Atsakyti
Ad irgi pasvarstau apie si varianta. pati dirbu netoliese, tai bus patogu sunu vezioti. O jie priimdami vaikus i mokykla atsizvelgia i gyvenama vieta ar nelabai? rolleyes.gif
Atsakyti
seip tai manes neklause ... pasakiau kad dirbu salia ir man butu patogu dukra suziureti i psio smile.gif po pamoku galetu is karto pas mane i darba uzlekti, pamokas paruosti, tikrai l patogu smile.gif
Atsakyti
As gyvenu antri metai Vilniuje, dukra leidau i trecia klase i "Dainorelius" prie Seimo, tai nusivyliau, ir dabar sunus eis rudeni i Vytes Nemunelio, labai man isgyre mokytojas... Ir del darbo patogu, ir kad prailginta, nes neturiu jokiu mociuciu. Ir mokykla tikrai sako, kad nebloga. Nes isties labai sunku Vilniuje rasti ka nors, kai visai nesigaudai situacijoje... smile.gif
Atsakyti
Noriu leisti savo dukrą kitais metai į 3 klasę Vytės Nemunėlio mokykloje. Gal galite rekomenduoti mokytoją? Ačiū Jums mamytes 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kur šį mokykla tiksliau yra. Adresas, o gal maždaug kur ji randasi???
Atsakyti
Jau suradau adresą tongue.gif
Kas lankote šią mokyklą, parašykite jos + ir -
Atsakyti
mano dukra trecioke sitoj mokykloj. jokiu priekaistu neturiu. siemet ir uniformas ivede, dar geriau, galvos sukt nereikia, ka apsirengt is ryto.
Atsakyti
O mane šiandien direktorė išprašė iš šios mokyklos blink.gif Net neleido prašymo parašyti, kad priimtų sūnų į pirmą klasę. Pirmas klausymas buvo - kurioje gatvėje gyvenate, ir išgirdusi, kad ne mokyklos teritorijoje, net į kalbas nesileido blink.gif gun_bandana.gif aggressive.gif
Atsakyti