Įkraunama...
Įkraunama...

Vytės Nemunėlio pradinė..

Sveiki,
galbūt yra keliaujančių į pirmą klasę šiais metais?
Atsakyti
Taip, mes į 1C pas Jolantą Žukienę.
O jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gugucia: 15 liepos 2015 - 14:45
QUOTE(Gugucia @ 2015 07 15, 14:45)
Taip, mes į 1C pas Jolantą Žukienę.
O jūs?

Sveikinu - labai šauni - švelniai griežta, supratinga mokytoja.
Atsakyti
Sveiki,

guvenam centre, bet, deja, pagal gvenają vietą, nustatytą Savivaldybės, nesam priskirti Vytės Nemunėlio pradinei mokyklai, tačiau labai norėtume dukrą leisti būtent į šią mokyklą.
Patarkite, prašau, ar yra šansų, kad gausime vietą? Gal kas panašios patirties turite? Ačiū už informaciją.
Atsakyti
Mums pgl gyvenamaja vieta priskirta V. Nemunelio mokykla. kaip pasirinkti mokytoja? Is kur suzinoti kokios mokytojos laukia siumetiniu pirmoku? Gal buna kokios susipazinimo dienos? pirmas vaikas pirma mokykla - esu visiskai zalia.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2015 11 10, 20:23)
Sveiki,

guvenam centre, bet, deja, pagal gvenają vietą, nustatytą Savivaldybės, nesam priskirti Vytės Nemunėlio pradinei mokyklai, tačiau labai norėtume dukrą leisti būtent į šią mokyklą. 
Patarkite, prašau, ar yra šansų, kad gausime vietą? Gal kas panašios patirties turite? Ačiū už informaciją.


Tik registracija ir dokumentū pristatymas sausio 2d. 8.00 ryte. registracijos gali neužtekti sad.gif
Atsakyti
Sunute,

dėkoju už informaciją, turėsiu minty.
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2015 12 05, 10:56)
Mums pgl gyvenamaja vieta priskirta V. Nemunelio mokykla. kaip pasirinkti mokytoja? Is kur suzinoti kokios mokytojos laukia siumetiniu pirmoku? Gal buna kokios susipazinimo dienos? pirmas vaikas pirma mokykla - esu visiskai zalia.

http://www.vytenemun.../tvarkarasciai/
ten yra 4-toku mokytojos, tai jos bus mokytojos siumetiniu pirmku smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
ruosiames vel I sia mokykla:)
siu metu ketvirtokus turi D. Vaicekoniene, kuri greiciausiai tikrai paskutine laida turi, puiki mano dukros mokytoja, taigi lieka Laura Ostasevskaja ir Rasa Lesmanaviciene. Gal kas turit nors kokia info apie pastarsias?
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas nors is lankanciu gali parasyti atsiliepimus apie mokykla.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2016 12 09, 21:17)
Sveiki,
ruosiames vel I sia mokykla:)
siu metu ketvirtokus turi D. Vaicekoniene, kuri greiciausiai tikrai  paskutine laida turi, puiki mano dukros mokytoja, taigi lieka Laura Ostasevskaja ir Rasa Lesmanaviciene. Gal kas turit nors kokia info apie pastarsias?



Dukra šiuo metu mokosi pas Rasą Lesmanavičienę, kaip gaila, kad jau artėja laikas kai teks eiti kitur verysad.gif Gražiausi žodžiai mokytojai smile.gif Pasiseks būsimiems pirmokams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASSA: 19 sausio 2017 - 23:30
QUOTE(ASSA @ 2017 01 19, 23:29)
Dukra šiuo metu mokosi pas Rasą Lesmanavičienę, kaip gaila, kad jau artėja laikas kai teks eiti kitur verysad.gif  Gražiausi žodžiai mokytojai smile.gif  Pasiseks būsimiems pirmokams  mirksiukas.gif

Aciu labai uz zinute bigsmile.gif
Atsakyti