Įkraunama...
Įkraunama...

Vytės Nemunėlio pradinė..

QUOTE(kasiopeja @ 2005 03 09, 16:01)
Tada tikrai neblogas variantas. Juolab kad tik vieneri metai beliko...


O mes į šią mokyklą nėjom vien todėl, kad ją pabaigus nelabai yra kur leisti vaiką g.gif Mums Vienuolio gimnazija toli (jei ji dar priima penktokus), į Mindauginę eiti jokio noro neturėjom, tad nuėjom kryžiaus kelius, kad eitume ne į šią mokyklą, bet į S. Daukanto ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

Nuo rugsėjo mėn. noriu sūnų leisti į šią mokyklą. Gal žinot kokią gerą mokytoja ?
Atsakyti
Mokytoja J.Zukiene. Kiek zinau, siais metais isleidzia ketvirtokus, ir kitais metais mokys pirmokelius smile.gif
Atsakyti
Ačiū Teja smile.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš nuo rudens leisti saviškį į pirmą klasę. Man arti darbo, būtų patogu. Bet paskaičiau, kad ,,išprašė" direktorė, jei ne pagal gyvenamąją vietą, tai labai nuliūdau verysad.gif Kaip patekti į tą mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2007 02 07, 11:39)
Norėčiau ir aš nuo rudens leisti saviškį į pirmą klasę. Man arti darbo, būtų patogu. Bet paskaičiau, kad ,,išprašė" direktorė, jei ne pagal gyvenamąją vietą, tai labai nuliūdau verysad.gif Kaip patekti į tą mokyklą?


Pats paprasčiausias ir universaliausias (t.y. tinkantis turbūt visoms mokykloms) variantas - susirasti ką nors gyvenantį tame rajone ir prisiregistruosti kuriam laikui. Išbandėm (tiesa, kitoje mokykloje), veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teja @ 2007 01 22, 20:28)
Mokytoja J.Zukiene. Kiek zinau, siais metais isleidzia ketvirtokus, ir kitais metais mokys pirmokelius smile.gif

Pastebejau, kad apie sia mokykla informacija visur labai syksti...
Mano dukra turetu pradet ja lankyti nuo dar kito rudens... gal ir per anksti dar sukti galva, bet labai jau priestaringos nuomones visur...
esu pasimetusi blink.gif
Isvados: direktore - kikimara, aplinka - rakinama ir tvarkinga bei su spintelemis rubams, gera mokytoja - bus siais metais Zukiene...
O gal galite kas papasakot placiau? smile.gif
Apie direktore, apie kitas geras mokytojas (ar negeras), apie burelius toje pradineje?
Buciau labai dekinga! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2006 03 01, 19:11)
O mane šiandien direktorė išprašė iš šios mokyklos blink.gif Net neleido prašymo parašyti, kad priimtų sūnų į pirmą klasę. Pirmas klausymas buvo - kurioje gatvėje gyvenate, ir išgirdusi, kad ne mokyklos teritorijoje, net į kalbas nesileido blink.gif  gun_bandana.gif  aggressive.gif

nelabai netgi tikisi,kad tokia faina direktore isprasytu is kabineto.klases tikrai nera perpildytos-apie 15-20mokiniu.
pati baigiau sia mokyklele,ji labai sauni!!mokytojos nuostabios!ypac Violeta Druliene!ji dabar jau paleidzia 4-okus smile.gif tik anglu mokytoja tai schmoll.gif
bet jei del jos vienos tai neverta vaiko neleist i nemunelio shulia smile.gif
Atsakyti
O kaip ten su bureliais ir prailgintomis grupemis?
Kiek kainuoja?
Ir girdejau, kad kai Salomeika tapo gimnazija, vaikai is sios pradines automatiskai eina i Daukanto mokykla, ar tai tiesa?
Atsakyti
Taip.Salama jau nuo kito rudens bus tik nuo 9klasiu smile.gif

prailgintos grupes kiek zinau nekainuoja,tik kainuoja pietus.ten po pamoku mokinukus veda i salomeika pavalgyti.

mokytojai labai organizuoti,yra sokiu,dramos bureliai.kuno kultura atsilus orui vyresni daro lauke thumbup.gif
dar yra anglu burelis-tik sis mokamas.dar karate-taip pat mokamas.kainu nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 26 gegužės 2007 - 09:04
QUOTE(Gegytė @ 2007 05 26, 11:01)
Taip.Salama jau nuo kito rudens bus tik nuo 9klasiu smile.gif

prailgintos grupes kiek zinau nekainuoja,tik kainuoja pietus.ten po pamoku mokinukus veda i salomeika pavalgyti.

mokytojai labai organizuoti,yra sokiu,dramos bureliai.kuno kultura atsilus orui vyresni daro lauke thumbup.gif
dar yra anglu burelis-tik sis mokamas.dar karate-taip pat mokamas.kainu nezinau.


Na dabar kazkaip ramiau... smile.gif Aciu uz info Gegyte 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zinote, kokios mokytojos (pavardemis) priims pirmokus kitais metais?? ax.gif
Kas siais metais ten pradeda vesti pirmokelius, gal galite pasidalinti ispudziais? 4u.gif
Atsakyti