Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate patenkintos gyvendamos užsienyje...

QUOTE(panterra86 @ 2015 04 22, 16:21)
Taip mielosios, Jus visiskai teisios.vyras uzgeria del to kad nera musu salia. Kia mes esam, jis kaip zmogus isgeria per sventes.. vaikas labai nori buti su teciu... bet kad man taip nesinori ten buti.. taip pasiilgstu tevynes sad.gif


panterra tavo Tevyne ten kur tavo seima. Dabar kai sienos atviros jau ner ka labai Tevyne vadinti. Manau tu ne Tevynes pasiilgsti o gerai pazistamos aplinkos. Draugu, savos kalbos. Bet, dabar statai ant svarstykliu pilna seima, dukros ateiti. Vaiko galimybe gyventi su abiem tevais. Auksta prgyvenimo lygi.
Visa sita keiti i ka? Dukra augs be tevo(mergaites dazniausiai turi didesni rysi su tevu nei su mama). Dukters ne taip gerai aprupinta paaglyste. Vienisos moters gyvenima.
Vyras jis ka? Pirstu pamos ir eile stoves prie lektuvo trapo. Gerai uzdirbantis vyras gyvenantis Anglijoje. Zinau ka sakau. Jau vien kiek pas mus lietuviu ir lenku atsiveza daug jaunesnes zmonas.
O pati liksi su savo mazom pajamom. Su dukters auganciai poreikiais. Bet su Tevyne?
As nesigedinu sakyti: Man mano Tevyne ten kur mano vaikams gera gyventi. Jau daugiau kaip penkiolika metu gyvenu NO. O pradzia visu sunki buna. Bet kai ismoksti kalba, integruojies i visuomene, tai nejauti, kad gyveni svetur. Gyveni ten kur geriau. biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Isdalies esu patenkinta,bet gryzti noreciau tik atostogoms,gyvent jau ne,vaikai i mokyklas eina uzsienyje,tai kol pabaigs tai tol ir gyvensim wink.gif Man svarbiausia kad mano seima salia,o visa kita tik detales smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 04 22, 16:18)
panterra tavo Tevyne ten kur tavo seima. Dabar kai sienos atviros jau ner ka labai Tevyne vadinti. Manau tu ne Tevynes pasiilgsti o gerai pazistamos aplinkos. Draugu, savos kalbos. Bet, dabar statai ant svarstykliu pilna seima, dukros ateiti. Vaiko galimybe gyventi su abiem tevais. Auksta prgyvenimo lygi.
Visa sita keiti i ka? Dukra augs be tevo(mergaites dazniausiai turi didesni rysi su tevu nei su mama). Dukters ne taip gerai aprupinta paaglyste. Vienisos moters gyvenima.
Vyras jis ka? Pirstu pamos ir eile stoves prie lektuvo trapo. Gerai uzdirbantis vyras gyvenantis Anglijoje. Zinau ka sakau. Jau vien kiek pas mus lietuviu ir lenku atsiveza daug jaunesnes zmonas.
O pati liksi su savo mazom pajamom. Su dukters auganciai poreikiais. Bet su Tevyne?
As nesigedinu sakyti: Man mano Tevyne ten kur mano vaikams gera gyventi. Jau daugiau kaip penkiolika metu gyvenu NO. O pradzia visu sunki buna. Bet kai ismoksti kalba, integruojies i visuomene, tai nejauti, kad gyveni svetur. Gyveni ten kur geriau.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

I Danija atvaziavau kartu su dukra pries 10 metu. Nesigailiu ir netgi tokiu minciu nebuvo. Pirmus pora metu truko labai bendravimo su tautieciais. Teko kelius kartus nusivilti del "draugu" ir nusiraminau.. Ismokau kalba, susilaukiau antros dukrytes, baigiau mokslus, turiu mylima darba ir atliginimaas ne blogas. Dukrom sekasi gerai. Turiu mylima vyra (nors jis ne visada salia - jureivis). Kai uzsimanau "savo" maisto (is vaikystes) nusiperku rusu parduotuveje produkatus ir pagaminu. Netruksta man Lietuvos. Mama laikas nuo laiko atvazioja aplankyti..
Atsakyti
man po 15 metu truksta....bet , kaip jau sake merginos : mano tevyne ten kur mano seima. o meile gimtai zemei gali ir sirdyje nesiotis, ir dar geriau vaikams gali isaiskinti, ka reiskia myleti gimtine ne tjei ir esi toli. mano merginos zino,kad Lietuva : mano gimtine, mano sirdies salis, i kuria mielai keliauju, jos zino, kad ir ju paciu dalele yra lietuvoje ir , jei viskas pasiseks, sekancias Kaledas atsvesime tenai. sunkus yra pirmi metai , bet viskam ateina laikas: seima yra seimaa ir joks zemes gabalas neatstos jos meiles, ar tu su seima kinijoje, ar afrikoje ar anglijoje.....laime ir ramybe duoda seima.
jei vyras uzgeria tik todel, ka djusu nera, jei jus abu sutariate: as nematau kur problema : seima yr aseima. jei jau paskui pasirodytu, kad ten kazkas seimoje negerai, tai jau ktias dalykas, bet jei seima yra darni: joks tevynes ilgesys jos negali siskirti. as manau taip...................
Atsakyti
Ech, kaip jus visos teisios... As viena vieninteli dalyka supratau, kad tieisog bijau pradeti viska is naujo, mokytis, dirbti kiaura para. Cia jau esu uzsitarnavus vieta gera darbe ir gyvenu. O ten viska is naujo ....
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2015 04 27, 13:52)
Ech, kaip jus visos teisios... As viena vieninteli dalyka supratau, kad tieisog bijau pradeti viska is  naujo, mokytis, dirbti kiaura para. Cia jau esu uzsitarnavus vieta gera darbe ir gyvenu. O ten viska is naujo ....

