Įkraunama...
Įkraunama...

Odinių, zomšinių gaminių priežiūra

QUOTE(kristė82 @ 2013 03 24, 18:41)
Nezinau , kazkur "ilindau" ir atsirado deme , nelabai ryski, bet man trukdo g.gif

Yra tokios odos valymo putos. Jas galite rasti batų parduotuvėse. Aš bandyčiau valyti su jomis.
Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2013 03 25, 16:06)
Yra tokios odos valymo putos. Jas galite rasti batų parduotuvėse. Aš bandyčiau valyti su jomis.
Sėkmės. 4u.gif

Dekui 4u.gif bandysiu
Atsakyti
Sveiki,
ant ryžos spalvos odinių batų užtiško turbūt cocolos ir laiko baisios dėmės, gal galima kažkaip išvalyti?
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2013 04 15, 11:18)
Sveiki,
ant ryžos spalvos odinių batų užtiško turbūt cocolos ir laiko baisios dėmės, gal galima kažkaip išvalyti?

Bandykit su odos valymo putom - yra batų parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(julika81 @ 2012 04 22, 01:01)
Laba diena, mergaites smile.gif
Gal kas gali patarti gera odiniu drabuziu valykla Vilniuje???? Labai reikia!!!
Aciu

nezinau ar tebera, bet buvo ant vilniaus gatves kampo, priesais operhauza vadinosi berods baltijos valykla ar kazkas panasaus. kazkada ant naujutelaites dublionkes uzpyliau kibino tauku. isvale nuostabiai, jokios zymes ir svarbiausia kailinukai nenubluko! ir kainavo ne milijona!
Atsakyti
Sos, gal kas tures patarimu,
Ant naujos odines rankines uzpurskus odos impregnanto ir patrynus doh.gif doh.gif paliko zymiai sviesesne deme doh.gif verysad.gif Gal zinot kokia priemone, kad sugrazintu spalva ? Na bent jau kazkiek kad patamsintu.
Atsakyti
Nepatariu valyti zomso jokiais valikliais atseit zomsui skirtiems. Visuomet plaudavau savo kremines spalvos zomsinius batukus su ukiniu muilu ir sepeteliu. Penkis metus atrode kaip nauji. Tik isbandziau tas putas valymui, taip ir baigesi batuku grazumas, nes dabar zomso plaukeliai vietom prisiploje, vietom papilkejo (atrodo lyg neisvale demiu, o jas tik dar labiau itryne) sad.gif
Atsakyti
4u.gif
Sveikos merginos,
išmečiau visus juodus daiktus iš savo spintos ir atradau spalvas garderobe. Natūralu, atsirado ir šviesesnių odinių drabužių ir rankinių, pirštinių.

Tačiau čia susidūriau su problema:
plonytės ožkos odos rusvos pirštinės pirštų galiukai patamsėjo. Pabandžiau valyti su ALDO įsigytu valikliu kondicionieriumi odai, rezultatas: žymiai tamsesnės pirštinės ir vis tie patys patamsėjimai sad.gif
Mano mama pirštines skalbia, bet storesnės odos. Šios plonos odelės, tad baisu sad.gif Ką daryti? pirštinaitės super smagios...

panašiai nutiko ir su Massimo Dutti ruda rankine, dėmelė tik patenka ir viskas...

Dabar įsigijau šviesiai rudą odinę strukytę, bijau, kad neištiktų tas pats likimas.
Ar padės impregnatorius? nepatamsės oda?

Pasidalinkime patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 17 balandžio 2014 - 08:22
Sveikos merginos,
išmečiau visus juodus daiktus iš savo spintos ir atradau spalvas garderobe. Natūralu, atsirado ir šviesesnių odinių drabužių ir rankinių, pirštinių.

Tačiau čia susidūriau su problema:
plonytės ožkos odos rusvos pirštinės pirštų galiukai patamsėjo. Pabandžiau valyti su ALDO įsigytu valikliu kondicionieriumi odai, rezultatas: žymiai tamsesnės pirštinės ir vis tie patys patamsėjimai sad.gif
Mano mama pirštines skalbia, bet storesnės odos. Šios plonos odelės, tad baisu sad.gif Ką daryti? pirštinaitės super smagios...

panašiai nutiko ir su Massimo Dutti ruda rankine, dėmelė tik patenka ir viskas...

Dabar įsigijau šviesiai rudą odinę strukytę, bijau, kad neištiktų tas pats likimas.
Ar padės impregnatorius? nepatamsės oda?

Pasidalinkime patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu odinę rankinę, ir jos diržas nuo mano juodos striukės nusidažė juodai, kuo galima nuvalyti odą nuo dažų?
Atsakyti
Sveikos.Ir as turiu beda su rankine, Ji odine, ziemai man ji netinkama, tad buvo supakuota ir padeta ziemoti, issitraukiu dabar ir matau kad mano buvus pilkos spalvos rankine, pazaliavo, bandziau valyt su odos valikliu, tas zalumas ne kiek nesivalo, gal kas susidure su tuo ir gali kazka patart? Buciau laaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtimi. 4u.gif

Reikėjo išvalyti zomšinį švarką. Kaupiau, kaupiau informaciją ir galų gale nusprendžiau, kad geriau savo rankomis sugadinsiu daiktą dykai, nei mokėsiu pinigus, kad sugadintų "profesionalai".
Apie pusvalandį mirkiau švarką vonioje su Woolite skalbikliu, išmakalavau, kur reikėjo, atsargiai patryniau ringuvos muilu su tulžimi, keliskart perskalavau vos šiltu vandeniu, paskutinį kartą "riebiai" pyliau minkštiklio. Negręžiau, pakabinau ant pakabos, tik rankšluosčiu nuspaudžiau apačią, kad neišsitemptų ir greičiau džiūtų.
Rezultatas puikus: išsiskalbė, oda nesukietėjo, neišsitampė, švarkas vėl "guli kaip nulietas". biggrin.gif

Tiesa, atrodė, kad "nueis" spalva, nes vanduo buvo gerokai raudonas (švarkas bordo). Kai išdžiūvo, neįžvelgiau spalvos pokyčių. biggrin.gif

Nedrįstu piršti savų metodų, kitoms gali pasirodyti netinkami. Bet man, mėgstančiai rūbus "nuo tvoros - ant skūros", šis "sauso" doh.gif lotuliukas.gif valymo būdas pasiteisino.
Atsakyti