Įkraunama...
Įkraunama...

Vytės Nemunėlio pradinė..

Sveikos,
pasidalinsiu tuom ką žinau,gal kam pravers.
Mano vaikinas jau šįmet ketvirtokas,mokomės šioje mokykloje nuo Pirmosios klasės. Priiėmė maloniai,gražiai,nors pagal adresą ojojoi kaip mes nepriklausom.
Tikrai viskas tiesa, mokykla aptverta,rakinama.Dar ,kadangi ji sostinės širdy, tai vaikai dažnai eina į miesto šventes,pasitinka imperatorius,karalius,pati nenuvesčiau:))
Vienintelį insidentą turėjome pirmoje klasėje,mokyt.Klabienė(atrodo),po poros mėnesių nusprendė palikti pirmokus ir laimės Amerikoje ieškoti.Tai sunervino vaikus ir tėvus,šiaip tai buvo neatsakinga,visada vėluodavo į pamokas,amžinai kas nors nutikdavo... Bet viskas išėjo į gerą, gavom nuostabią mokytoją J.Malinauskiene.Jauna, energinga,teisinga,reikli,bet kartu švelni,maloni ir t.t.Džiaugiamės, nes vaikai priversti stengtis,temptis.
Kas dar praiilginta grupė yra ,mokama,dėl pietų jau čia buvo parašyta,mokykloje nėra nieko veikai nešasi priešpiečius, geria arbatą klasėje,o prailgintoje veda i Salomeikią.
Būrelių yra mokamų ir nemokamų,daug visokių ir įdomių.
Vat viena bėda yra tikra ir atrodo neišsprendžiama -ANGLŲ mokytoja.Čia jau tikrai, neaišku nei kaip ,nei ką.Tikrai labai sunkus žmogus,jokio pedagogiškumo ir noro dirbti su vaikiukais.Man net baisu, bet visi alei vieno linki jai neateiti, susižaloti ar netgi mirti.Juk taip baisu, kai vaikai linki tiek blogo.Sakyčiau tik mano, ar dar keli, bet ne visi mokyklos mokiniai ir tevai nezino ko griebtis,o jei ka klauskit visada atsakysiu,mes toje mokykloje veteranai:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 09 03, 13:13)
Sveikos,
pasidalinsiu tuom ką žinau,gal kam pravers.
Mano vaikinas jau šįmet ketvirtokas,mokomės šioje mokykloje nuo Pirmosios klasės. Priiėmė maloniai,gražiai,nors pagal adresą ojojoi kaip mes nepriklausom.
Tikrai viskas tiesa, mokykla aptverta,rakinama.Dar ,kadangi ji sostinės širdy, tai vaikai dažnai eina į miesto šventes,pasitinka imperatorius,karalius,pati nenuvesčiau:))
Vienintelį insidentą turėjome pirmoje klasėje,mokyt.Klabienė(atrodo),po poros mėnesių nusprendė palikti pirmokus ir laimės Amerikoje ieškoti.Tai sunervino vaikus ir tėvus,šiaip tai buvo neatsakinga,visada vėluodavo į pamokas,amžinai kas nors nutikdavo... Bet viskas išėjo į gerą, gavom nuostabią mokytoją J.Malinauskiene.Jauna, energinga,teisinga,reikli,bet kartu švelni,maloni ir t.t.Džiaugiamės, nes vaikai priversti stengtis,temptis.
Kas dar praiilginta grupė yra ,mokama,dėl pietų jau čia buvo parašyta,mokykloje nėra nieko veikai nešasi priešpiečius, geria arbatą klasėje,o prailgintoje veda i Salomeikią.
Būrelių yra mokamų ir nemokamų,daug visokių ir įdomių.
Vat viena bėda yra tikra ir atrodo neišsprendžiama -ANGLŲ mokytoja.Čia jau tikrai, neaišku nei kaip ,nei ką.Tikrai labai sunkus žmogus,jokio pedagogiškumo ir noro dirbti su vaikiukais.Man net baisu, bet visi alei vieno linki jai neateiti, susižaloti ar netgi mirti.Juk taip baisu, kai vaikai linki tiek blogo.Sakyčiau tik mano, ar dar keli, bet ne visi mokyklos mokiniai ir tevai nezino ko griebtis,o jei ka klauskit visada atsakysiu,mes toje mokykloje veteranai:)


Oj kaip aciu uz atsakyma! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tai ta jusu geroji mokytoja nuo kitu metu tures imti pirmokus... mirksiukas.gif
O gal zinote pavardes ir kitu ketvirtoku mokytoju?

