Įkraunama...
Įkraunama...

Nehormoninė kontracepcija

Sveikos! Forume neradau tokios temos. Noriu suzinoti apie nehormonine kontracepcija (zvakutes, kempineles i t.t). Ar daug naudojanciu,kokia jusu nuomone apie tai? aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
sveika,

4u.gif na, aš tai naudojau žvakutes. Labai blogos bent jau man buvo Patentex, nes grauždavo ir degindavo po lytinio akto. o tas tikrai labai nefaina.

Pharmatex tai man visai patiko, jokio pašalinio poveikio. bet šitie dalykai tinka tik nereguliariems santykiams, nes ilgalaikis naudojimas igali sukelti visokių pašalinių poveikių. bet jei nereguliarūs - liuks. tik tiek, kad jie taip puikiai neapsaugo nuo nėštumo, nepamenu, kiek ten porecentų, bet tikrai ne 90% smile.gif

Atsakyti
Bandziau ir as zvakutes, nepatiko man isvis. Grauze, nesijauciau saugi ir dar reikejo nuolat i laikrodi ziuret, kas visiskai atitraukia ir malonumo nebelieka.
Siaip jei butu galima rinktis tarp patikimos ir aptogios hormonines ir nehormonines, tai be abejo pastaraja rinkciaus...
Atsakyti
naudoju Patentex. aišku, nemalonių pojūčių šiek tiek yra, visi tie varvėjimai, žiūrėjimai į laikrodį. bet tas palyginus niekai su tuo kas gresia hormoninius vartojant. todėl aš kaip ir patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 11 15, 23:36)
naudoju Patentex. aišku, nemalonių pojūčių šiek tiek yra, visi tie varvėjimai, žiūrėjimai į laikrodį. bet tas palyginus niekai su tuo kas gresia hormoninius vartojant. todėl aš kaip ir patenkinta.

o jauties patikimai apsaugota?
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 11 16, 17:42)
o jauties patikimai apsaugota?


ir man tas klausimas iskilo g.gif bet kaip suprantu nedaug vartoja moteru/merginu nehormonine kontracepcija.
Atsakyti
QUOTE(hippy_girl @ 2007 11 16, 23:01)
ir man tas klausimas iskilo g.gif  bet kaip suprantu nedaug vartoja moteru/merginu nehormonine kontracepcija.


jautiesi visai nepatikimai ir nemaloniai schmoll.gif Aš kelis kartus pirkausi testą, nes vėlavo mmm, bet kol kas viskas gerai, gydytoja patarė rinktis kitą apsaugos būdą....davė suprast, kad patentex nėra itin patikima
Atsakyti
pastojau naudodama Pharmatex... Tai tikrai nėra patikimiausia priemonė. Bet mano organiznas netoleruoja hormonimės kontr., o vyras "netoleruoja" prezervativų schmoll.gif .
Atsakyti
man ir tas pats nutiko su tuo prakeiktu pharmatexu,is syk pastojau verysad.gif
Atsakyti
Mano viena pažįstama jau daug metų išsiplauna po visko vandeniu su actu.(silpnu tirpalu).Su gumine kriauše klizmai.Aš tai nebandžiau,nežinau.
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 12 02, 15:59)
Mano viena pažįstama jau daug metų išsiplauna po visko vandeniu su actu.(silpnu tirpalu).Su gumine kriauše klizmai.Aš tai nebandžiau,nežinau.


o va čia jau logiškesnis variantas, nei tas kur kažkur SM mėtosi tema apie išsiplovimą vandeniu, o va actas gal ir duoda kokią 30% apsaugą unsure.gif panašiai kaip šampanas kur rašiau minėtoj temoj rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos. man ir iskilo klausimu del apsaugos po gimdymo. musu maziui jau metukai, taciau artimaiusiu metu pastoti dar nenoreciau. kai baigiau maitint pienuku, pradejau vel gert kontraceptikus, kaip ir anksciau pries pastojant. paskui su vyru pasitarem, kad gal geraiu negert. tai jau 2 men. negeriu. nusipirkom prezervatyvus, bet mum jie ne prie dusios schmoll.gif nutrauktu aktu nepasitikiu as, vyrui tas tinka. zodziu myletis noras vos ne zveriskas blush2.gif , o atsipalaiduot nera kaip. nesinori pr tu tableciu gris. net nzn ka bedaryt.uzknisa g.gif
Atsakyti