Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate patenkintos gyvendamos užsienyje...

QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 03 13, 16:19)
Kokiam cia baisiam rajone sedi? biggrin.gif

Nežinau koks čia rajonas, bet arčiausiai Mančesteris.
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 03 15, 12:48)
Nežinau koks čia rajonas, bet  arčiausiai Mančesteris.

tai net nzn kur randiesi?
is vieno sudkaimio spresti apie visa sali truputi keista. LT kokiam baznytkaimy irgi ne kitaip.
Tik atvaziuavus ir man buvo sokas, pasirodo prastas rajonas, kur tik apsigyvenom pradzioj, tai irgi maniau, kad o vaje vaje. Paskui issikelem, pakeliavom, atsirinkom, kas gerai smile.gif atsidaro ir geru/graziu vietu su normaliais zmonem ir tt. Ale sedint vienoj vietoj be darbo, tai jo, tos 4 gatves aplink atrodo, kad visa salis tokia. Ner UK man svajoniu salis, bet tikrai ir ne kankyne.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2016 03 16, 11:54)
tai net nzn kur randiesi?
is vieno sudkaimio spresti apie visa sali truputi keista. LT kokiam baznytkaimy irgi ne kitaip.
Tik atvaziuavus ir man buvo sokas, pasirodo prastas rajonas, kur tik apsigyvenom pradzioj, tai irgi maniau, kad o vaje vaje. Paskui issikelem, pakeliavom, atsirinkom, kas gerai smile.gif atsidaro ir geru/graziu vietu su normaliais zmonem ir tt. Ale sedint vienoj vietoj be darbo, tai jo, tos 4 gatves aplink atrodo, kad visa salis tokia. Ner UK man svajoniu salis, bet tikrai ir ne kankyne.

Manau, kad UK darko emigrantai iš bele kokiu šalių😑yra aišku ir malonių, bet man mano miestas,miestelis bažnytkaimis ar sudkaimis,vistiek mielesnis😊pamaciau ir gana😊
Atsakyti
Esu patenkinta visu 90%.! ax.gif Čia turiu tai ko tikriausiai LT neturėčiau, aišku pačios kaltė, mokytis galėjau geriau ir ilgiau, na bet dabar žinant situaciją su mokslais ir darbu LT tai kažkaip nepergyvenu. Aišku ta dalis likusi 10% tik todėl, kad LT tai mano gimtinė ir mano kraujas Lietuviškas, ir likusieji artimieji ten, bet kas liečia visa kitą esu labai labai netgi laaabai laiminga čia UK. Turiu viską ko būtent dabar noriu. wub.gif Planuose Lietuvos nėra ir nemanau, kad bus.
Atsakyti
Rugpjuti jau bus metai kai gyvenu su draugu Londone. Mums pasiseke, kad apsigyvenome su draugais name, tai vakarai linksmi ir jokiu pykciu ar maisymusi tarpusavy smile.gif Dar dirbame abu ofisuose, tai tuo irgi patenkinti. Tik ilgai iki darbo vaziuoti man, bet sia problema sprendziu traukiny ziuredama serialus - koks skirtumas, ar ziuresiu pries ir po darbo, ar namie grizus biggrin.gif Kas liecia artimuosius, likusius Lietuvoje, tai zinoma pasiilgstame. Bet nebuvo taip, kad Lietuvoje super duper daznai susitikdavome, tai bandau nesukti del to galvos. Aisku, su kitais susiskambiname. Dar daug stengiames cia keliauti ir pamatyti, kas man irgi patinka, nes Lietuvoje daugmaz visos vietos jau aplankytos... Apibendrinant manau, kad man cia patinka, nors negaliu zadeti, kad dar po metu neatsiras ilgesys Lietuvai biggrin.gif Beje, ten turejau darba su geresnem salygom, del to labai jo ilgiuosi, bet, tikiuosi, su laiku si problema cia issispres.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 09 birželio 2018 - 10:33