Beje del anglistes... o ka sako direktore?? Juk kazkas bande skustis tikriausiai? ar rasete koki rasta del jos? Jezus, iskrapstykite ja iki kitu metu, kad mums vargt nereiketu! lotuliukas.gif
Atsakyti
dĖL ANGLŲ MOKYTOJOS, TAI NIEKAM NEPASLAPTIS ,KAD EITI VERTĖJAUTI YRA PELNINGIAU,TODĖL NORINČIŲ ANGLŲ DĖSTYTI MOKYKLOJE MAŽAI,O DAR PRADINUKAM KURIE TURI NUO ANTROS KLASES PO KELETĄ PAMOKŲsad.gif
Jo mūsų mokytoja,kitais metais turėtų pradėti nuo pirmokų.Tik dar toks niuansas,mokytoja patinka tėvams labai, vaikai kartais nepatenkinti.Bet:))) tai natūralu,jiems ,kad tik nieko neužduotų, nereikalautų,neprašytų,tai tada ideali būtų,jie per maži savyje motyvaciją mokslui surasti,apeliavimai į ateitį jiems irgi nerealiai atrodo,todėl,aš patenkinta,kad juos prigriebia už šiknų.Kaip ten sako,sunku pratybuose - lengva mūšyje:))
O kita mokytoja yra Jolita ar Jovita gerai neatmenu, bet irgi kas pas ją mokosi patenkinti:)) Mūsų mokykla turi savo puslapį galima internete pažiūrėti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 09 05, 18:57)
Mūsų mokykla turi savo puslapį galima internete pažiūrėti. 4u.gif


buvau susiradusi ta puslapiuka... bet ten nei pavardziu nebuvo mokytoju nei kitokios info kuri mane domintu.. Visa kita apziurejau smile.gif

Bet kas per mokytojos galu gale ju puslapyje ir nepamatyciau ax.gif
Tad esu dekinga apie nusviesta situacija! 4u.gif

O del anglu kalbos destymo sutinku... deja tikrai taip ir yra... verysad.gif
nors manau, jei paskelbtu, kad iesko, tai tikrai atsirastu kokiu jaunu studentu (tokio issilavinimo maziukams destyt uztektu), kurie noretu ir padirbeti ir gal meilesni su vaikiukais butu... g.gif

O kokiu ten yra bureliu? tongue.gif
Atsakyti
Saugaus eismo / dailės/ anglųsad.gif / šachmatų / darbščiųjų rankų /
tai čia visi nemokami
yra ir mokamų, kai ateina iš kažkur pedagogai ar savo srities žinovai :Choreografija,kovu menai ,molis jei neklystu:))
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 05, 18:44)
buvau susiradusi ta puslapiuka... bet ten nei pavardziu nebuvo mokytoju nei kitokios info kuri mane domintu.. Visa kita apziurejau smile.gif

Bet kas per mokytojos galu gale ju puslapyje ir nepamatyciau  ax.gif
Tad esu dekinga apie nusviesta situacija!  4u.gif

O del anglu kalbos destymo sutinku... deja tikrai taip ir yra...  verysad.gif
nors manau, jei paskelbtu, kad iesko, tai tikrai atsirastu kokiu jaunu studentu (tokio issilavinimo maziukams destyt uztektu), kurie noretu ir padirbeti ir gal meilesni su vaikiukais butu...  g.gif

O kokiu ten yra bureliu?  tongue.gif

Sveika,
Man tai dabar toks pat gavos skausmas kaip tau - dėl mokyklos, mokytojų ir t.t. Buvau šioje mokykloje, kalbėjau su direktore. Viskas patiko...tik...vat klausimas - neaišku, ar po to perves į Simono Daukaunto, ar ne. Jokių garantijų. Ir Simono Daukanto direktorė tai patvirtino. Tai va dabar galvoju leisti tiesiai į S. D., kad po to neiškiltų nesusipratimų.
Atsakyti
QUOTE(shantal @ 2007 09 15, 19:01)
Sveika,
Man tai dabar toks pat gavos skausmas kaip tau - dėl mokyklos, mokytojų ir t.t. Buvau šioje mokykloje, kalbėjau su direktore. Viskas patiko...tik...vat klausimas - neaišku, ar po to perves į Simono Daukaunto, ar ne. Jokių garantijų. Ir Simono Daukanto direktorė tai patvirtino. Tai va dabar galvoju leisti tiesiai į S. D., kad po to neiškiltų nesusipratimų.


O kokiai mokyklai priklausote pagal adresa?
As turiu galimybe ramiai sau vesti tiek i Basanaviciaus (kuriai priklausome), tiek pas giminaite i S.Daukanto... Bet samoningai renkuosi tik pradine, del jau anksciau minetu priezasciu... man maloniau, kad vaikas eitu i darzelio tipo rakinamas ir saugomas patalpas, butu tik tarp 1-4kl. mokiniu... Ir kazkaip nesuku dar galvos kur eisim po keturiu klasiu... ax.gif
Daukanto mums labai patogioje vietoje, bet o galiu paklausti ko i ja taip verziates?
Gal ir mus sugundisyte? tongue.gif
Nes girdejau apie ja labai priestaringu gandu.. Ji - tik ispustas burbulas. Nera tokia puiki ir gera, kaip kad afisuojama... Na bent jau taip snekama.. g.gif
Beje, jei jau buvote toj mokykloj, ar jau galima pareiskima parasyti, ar reikia laukti sausio?? 4u.gif
Cia as apie Vytes nemunelio klausiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzbieta: 16 rugsėjo 2007 - 15:36
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 16, 16:34)
O kokiai mokyklai priklausote pagal adresa?
As turiu galimybe ramiai sau vesti tiek i Basanaviciaus (kuriai priklausome), tiek pas giminaite i S.Daukanto... Bet samoningai renkuosi tik pradine, del jau anksciau minetu priezasciu... man maloniau, kad vaikas eitu i darzelio tipo rakinamas ir saugomas patalpas, butu tik tarp 1-4kl. mokiniu... Ir kazkaip nesuku dar galvos kur eisim po keturiu klasiu...  ax.gif
Daukanto mums labai patogioje vietoje, bet o galiu paklausti ko i ja taip verziates?
Gal ir mus sugundisyte?  tongue.gif
Nes girdejau apie ja labai priestaringu gandu.. Ji - tik ispustas burbulas. Nera tokia puiki ir gera, kaip kad afisuojama... Na bent jau taip snekama.. g.gif
Beje, jei jau buvote toj mokykloj, ar jau galima pareiskima parasyti, ar reikia laukti sausio?? 4u.gif
Cia as apie Vytes nemunelio klausiu  smile.gif

