Įkraunama...
Įkraunama...

Odinių, zomšinių gaminių priežiūra

Gal galite rekomenduoti koki gera vaska lygiai kietai odai? Reikia juo istepti,kad maziau ibrezimai matytusi 4u.gif
Atsakyti
O gal žinot kuo būtų galima paklijuoti odą, vakar katinas nagu įplėšė mano odinę striukę, gerai, kad nedidelė skylutė, galima gražiai būtų paklijuoti, bet tik klausimas kokiais klijais? g.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaites smile.gif
Gal kas gali patarti gera odiniu drabuziu valykla Vilniuje???? Labai reikia!!!
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Meowlana @ 2006 04 11, 08:55)
as tai paemu sudziuvusia juodos duonos riekele ir virsh vandens garu  pravalau koki nors gamini ish zomshos


Joglej nesumazina, neissausina, tik brangu....
Atsakyti
ar kur nors galima atnaujinti naturalios odos rankinuka, tiesiog apsinesiojo jau per kelis metus, niekad nesu girdejusi apie tokia paslauga, gal parartumete kur tai daro Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
pagelbekit kaip valyti verstos odos batus riebalus verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verkiu valanda, ant vyro brangiu batu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2013 02 17, 15:13)
pagelbekit kaip valyti verstos odos batus riebalus  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif verkiu valanda, ant vyro brangiu batu sad.gif

pas mane panasi beda, help biggrin.gif

su kuo isvalyti tepalu deme is zomsiniu betu. neverkiu, pikta esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2013 02 17, 14:13)
pagelbekit kaip valyti verstos odos batus riebalus  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif verkiu valanda, ant vyro brangiu batu sad.gif

Turbut nesciau i Jogle, valo/atnaujina batukus, gal kokiais spec chemikalais isimtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 10 03, 22:05)
ar kur nors galima atnaujinti naturalios odos rankinuka, tiesiog apsinesiojo jau per kelis metus, niekad nesu girdejusi apie tokia paslauga, gal parartumete kur tai daro Vilniuje?  4u.gif

Aš esu nusipirkusi ERDAL firmos LEATHER LOTION. Jis tokiam purškiamam flakonėly, patogu naudoti. Apipurški valomą daiktą, palauki, kol susigers ir patrini minkštu audiniu. Puikiai atgaivina rankinukus, pinigines, diržus.
Atsakyti
Kuo isvalyti raudonos spalvos oda?
Atsakyti
QUOTE(kristė82 @ 2013 03 24, 12:05)
Kuo isvalyti raudonos spalvos oda?

Kas jai blogo atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 03 24, 12:29)
Kas jai blogo atsitiko?



Nezinau , kazkur "ilindau" ir atsirado deme , nelabai ryski, bet man trukdo g.gif
Atsakyti