Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai apie žindymą

sveiki,
noriu paklausti į kokį gydytoją reikia kreiptis jei iškyla problemų su krūtimis maitinant kūdikį?

gal galite atsakyti į šį klausimą: viena krūtis buvo šiek tiek jautresnė nei kita, kietesnė, bet pienas paskutinėmis dienomis bėgdavo normaliai (aš jį nusitraukinėju ir maitinu iš buteliuko, be to anksčiau turėjau bedų su šia krūtimi - buvo sutinusi, vaikas jos neėmė, pačiai nusitraukti nepavykdavo - kviesdavausi masažistę). jau kelias sav galiu pati nusitraukti pieną, bet krūtis liko jautresnė ir kietesnė nei kita. noriu nutraukti maitinimą, nes pieno turiu per mažai (iš abiejų krūtų nusitraukiu tik 100 ml, 9o kūdikiui 1,5mėn), pastaruoju metu nusitrukinėdavau kas 6 val. šiandien pamaniau jei užsidėčiau spiritinį kompresą, gal ji sumunkštėtų ir nebūtų problemų visai nutraukus nusitraukinėjimą, o pienas geriau išsitrauktų. taip ir padariau. bet po kokių 4-5 val ji sutino, prie pažasties pasidarė kieta, skausminga, nebepavyksta nusitraukti pieno. patarkite, prašau ką daryti. dėjau kopūsto lapus, alijošių, bet kol kas jokio rezultato. labai bijau kad nebūtų kaip praeitą kartą kai krūtis buvo net mėlyna. ar yra kokia nors nemokama pagalba tokiu atveju? pareitą kartą kviesdavausi krūtų specialistę į namus, jai mokėjau už paslaugą, bet daugiau nebegaliu sau leisti mokėti pinigų už masažus.

dėkoju
Atsakyti
Pirmiausiai būtina pasirodyti gydytojui. Kreipkitės į savo ginekologą, nes tik apžiūrėjus galima patarti, ką daryti toliau. T.p. jis išrašys vaistus, kad dingtų pienas.
Atsakyti
Vaika dar maitinu MP, jau kelias dienas daznai dilgcioja viena kruti, bijau kad nebutu perpute mane kai trumpam buvau i lauka islindus, mazai apsirengus . Daugiau jokiu nusiskundymu neturiu, kas tai galetu buti? Ar dar palaukti ar jau kreiptis i specialistus? Aciu
Atsakyti