Sveika,
Pareiškimą galima rašyti nuo sausio 1d. Aš stoties raj. gyvenu. Tai galiu į Vienuolio vesti, kur taip pat darželio patalpose yra, į Sim. Dauk., į Lietuvių namus (čia tik viena pirma klasė yra, ir ne daugiau 15 mok. priima). Taigi dabar renkuosi. doh.gif
Aš taip pat apie S. D. girdėjau prieštaringus atsiliepimus. Iš daugelio girdėjau, kad geri dėstytojai ir mokiniai stiprūs. Bet klasės guminės - net iki 31 mok. Kalbėjau su dvyliktoku - sakė, kad ir narkotikai didelė mokyklos problema. Šiaip turiu minčių nuo 5 klasės į jėzuitų gimnaziją leisti, jei dar po 5 metų bus įkandamos kainos.
Atsakyti
QUOTE(shantal @ 2007 09 16, 19:50)
Sveika,
Pareiškimą galima rašyti nuo sausio 1d. Aš stoties raj. gyvenu. Tai galiu į Vienuolio vesti, kur taip pat darželio patalpose yra, į Sim. Dauk., į Lietuvių namus (čia tik viena pirma klasė yra, ir ne daugiau 15 mok. priima). Taigi dabar renkuosi. doh.gif
Aš taip pat apie S. D. girdėjau prieštaringus atsiliepimus. Iš daugelio girdėjau, kad geri dėstytojai ir mokiniai stiprūs. Bet klasės guminės - net iki 31 mok. Kalbėjau su dvyliktoku - sakė, kad ir narkotikai didelė mokyklos problema. Šiaip turiu minčių nuo 5 klasės į jėzuitų gimnaziją leisti, jei dar po 5 metų bus įkandamos kainos.


Na va.. g.gif Tai ko i ta Daukanta verztis... O ka Vytes Nemunelio direktore sake apie tai, kad jiems pagal adresa nepriklausote? Priimtu? Gal dar zinote pavardes kitu metu pirmoku mokytoju? ax.gif

Beje, o i gimnazija priima ne nuo 8-tos klases? Ir ka i Jezuitus yra mokestis? Nieko apie tai nezinau.. nes dar nesidomejau gimnazijomis, nors Jezuitu man irgi atrodo sauniausia ir mums arciausiai esanti.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 16, 22:50)
Na va..  g.gif Tai ko i ta Daukanta verztis... O ka Vytes Nemunelio direktore sake apie tai, kad jiems pagal adresa nepriklausote? Priimtu? Gal dar zinote pavardes kitu metu pirmoku mokytoju?  ax.gif

Beje, o i gimnazija priima ne nuo 8-tos klases? Ir ka i Jezuitus yra mokestis? Nieko apie tai nezinau.. nes dar nesidomejau gimnazijomis, nors Jezuitu man irgi atrodo sauniausia ir mums arciausiai esanti..  tongue.gif

Sakė, kad priims, tik ne paskutinę dieną pareiškimą atnešti. Pavardžių nežinau. verysad.gif Į gimnaziją priima nuo 5 klasės. Reikia laikyti testą. Mokestis dabar net 150 Lt/mėn. Tai vat galvoju, kiek bus dar po 5 metų? doh.gif
Atsakyti
Ka gi.. apie gimnazijas spesim dar pagalvoti... smile.gif
Siuo metu svarbiausia pasirupinti busimaisiais pradinukais... 4u.gif

Idomu... ar dabar parasius pareiskima, priimtu.. ar lieptu atnesti nuo kitu metu?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 18, 11:20)
Ka gi.. apie gimnazijas spesim dar pagalvoti...  smile.gif
Siuo metu svarbiausia pasirupinti busimaisiais pradinukais...  4u.gif

Idomu... ar dabar parasius pareiskima, priimtu.. ar lieptu atnesti nuo kitu metu??  g.gif

Tai nėra nieko paprasčiau, kaip tik užeiti ir paklausti, juolab, kad priepat gyvenat. mirksiukas.gif
Atsakyti