Tai kaip tik uzsieny ner ko plesytis ir dirbti kiaura para. Cia NO viena lietuve pasiplese, norejo daugiau pinigu uzsidirbti, tai ir mokesciu sumokejo daugiau.
Uzsitarnausi ir uzsieny gera darba. Tie kas netingi visko ir cia pasiekia. biggrin.gif
Atsakyti
Tema sena, bet visuomet nauja. Taigi aš jau 10 metų gyvenu Anglijoje.Įsikūrę esame, darbus turime. Vaikai lanko mokyklą. Pasiilgstu Lietuvos, atvažiuojame kai norime. Keliauti galimybė yra, bet kur . Gyvenom Lt neprasčiausiai, norėjosi gyvent geriau. Taigi ir išvykom kokiems 3 meteliams. O va jau ėmė ir 10 prabėgo. Nieko tokio būti svetimam tarp svetimų, baisu būti svetimu tarp savų, Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Anglesara @ 2015 04 28, 13:03)
Nieko tokio būti svetimam tarp svetimų, baisu būti svetimu tarp savų, Lietuvoje.


oi kaip sutinku!!!!


virga, mano sponsore, irena oliver, karta yra taip pasakiusi: " jei daug mokesciu moki, reiskia daug uzdirbi, o jei daug uzdirbi, reiskia darbas sekasi, o jei darbas sekasi: gyventi mieliau!"
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2015 04 27, 11:52)
Ech, kaip jus visos teisios... As viena vieninteli dalyka supratau, kad tieisog bijau pradeti viska is  naujo, mokytis, dirbti kiaura para. Cia jau esu uzsitarnavus vieta gera darbe ir gyvenu. O ten viska is naujo ....

Kiauros paros cia dirbti nereikia. Lietuvoj taip dirbau penkias darbo dienas kartais sestadieniais. Darbo kruvis kaip trims zmonems. Alga 1500lt. Bet uztat pareigos skambios, pagarba. MB taip pat pagarboj. Tik is tos dideles pagarbos niekaip pradinio
inaso bankui negalejom surinkti. Ne visi turi turtingus tevus, ar verslininka vyra/zmona. Nors negaliu pasakyt kad bloga buvo. Ilsedavomes kaime, prie ezeru.

Dabar jau 10 menesiu gyvenam UK. Dirbam po 8val. Visos garantijos. Virsvalandziai apmokami ko Lt net tiketis negalejom. Savaitgaliai laisvi. Na gyvenam nuomojamam kambary. Ir kas namas mazutis dvieju miegamuju. Gyvenam su kita pora. Tyliai ramiai. Viena alga atsidedam is kitos gyvenam. Streso darbe nepatiriu jokio. Mb taip pat. Turim galimybe pakeliauti. Ieskom pigiu bilietu, prisitepam sumustiniu ir sestadieniais narsom UK, pamaciau paryziu, briuseli, amsterdama pirma karta.

Neaukstinu uzsienio, myliu LT, butinai grisim po poros metu. Svarbu poziuris, buvimas kartu, norejimas naujoviu, lankstumas. I sena darba zadejo priimti atgal tai grizus vel galesiu buti gerbiama. Nors zinokit mane ir cia gerbia. Jauciuosi gerai.

Isvada- uzsienyje dirbu maziau, gyvenu geriau, vyrukas mano su manim. Vaiko truksta tik. Na bet pasiseks ir galu gale susimeistrausim.

Daugiau pozityvo.

Tiesa, pirmus tris menesius buvo sunku, nes viska darem patys. Nieko pagalbos neprasem ir niekas nesiule. Giminiu, draugu neturejom. Bet cia senai buvo pamirsta viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotali: 08 gegužės 2015 - 09:38
O aš, va viskas, pabuvau dvi savaites UK ir svajoju namo. Ne ne,neliksiu čia tikrai.dar darbo neturiu tai gal dėl to tokios mintys,bet apskritai nusivylus tą šalim, nei man čia tie žmonės tokie linksmi, atvirkščiai kažkokie atsiprasant nesveiki, rėkia,zviegia gatvėje,parduotuvej. Man baisūs... Jei pavyks gaut darbą, padirbsiu šiek tiek ir gana!ne ne,ne piniguose laimė. Vaje vaje kaip apsirikau😞😞😞
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 03 13, 13:47)
O aš, va viskas, pabuvau dvi savaites UK ir svajoju namo. Ne ne,neliksiu čia tikrai.dar darbo neturiu tai gal  dėl to tokios mintys,bet apskritai nusivylus tą šalim, nei man čia tie žmonės tokie linksmi, atvirkščiai kažkokie atsiprasant nesveiki, rėkia,zviegia gatvėje,parduotuvej. Man baisūs... Jei pavyks gaut darbą, padirbsiu šiek tiek ir gana!ne ne,ne piniguose laimė. Vaje vaje kaip apsirikau😞😞😞

Kokiam cia baisiam rajone sedi? biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenau UK penkis metus, bet birželį bus 2 kaip grįžau į LT. Nebuvo man blogai Londone, bet Lietuvoje tiesiog mieliau.
Atsakyti